.

.

Со попуст
200 Парчиња Наводнување капка по капка Фитинзи за Полнење за 1/4 Инчи Цевки, 50 Директно Barbs, 50 Tees, 50 Лактите, 50 4-Начин Спојки, Бодликава Конектори со Пластична Кутија за ?

200 Парчиња Наводнување капка по капка Фитинзи за Полнење за 1/4 Инчи Цевки, 50 Директно Barbs, 50 Tees, 50

DEN 359.76

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : Материјал : пластични Боја : црна Пакет вклучува : 50 x Директно barbs 50 x Tee фитинзи 50 x Лактите 50 x 4-Начин спојки Забелешка : Мали предмети вклучени, ве молиме да ги задржи подалеку од мали деца за да се избегне гушење опасност.Отпорна на вода и се скрши : нашата бодликава конектори се направени од стабилна пластика, која поседува здрав и отпорен на вода карактеристика, можат да се применат за долго време и нема да се деформира или лесно да се скрши.Практични додатоци : Овие наводнување капка по капка приклучоци кои може да се примени за наводнување капка по капка за да се поврзете на капе цевки, помага да се поправи drips или млазници по вметнување на краевите на водовод, применливи за градина, стаклена градина, станбени, фарма, на тревникот и земјоделски наводнување системи за наводнување.Инсталации : нема потреба лепак, стеги или други алатки, тоа само ќе ве однесе неколку минути да се инсталира, безбедно поврзан, не е лесно да падне; ве Молиме да се стави овие наводнување капка по капка додатоци во 70-80 степени на вода за 10 секунди пред собранието, на цевка ќе остане тесни по ладење.Она што ќе добиете : ова наводнување капка по капка фитинзи комплет вклучува 50 парчиња директно barbs, 50 парчиња tees, 50 парчиња лактите и 50 парчиња 4-начин спојки, 200 парчиња во вкупно, количината е доволна за задоволување на вашите потреби за наводнување додатоци и замени.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 5639.76

Овој висок напојува засилувач обезбедува импресивна 12.6 V : 96 W RMSx4 во 4 ohms, 147 W RMSx4 во 2 ohms и 300 W RMSx2 во 4 ohm со Фр

DEN 239.76

Двојно патент преграда го прави полесно да се одделат валкани и чисти пелени или други мокри предмети...

DEN 1010.16

Тоа е обично се користи во производство на инспекции за да обезбеди точни мерења на објекти На читање на

DEN 191.76

Транспарентен боја направи тоа лесно да се види капацитетот на вашиот лепак.Може да се дадат точни лепа

DEN 359.76

Држи вашиот Fitbit полнење 3 безбедно место за време на тешки вежби.Нерѓосувачки челик тока се осигура ваша

DEN 2179.20

Лесен за Инсталација За инсталација е многу лесно со мали димензии и мала тежина, опремени со алуминиум

DEN 724.80

На хартија поставата е подебел од редовни хартија, но сепак доволно флексибилен за да се свитка, што го п

DEN 3239.76

Сите што ви треба вклучени Aquaseal морски епоксидна смола комплет вклучува смола 1 галон шише, hardener 1 галон

DEN 7006.80

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 238.80

6 дек обновлив Canasta играње картичка послужавник.Направени од издржлив, јасно пластика.Димензии : 7.5(L) x 5(W)

DEN 859.20

Поголем Капацитет : Хард случај може да одговара на вашите jbl клип 4 bluetooth звучник совршено и има површина

DEN 317.28

Содржи (2) 28 унца шишиња на бања почиста.Ги отстранува мувла + mildew дамки и помага да се распушти сапун ѓубр

DEN 726.00

Производите наведени се резервни делови и секое повикување на имињата на авто одлуки и возило модели се

DEN 203.76

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Чикаго Младенчиња.Дени Hultzen 2020 Topps Златни Ѕве

DEN 215.76

Памук Смеса.Копче затворање.Материјал : Памук смеса.симпатична бебе девојка момче првиот вљубените обл

DEN 2270.40

Забелешка : Ако има големи вибрации, тоа може да се олабави, па затоа не е препорачливо да се инсталира та

DEN 360.00

Откако ќе се обиде на LINHART четка за заби, вие никогаш не ќе се вратам!.Нашата мека, dual должината на влакнат

DEN 647.76

ЕЛАСТИЧНА ЛАТЕКС ПЕРНИЦА : Нашата Латекс Перници обезбедува лифт за грбот, стомакот и странични прагови

DEN 263.76

Материјал : задебелена леќа е направен од висок квалитет на стакло и добро заштитени со двојно rubbery рамк

DEN 590.16

Точни Рамнотежа И Работење : Легури машина главата со топлина отпорни слој, дојде со долготрајни перфор

DEN 311.76

Ткаенина торба со мрежа пред и јаже се справи.Модерен дизајн става вашиот шише на екранот.Големина : 4" x 4"

DEN 167.76

【Високи перформанси】 : Нашата 3 G HDSDI кабелот е некомпресирани дигитални сигнали, така што оригиналната

DEN 373.68

Платно,Тексас,Полиестер,Памук.ИЗГРАДЕНА ДО ПОСЛЕДЕН : 65% памук, 35% полиестер, дебели ретро тексас ткаенин

DEN 8270.88

Еден допир на снимање, висока ефикасност за класа, интервјуа, состаноци, предавања, итн.Висок степен на в

DEN 263.76

Ова за нега на коса производ е направен од избришечиста најлон.Спецификација : Големина : Прибл.* Оваа к

DEN 359.76

Изградена од тешки метали во црна / сребрена заврши.Секоја врата закачалка може да се одржи до 5 кг.Y&M дво

DEN 4776.00

TOODLD рутер малку поставува 12 Парчиња 1 / 2 инчи месо тело е првиот рутер битови исклучителна пакет за почет

DEN 1010.16

Доаѓа со црна преносни здрав случај за лесно складирање, притисок и шок отпор На читање на дигитални LED д

DEN 988.56

15 x 15 x 5cm Пакет Тежина : 150g Факултативна Боја : Бела, Златен, Розова Пакет се Вклучени : 1 x Лице Стегне Машин