.

.

Со попуст
Hyperikon 52-Инчен Елегантни Современа Тавански Вентилатор, 120V, 3 Лопати Нема Светлина Тавански Вентилатор 30W, Брусен Никел Индустриски Модерна Hugger, Орев Дрво Ножеви, Дал?

Hyperikon 52-Инчен Елегантни Современа Тавански Вентилатор, 120V, 3 Лопати Нема Светлина Тавански Вентилатор

DEN 6958.80

Од стока
Во магацинот

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .ЗДРАВ И МОЌНИ - енергетски ефикасни DC85 моторот работи со 180 ВРТЕЖИ во минута реверзибилна функција и користи 30 W за постојан струење во собата.Затворен во елегантни железо телото и во комбинација со три орев дрвени фан ножеви ќе добиете цврсти и издржливи тавански вентилатор.ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАНА - Контрола на вашиот фан каде и да сте во соба.Користете го предвидено далечински да изберете помеѓу шест брзина levelsor промените се врти насока.МОДЕРНАТА & УБАВАОвој урбан, висок профил тавански вентилатор има downrod монтажа дизајн.Тоа е идеален за резиденцијални и комерцијални апликации, и ќе создаде значителен циркулацијата на воздух.Двонасочна РОТАЦИЈА - На реверзибилна контролна функција ви овозможува да се префрлите во насока на оваа модерна дрво тавански вентилатор од надолна струење во текот на летото да се нагоре, за време на ладилникот зимскиот период за враќање на изгубени топлина од таванот. 5 годишна ГАРАНЦИЈА - Кога велиме имаме што се опфатени, што тоа значи.Доколку на вашиот производ не успеваат во рамките на првата 52 години од датумот на купување, ние ќе ги исполниме нашите ветувања и да го замени тоа бесплатно за вас.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 4703.76

Спецификации : LED боја : 3 боја(бела,топло бела,неутрални бела ) Материјал : Метал+ABS вентилатор Димензии : Д

DEN 5518.80

Minka Aire тавански вентилатор вклучува (1) 50 Вати T4 (E11 база) Халоген сијалица со Затемнети Опал Стакло со мак

DEN 535.20

Стилот е едноставен, на светлина е висока, светлината е мека, и инсталацијата не е лесен.Погодна за спалн

DEN 2380.80

Материјал : сите бакар моторни + ABS + акрил + железо ★ Инсталација на таванот фан светилки може да се напра

DEN 1749.60

8 инчи и други за 9.Температура на бојата : УПТ 3 светлина cycles Light код тип : LED (Light Комплет Вклучени)Контрола

DEN 15840.00

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 1353.60

Тавански вентилатор обезбедува висок / среден / низок 3 брзината на вентилаторот, и има 1ж / 2h / 4h / 8h в

DEN 5999.76

СТРУЕЊЕ се ЧУВСТВУВАТЕ : Изграден со нашите Sure Speed Гарантираме за да се испорача над 33% повисоки од возду

DEN 9838.80

ДИЗАЈН : Едноставен 3 Сечилото Hugger Фан дизајн со Масло Протри Бронза заврши, ова затворен тавански венти

DEN 18450.48

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 2373.60

МОДЕРНАТА ТАВАНСКИ ВЕНТИЛАТОР : современите Даблин фан доаѓа со LED светло покриени со бели леќи од стакл

DEN 4672.56

Ако ги Красат Нашите Невидливи Тавански Вентилатор Светлата Дома, Тоа Ќе Биде Разговор на Семејството и

DEN 5472.00

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 3475.44

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 4319.76

★100% ГАРАНЦИЈА : Обезбеди упатство за инсталација, една година гаранција и бесплатно враќање на услугат

DEN 2543.76

ФАН КОНТРОЛА : Вклучува 3Брзина Повлече Синџир на Реверзибилна Мотор.5" Downrod); Тежина 13.Челик тело фан може

DEN 2879.76

57 CFM кој е идеален избор за рамна планината тавански вентилатор со светло за спалната соба, home office, кујна

DEN 465.60

Стилот е едноставен, на светлина е висока, светлината е мека, и инсталацијата не е лесен...

DEN 15840.00

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 1660.80

Материјал : железо + акрил + ABS.Големина : D56*H25cm.Боја : бела,сина,сребрена,кафе,шампањ злато.Извор на светли

DEN 9358.80

Модерните Форми Фанови се направени со неверојатно ефикасен и целосно тивок DC мотори и се до 70% поефикас