.

.

Со попуст
Годишно ниво Чај Церемонија - Кунг Фу Чај Поставите Мат Природни Бамбус Tablemat Slat рачно изработени Бамбус Стапчиња Оркестарот Placemat Чај Маса Тркач 12 од 59-Инчен, Природ?

Годишно ниво Чај Церемонија - Кунг Фу Чај Поставите Мат Природни Бамбус Tablemat Slat рачно изработени Бамбус

DEN 2200.80

Од стока
Во магацинот

Димензија : 59" L x 12" W (150 x 30cm).Направени од високо обновливите ресурси, природен, не-токсични, и издржливи бамбус.Рачно изработени,изработени од тенки бамбус плетени прачки со конец.Лесно да се одржуваат, само се тресат исклучување над мијалник, и избрише со влажна крпа.Одлично за чај-дегустација и табела декорација.Карактеристики На Производот : 1.Тоа изгледа многу убава и елегантна,совршен прилог на вашиот чај маса! 2.Направен од висок квалитет на бамбус, трајни и животната средина. 3.Лесно да се чисти и се грижи. 4.Димензија : 59" L x 12" W 5.Користење на опсег : Дома,хотел и бизнис канцеларии,конференциски маси,кујната маси.Функција : 1.На placemats се заштити и да се донесе стил на вашиот чај маса. 2.Највисок топлина-отпор температура може да изнесува 400℉. 3.Многу издржливи, ги чисти,pefect идеален за секојдневна употреба. 4.Се користи како placemats,coasters,топлина влошки за јадење маси,чај маси. 5.Тоа ќе помогне да се подобри вашиот живот искуство и импресионира вашите гости.Совети *Бои се прикажани во слики може малку да се разликуваат од реалните производ поради прилагодувања на светлото и бојата. *Пакувани рамен наместо валани.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 719.76

РАЗНОВРСНА ТАБЕЛА ги ОПФАЌА : Заштита на вашата маса од гребнатини и дамки, идеален за farmhouse Лето, Есен,Бо

DEN 527.76

【 Прекрасен Подарок】 Со нашите plaid хартија placemats најголемиот дел групи, може да се направи совршен пода

DEN 1038.24

Ве Молиме Имајте Во Предвид : Ефективни Отпорност На Топлина Од Околу 167°F(75℃).Вашето Задоволство Се Наши

DEN 791.52

Совршена како подарок за членови на вашето семејство, пријатели кога роденден, Божиќ Ден, Денот на Благо

DEN 575.52

Полиестер.Size 12 x 18 инчи.Пакетот вклучува поставување на 4 placemats.Полиестер Ткаенини отпорни на абразија бр

DEN 1152.00

Перат И Еднократно, Може Да Биде Директно Вода За Перење, Машина За Миење Не Е Дозволено.Применливи Сцен

DEN 1363.20

100% Памук.ПОСТАВУВАЊЕ НА ШЕСТ : Правоаголни placemats мерка 13x19" со 3 на секој дизајн во собата.ЛЕСНО НЕГА : 100% п

DEN 239.76

УНИКАТЕН ДИЗАЈН Единствена Пријатен Дизајн Силикони Placemat со Светла Боја го Прави Оброк Пати Повеќе Заб

DEN 1951.20

Убаво Место Мат : Стилски Placemats Подарок за Зимски празници,Велигден,Божиќ,Среќна Нова Година.Ви благодар

DEN 1792.80

Топлинаизолација и звучна изолација функција : да се Избегне табела е изгорени или да се намали со прибо

DEN 552.00

Бои и модели се внимателно обмислен и избран да биде на точка и во тренд за пролет и лето сезони, или да г

DEN 2713.92

Може да се користи за влез начин маси, кафе маси, дрво или стакло маси.Добра флексибилност, количка, не е

DEN 287.76

Полиран Дното : Ако маса површина е мазна, рамна доволно, како што се стакло маса, Тоа може да се држи на т

DEN 552.00

ИЗБРАНИОТ КВАЛИТЕТ ТКАЕНИНА PLACEMATS На платно placemats за трпезариска маса се направени од страна на мешани

DEN 3057.12

Табела мат може да се мијат без исчезнува, боење, бришејќи чисти и брзо сушење.Тие се многу лесен за чува

DEN 1152.00

Измијте Ги Рацете Со Топла Сапуница Вода И Исушете Ги; Ако Има Дамки На Placemat, Користете Четка И Сапуница

DEN 71.52

Имитација коноп placemat големина : 18 x 12 инчи (45.72×30.48 см).Материјал : Полиестер.На roving го имитира ефектот на

DEN 863.76

КОРИСНИЧКИ ◇ Добредојдени да се прилагоди вашето барање големина, сет од 6, сет од 8, Брзо испорака.ГОЛЕМ

DEN 95.76

Големина : 12x18 инч, 1 парче.Цврст и удобен за носене материјали,силна отпорност на топлина и да не се лизга

DEN 431.76

КАРАКТЕРИСТИКИ : Безбедно да се заштити вашата маса од гребнатини и дамки, fadeless со одлични перформанси в

DEN 791.76

Ткаени од 100% природни органски трајни лен во Морето Зелена боја Посилна од памук,не се лизга и одлично н

DEN 335.76

МАТЕРИЈАЛ Винил материјал може да се користи, се препорачува да се избрише со влажна крпа.МЕРЕЊЕ Дијам

DEN 1140.00

Атрактивни hardboard placemats од Pimpernel со топлина запечатени рабови и плута поддршка.На placemats и coasters потоа заврш

DEN 382.80

Храна Одделение Силиконски.Увезени.УНИКАТЕН ДИЗАЈН Единствена Пријатен Дизајн Силикони Placemat со Светл

DEN 71.52

Имитација коноп placemat големина : 18 x 12 инчи (45.72×30.48 см).Материјал : Полиестер.На roving го имитира ефектот на