.

.

Со попуст
Еластична Mitten Клипови за Деца и Бебе, Екстра Јаки Нерѓосувачки Челик Ракавица Клипови

Еластична Mitten Клипови за Деца и Бебе, Екстра Јаки Нерѓосувачки Челик Ракавица Клипови

DEN 287.76

Од стока
Во магацинот

Децата ракавица клипови е многу лесен за употреба, стегната на ракавица кога ќе го користите, така што ракавица не падне; тоа може да се отстрани лесно кога сакате да го симнат; во комбинација со еластична лента, што го прави деца mitten клипови лесен за користење, па затоа е погоден за деца.Овие бебе mitten клипови се совршени за активни деца кои сакаат да играат надвор во текот на зимата.На mitten клипови се лесни за употреба и ќе остане цврсто затворени на белезници, ракавици, јакна ракави, капи и многу повеќе.На ракавица клипови може да се даде на децата како подароци со ракавици и да се направи нив имаат и повеќе да се забавуваат!.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Екстра Издржлив Материјал : mitten клипови се направени од не ' рѓосувачки челик, еластична, екстра издржлив и лесен, удобен за носење и да го користите за долго време.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат. 12 Парчиња Во Секој Пакет : Неверојатно вредност, 6 парови (12 парчиња во вкупниот) на врвен квалитет, од нерѓосувачки челик еластична mitten клипови со пластични заби!Закачите вашите деца белезници, ракавици или дури и плетени капи на нивните зимски капут ракави, со овие силни, еластична mitten носители дека ги држи во место.Овие mitten клипови се направени од не ' рѓосувачки челик и еластична, издржлив и лесен, удобен за носење и можат да се повтори за да го користите.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 3909.12 -150 %

Антивлажност боја и sealer.Пристап до резерви на точка на грижа.Направени од еукалиптус дрво.Вртливата caster

DEN 988.56 -150 %

15 x 15 x 5cm Пакет Тежина : 150g Факултативна Боја : Бела, Златен, Розова Пакет се Вклучени : 1 x Лице Стегне Машин

DEN 311.76 -150 %

Ткаенина торба со мрежа пред и јаже се справи.Модерен дизајн става вашиот шише на екранот.Големина : 4" x 4"

DEN 239.76 -150 %

Индијанаполис Colts.Мајкл Pittman Jr 2020 Panini Феникс Оган Пукна Фудбал Картичка.Соберат целата собата и се погле

DEN 7006.80 -150 %

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 3359.76 -150 %

Инспириран од Моли Mantis, нашиот случај беше со цел да се отелотворуваат рамнотежата, флексибилноста, и пр

DEN 359.76 -150 %

Карактеристики : Материјал : пластични Боја : црна Пакет вклучува : 50 x Директно barbs 50 x Tee фитинзи 50 x Лактит

DEN 2263.68 -150 %

Тешко, издржлив пластични кутии се идеални за чување на делови организирани.Дизајниран за употреба на 12

DEN 222.96 -150 %

На 10pcs премиум квалитет TIG collets 13 N23 за 9 / 20 / 25 torches2.и, исто така, ќе се спроведе прецизен инспекции пред да з

DEN 131.76 -150 %

Реверзибилна совети за подолго користење.Нетоксични и на база на вода.На мешање топката во внатрешност

DEN 238.80 -150 %

6 дек обновлив Canasta играње картичка послужавник.Направени од издржлив, јасно пластика.Димензии : 7.5(L) x 5(W)

DEN 979.20 -150 %

√ СУПЕРИОРЕН ЗАШТИТА ФУНКЦИЈА 9 H Цврстина Калено Стакло Заштитник ви даде подобро чувство на допир, Ант

DEN 167.76 -150 %

【Високи перформанси】 : Нашата 3 G HDSDI кабелот е некомпресирани дигитални сигнали, така што оригиналната

DEN 239.76 -150 %

Двојно патент преграда го прави полесно да се одделат валкани и чисти пелени или други мокри предмети...

DEN 373.68 -150 %

Платно,Тексас,Полиестер,Памук.ИЗГРАДЕНА ДО ПОСЛЕДЕН : 65% памук, 35% полиестер, дебели ретро тексас ткаенин

DEN 263.76 -150 %

Ова за нега на коса производ е направен од избришечиста најлон.Спецификација : Големина : Прибл.* Оваа к

DEN 359.76 -150 %

【КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】 Квалитетен материјал : исклучителна Долги Тенки Cupcake Свеќа направен од висок к

DEN 203.76 -150 %

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Чикаго Младенчиња.Дени Hultzen...

DEN 2270.40 -150 %

Забелешка : Ако има големи вибрации, тоа може да се олабави, па затоа не е препорачливо да се инсталира та

DEN 153.60 -150 %

Пакет Димензии : 5.08 cms (L) x 6.35 cms (W) x 0.508 cms (H).Тип На Производ : Механички Сврзувачки Елементи.Пакет Количина

DEN 477.12 -150 %

Користи и инфрацрвена (IR) и радио фреквентен (RF) технологијаНе Постави или Програмски Потребен, Само се

DEN 2363.52 -150 %

Прекрасни во градинка или јадење јадење, повик елеганција на овој дизајн е сигурен да блесне во секој пр

DEN 191.76 -150 %

Транспарентен боја направи тоа лесно да се види капацитетот на вашиот лепак.Може да се дадат точни лепа

DEN 1010.16 -150 %

Доаѓа со црна преносни здрав случај за лесно складирање, притисок и шок отпор На читање на дигитални LED д

DEN 647.76 -150 %

ЕЛАСТИЧНА ЛАТЕКС ПЕРНИЦА : Нашата Латекс Перници обезбедува лифт за грбот, стомакот и странични прагови

DEN 263.76 -150 %

Материјал : задебелена леќа е направен од висок квалитет на стакло и добро заштитени со двојно rubbery рамк

DEN 360.00 -150 %

Откако ќе се обиде на LINHART четка за заби, вие никогаш не ќе се вратам!.Нашата мека, dual должината на влакнат

DEN 249.36 -150 %

Rectifier дел од воведувањето на Maranton е заземјување концепт, така што во голема мера се намалува земјата пре

DEN 215.76 -150 %

Памук Смеса.Копче затворање.Материјал : Памук смеса.симпатична бебе девојка момче првиот вљубените обл

DEN 8270.88 -150 %

Еден допир на снимање, висока ефикасност за класа, интервјуа, состаноци, предавања, итн.Висок степен на в