.

.

Со попуст
SYGAV Андроид 10.0 за -2020 Хонда Граѓански Радио Изградена-во Carplay Андроид Авто GPS Навигација 10.2 Инчен Екран на Допир, Автомобил Стерео Главата Единица

SYGAV Андроид 10.0 за -2020 Хонда Граѓански Радио Изградена-во Carplay Андроид Авто GPS Навигација 10.2

DEN 12959.76

Од стока
Во магацинот

Задржи фабрика USB.Најновата верзија на Android 10 Оперативниот Систем, Rockchip RK3399 PX6 Hexa-Core CPU processor со 4 G RAM меморија и 64 G ROM, претставата ќе биде повеќе стабилност, ви даваат повеќе побрзо да работи брзо и одговори искуство.Онлајн Комуникација, да ги Задржи поврзани преку Твитер, Facebook, Gtalk, Gmail и други услуги.Поврзете да OBD2 опрема и следење на возило статус преку вртежен момент стан во реално време.Ние нудиме широк спектар на стерео производи, ве молиме да се провери од нашата продавница.Поддршка Пред камера.Вграден DSP(Digital звуци процесор) with15 бендови EQ прилагодливи.тука е патот да не контактирате директно : кликнете на "SYGAV" над "додади во кошничка", а потоа кликнете на "постави прашање". 【Вграден DSP& 2 Поткатегории Излез 】Неверојатна звук излез, многу корисници се рече дека дури и победи фабрика звук.Micro SD слотот со бесплатен присутен мапата картичка.Задржи Lane Watch камера( може да се сокрие оваа функција доколку вашиот автомобил без lanewatch камера).Вграден DSP, 6-канален аудио излез конвертори, поддршка Subwoofer Излез.Задржи фабрика копија камера, копија на сликата на камерата е прикажано на огромен екран.Резолуција : Full HD 1280*720 Капацитивни екран на допир екран, поддршка 4 K видео формат. 【Подобро да се Прикаже】2.Радио Региони : Кина、Европа、Источна、Европа、Русија、USA1、USA2、Јапонија.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 249.36

Rectifier дел од воведувањето на Maranton е заземјување концепт, така што во голема мера се намалува земјата пре

DEN 3239.76

Сите што ви треба вклучени Aquaseal морски епоксидна смола комплет вклучува смола 1 галон шише, hardener 1 галон

DEN 2263.68

Тешко, издржлив пластични кутии се идеални за чување на делови организирани.Дизајниран за употреба на 12

DEN 381.60

26 долна облека за еднократна употреба; Зависат возрасни инконтиненција производи секогаш брод во дискр

DEN 360.00

Откако ќе се обиде на LINHART четка за заби, вие никогаш не ќе се вратам!.Нашата мека, dual должината на влакнат

DEN 979.20

√ СУПЕРИОРЕН ЗАШТИТА ФУНКЦИЈА 9 H Цврстина Калено Стакло Заштитник ви даде подобро чувство на допир, Ант

DEN 5639.76

Овој висок напојува засилувач обезбедува импресивна 12.6 V : 96 W RMSx4 во 4 ohms, 147 W RMSx4 во 2 ohms и 300 W RMSx2 во 4 ohm со Фр

DEN 590.16

Точни Рамнотежа И Работење : Легури машина главата со топлина отпорни слој, дојде со долготрајни перфор

DEN 359.76

【КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】 Квалитетен материјал : исклучителна Долги Тенки Cupcake Свеќа направен од висок к

DEN 1010.16

Тоа е обично се користи во производство на инспекции за да обезбеди точни мерења на објекти На читање на

DEN 988.56

15 x 15 x 5cm Пакет Тежина : 150g Факултативна Боја : Бела, Златен, Розова Пакет се Вклучени : 1 x Лице Стегне Машин

DEN 7006.80

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 477.12

Користи и инфрацрвена (IR) и радио фреквентен (RF) технологијаНе Постави или Програмски Потребен, Само се

DEN 238.80

6 дек обновлив Canasta играње картичка послужавник.Направени од издржлив, јасно пластика.Димензии : 7.5(L) x 5(W)

DEN 239.76

Индијанаполис Colts.Мајкл Pittman Jr 2020 Panini Феникс Оган Пукна Фудбал Картичка.Соберат целата собата и се погле

DEN 222.96

На 10pcs премиум квалитет TIG collets 13 N23 за 9 / 20 / 25 torches2.и, исто така, ќе се спроведе прецизен инспекции пред да з

DEN 167.76

【Високи перформанси】 : Нашата 3 G HDSDI кабелот е некомпресирани дигитални сигнали, така што оригиналната

DEN 287.76

Децата ракавица клипови е многу лесен за употреба, стегната на ракавица кога ќе го користите, така што р

DEN 674.40

1.Има 8 различни опрема глави во производ пакет.Пред употреба, прочитајте производот прирачник внимател

DEN 8270.88

Еден допир на снимање, висока ефикасност за класа, интервјуа, состаноци, предавања, итн.Висок степен на в

DEN 724.80

На хартија поставата е подебел од редовни хартија, но сепак доволно флексибилен за да се свитка, што го п

DEN 373.68

Платно,Тексас,Полиестер,Памук.ИЗГРАДЕНА ДО ПОСЛЕДЕН : 65% памук, 35% полиестер, дебели ретро тексас ткаенин

DEN 359.76

Изградена од тешки метали во црна / сребрена заврши.Секоја врата закачалка може да се одржи до 5 кг.Y&M дво

DEN 2270.40

Забелешка : Ако има големи вибрации, тоа може да се олабави, па затоа не е препорачливо да се инсталира та