.

.

Со попуст
Премиум квалитет Heat-Resistant-Silicone-Shell-Kitchen-Oven-Mitts-for-500-Degrees-with-waterproof,-Set-of-2-Oven-Gloves-with-cotton-lining-for-BBQ-Cooking-set-Baking-Grilling-Barbecue-Microwave-Machine

Премиум квалитет Heat-Resistant-Silicone-Shell-Kitchen-Oven-Mitts-for-500-Degrees-with-waterproof,-Set-of-2-Oven-Gloves-with-cotton-lining-for-BBQ-Cooking-set-Baking-Grilling-Barbecue-Microwave-Machine

DEN 1711.20

Од стока
Во магацинот

УДОБНО QUILTED ВНАТРЕШНА ЛАГЕР - Внатрешен Лагер, во внатрешноста 50% памук, 50% полиестер; надвор ткаенината дел 100% памук и силиконски школка на дланка.2.ЗОШТО ПОСТАВУВАЊЕ МАРКОС AURELIO GONCALVES RIBEIRO ?Ние се користи да се извоз на големо и увозниците на синџирот на снабдување ,тогаш тие снабдување на супермаркет и трговците на мало, нови производи достигне на клиентите по долг период.УДОБНОСТ И ФИТНЕС : Ние ги користиме еко-пријателски и висок квалитет со силиконска материјал за надворешно, мек памук полиестер за пополнување и издржливи ТЦ ткаенина за обвивка.(тенџере носители и рерна mitts/топла mitts за кујна/kitchenaid рерна мит/кујна тенџере носители и рерна mitts/тенџере носителот на силиконски/силикони ракавици отпорни на топлина/силикони рерна mit/ovglove рерна mitts/пионер жена холандски рерна/тенџере носители на групи/печка тенџере носители/печка mitten/готвење белезници). Добро заштитете го вашиот рацете и зглобовите од изгореници.(/топла влошки и рерна mitts групи/печка mitts смешно/кујна белезници/печка mitssilicone тенџере носители/смешни рерна mitts/кујна белезници и тенџере носителот set/тен мит/силикони рерна мит/печка ракавица/симпатична рерна mitts/надмине едн ракавица рерна mitts/печење ракавици/печка мит set/рерна белезници/печка mitts и тенџере носители).што го прави удобно чувство и флексибилна контрола.ПРИЈАТЕЛСКИ И ТОПЛИНА-RESISTANTWe употреба ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ силиконски материјал за изолација, Нудејќи заштита до 500°F, најниска Настинка до -50°F.ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ И ОТПОРНИ на ТОПЛИНА : Ние ги користиме ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ силиконски материјал за изолација, Нудејќи заштита до 500°F, најниска Настинка до -50°F.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 834.96

Кујна Пакет : вклучува 1 сечење одбор сет од 3 и 1 мини рерната potholder mitts сет од 2; и во розова боја.Премиум Из

DEN 431.76

ВИСОК КВАЛИТЕТ МАТЕРИЈА Двојно џеб, може да се користи како ракавици и топлинска изолација мат, флексиб�

DEN 1543.20

7 Инчи, 1pcs тенџере носителите 7.Совршен за внатрешна готвење, печење,СКАРА или на отворено бразилецот итн

DEN 710.40

ГОЛЕМ БРОЈ имаме дизајни се достапни за широк спектар на белезници и производи, како што се маици, перни�

DEN 826.08

Полиестер.Слабо : 150 х 140 см.Neoprene пена."Фолксваген" Силеџија Црвено Пикник душеци Материјал : Полиестер ед�

DEN 906.96

Кујна Пакет : вклучува 1 сет од 2 рерна mitts и 1 сет од 3 тави за печење вклучувајќи го и оној 17.3 од 11.75 инчи го�

DEN 143.76

Есен тематските рерна мит.Мерките 7 x 11 инчи 80% памук / 20% полиестер.Машина за миење.Карактеристики камион

DEN 1360.80

【Пакет се Вклучени】Еден пар, два пара, пет пара [Опис на Производот]Боја класификација : црвениот плошт�

DEN 1032.00

Тип : Рерна Ракавици.Материјал : силикон.Боја : Розова,Црвена,Сина,Зелена.Големина : 14.5*13cm.Пакет се Вклуче�

DEN 719.76

ВисокоКвалитетни Материјали : Користете Водоотпорен Полиестер Ткаенини + ТоплинскоИзолациски Материј�

DEN 623.76

Производ Перформанси : Рерна Mitts Се Направени Од Високо Квалитетни Материјали, Фина Изработка, Дебела И �

DEN 1862.40

Рерната Mitts И Тенџере Носители Материјал : Полиестер, Водоотпорен Материјал + AntiЖешка Материјал.Тоа е Со�

DEN 311.76

Памук twill и силициум шема дизајн,флексибилни и nonslip тенџере носители,силикони дланка на двете страни за �

DEN 960.00

Памук Внатрешни Работи Го Подобрува Нивната Удобност При Додавање На Уште Еден Слој На Изолација.Миење

DEN 957.60

Овие Кујнски Ракавици Имаат Дополнителна Отпорност На Топлина, Обезбеди Максимална Заштита За Вашите Р