.

.

Со попуст
Шупливи 2 челична топка weldable DIY проект компонента (1)

Шупливи 2 челична топка weldable DIY проект компонента (1)

DEN 189.60

Од стока
Во магацинот

DIY заварување проектот компонента - 2" шупливи челична топка.Со заварчик ние снабдување на тешко да се најде компоненти па ништо не добива во вашиот начин. 2" челични топки најчесто се користи за да се направи фитнес & нинџа воин зафат обука tools. 2" челична топка работи добро како ограда пост finial или било декоративен елемент во проектот.Остави слика во вашиот преглед и да ни покаже што ќе се изградени со користење на овие 2 инчен сфери. 2-во шупливи челик топката произведени од ниско-јаглероден челик, подготвени да заварување.овие не се прецизност топката лежишта, овие се шупливи (1/8" дебели челични) и наменета за декоративни или мала прецизност работа.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 131.76

Реверзибилна совети за подолго користење.Нетоксични и на база на вода.На мешање топката во внатрешност

DEN 979.20

√ СУПЕРИОРЕН ЗАШТИТА ФУНКЦИЈА 9 H Цврстина Калено Стакло Заштитник ви даде подобро чувство на допир, Ант

DEN 1010.16

Тоа е обично се користи во производство на инспекции за да обезбеди точни мерења на објекти На читање на

DEN 477.12

Користи и инфрацрвена (IR) и радио фреквентен (RF) технологијаНе Постави или Програмски Потребен, Само се

DEN 859.20

Поголем Капацитет : Хард случај може да одговара на вашите jbl клип 4 bluetooth звучник совршено и има површина

DEN 115.44

Дизајнирана за да обезбеди одлична осветлување на објектот.Значи за 12 volt систем.Лесен за употреба.Лесен

DEN 311.76

Ткаенина торба со мрежа пред и јаже се справи.Модерен дизајн става вашиот шише на екранот.Големина : 4" x 4"

DEN 239.76

Двојно патент преграда го прави полесно да се одделат валкани и чисти пелени или други мокри предмети...

DEN 988.56

15 x 15 x 5cm Пакет Тежина : 150g Факултативна Боја : Бела, Златен, Розова Пакет се Вклучени : 1 x Лице Стегне Машин

DEN 2363.52

Прекрасни во градинка или јадење јадење, повик елеганција на овој дизајн е сигурен да блесне во секој пр

DEN 359.76

【КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】 Квалитетен материјал : исклучителна Долги Тенки Cupcake Свеќа направен од висок к

DEN 1329.60

Прозорецот планината е специјално дизајниран за wyze cam v3 Добиете прозорец планината може да им обезбеди

DEN 167.76

【Високи перформанси】 : Нашата 3 G HDSDI кабелот е некомпресирани дигитални сигнали, така што оригиналната

DEN 12959.76

Задржи фабрика USB.Најновата верзија на Android 10 Оперативниот Систем, Rockchip RK3399 PX6 HexaCore CPU processor со 4 G RAM мемори

DEN 263.76

Ова за нега на коса производ е направен од избришечиста најлон.Спецификација : Големина : Прибл.* Оваа к

DEN 222.96

На 10pcs премиум квалитет TIG collets 13 N23 за 9 / 20 / 25 torches2.и, исто така, ќе се спроведе прецизен инспекции пред да з

DEN 726.00

Производите наведени се резервни делови и секое повикување на имињата на авто одлуки и возило модели се