.

.

Со попуст
GRK 120990 R4 Т-25 Мулти-Цел Кадрирање/Платформа Завртки, 9 од 2, Челик, Рамни

GRK 120990 R4 Т-25 Мулти-Цел Кадрирање/Платформа Завртки, 9 од 2, Челик, Рамни

DEN 1497.60

Од стока
Во магацинот

W-исечете го намалува инсталација вртежен момент.Ѕвездата вози елиминира соголување.На цие нишка се проширува дупка за да се намали разделување.Големина : 9 со 2-инчен; t-25 ѕвезда малку се вклучени.Количина : 990 по пакет.R4 мулти-цел обликување и платформа завртки овозможува рамка со леснотија и доверба.W-исечете го намалува инсталација вртежен момент кој овозможува брзо возење и леснотијата на инсталација.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 683.76

Нашите завртки се издржливи и можат ефикасно спречување на корозија и ' рѓа.И обезбедува добра контрола

DEN 485.04

Мултицел : Тоа може да се користи за различни машини за проекти, може да се користи за машини или base, а ефе

DEN 540.72

#6 x 1 / 2" Филипс Рамна Глава Дрвени Завртки 316 Нерѓосувачки Челик Морски Количина 50 Материјали кои се прои

DEN 8302.08

Количеството на кутија : 1000 Се користи за подови, доковите и boardwalks, доработка, millwork и трим апликации.Уник

DEN 239.76

Мерења : #6 (D) X 3 / 4" (L) Пакет Количество 100 Компјутери.Висок нишка на теренот : дава побрзо се вози и со тоа н

DEN 1984.80

#14 X 11 / 4".Дрвени Завртки, Рамни Countersunk Head, Дупчиња Диск.stainless_steel_188 #14 X 11 / 4", Надворешно Навој сврзувачки еле

DEN 215.76

【Одличен Материјал】Тие се направени од висок квалитет на црна челик.тие се третираат, па тие се спроти

DEN 287.76

【Сина Заврши Слој】 : џеб дупка завртки обложени со сини антикорозија слоеви, покажува подобри перформа

DEN 216.00

Дијаметар : #12 Должина : 2 инчи.Материјал : месинг.Глава стил : рамна (Филипс).Точка Тип : остар.Ние акции шир

DEN 1473.60

Ве молиме оставете feed врати како што вредноста на сите наши клиенти коментари.РАМКА ЗАВРТКА.КОНКРЕТНИ З

DEN 213.36

На завртки и навртки се спакувани во кутија, која е лесно да се продавница и има стабилни перформанси.На

DEN 292.56

Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење.Идеален за употреба во ограничени области кад

DEN 9369.36

Плоштад вози палубата завртки имаат bugle рамна глава и се користи за прицврстување третирани дрво и комп

DEN 3361.68

За Про дека става квалификува прво, ние ви помогне да се создаде посилни врски, подобрување на перформан

DEN 14883.84

Дрвени завртки се дизајнирани со агресивни теми за грабање и одржување на дрвен материјал.Дрвени заврт

DEN 215.76

Тип : Рамна Глава Филипс Дрвени Завртки; Навој дијаметар : #4; Должина : 11 / 2".Направени на 304 нерѓосувачки ч

DEN 6771.12

Дрвени завртки се дизајнирани со агресивни теми за грабање и одржување на дрвен материјал.Дрвени заврт