.

.

Со попуст
Среќен Camper RV Туш Завеса, Farmhouse Селски Дрвени Ретро Стил Кампување Приколка Ткаенина Туш Завеса Прибор за Патување Приколки Бања Оркестарот, 47X64 Инчен

Среќен Camper RV Туш Завеса, Farmhouse Селски Дрвени Ретро Стил Кампување Приколка Ткаенина Туш Завеса Прибор

DEN 431.76

Од стока
Во магацинот

ФУНКЦИЈА : Ова туш завеса ќе комплимент било бања, исто така, може да се користат во дом, стан, condo, хотел, camper, RV, ученичкиот дом, училиште туш, свадби партија, атлетски клуб, теретана, роденден и секаде на друго место треба туш завеса.Модел : : Животни,Апстракт,Цврст,Шарени,Печати,Paisley,Plaid,Океанот,Растенија,Шумски,Модерна,Традиционално,Флорални и сл.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Спарени со 12 PC туш завеса куки и прстени за брзо и лесно да се инсталира.САМО За ВАС : Прилагодите 3d Camper туш завеси за бања со дрвени туш завеси.ТЕХНОЛОГИЈА на ПЕЧАТЕЊЕ : 3 D дигитално печатење RV туш завеси за бања.Донесе село дрво на вашата бања секој ден со нашите бања правила уметност туш завеса.ако навистина не ви се допаѓа ,само се чувствувам слободно да ни испратите порака.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 575.76

Карактеристики на производот : Highdefinition дигитално печатење шема, сликата е јасна и не избледени; 12 куки в

DEN 719.76

100% Памук.Увезени 100процентно памук 2 бои за да изберете од.Направен во турција.Машина перат.Kassatex хотел ко

DEN 959.28

Ткаени Памук.Класичен ткаени црно и бело темпирана мрачно туш завеса мерки 72 инчи, широк од 72 инчи долго.

DEN 660.00

100% Памук.Оваа туш завеса е OEKOTEX Стандард 100 уверение, што значи ткаенини, бои и за сите компоненти кои се т

DEN 955.20

Полиестер 100% полиестер,Водоотпорен, Големина : 72x78 Inch.Од една страна печатење.НЕ кајгана или собори сув

DEN 350.88

Содржи : 100% Полиестер туш завеси 12 со метални куки и да Не се Лизга Килими.Домот туш завеса : многу Убава,

DEN 1634.40

[Материјал Опис] висококвалитетен полиестер влакна (полиестер) 100% [Производ Перформанси] Добра ssag, не е

DEN 2109.60

Карактеристики На Производот : .Секој туш завеса е изградена со премиум полиестер, водоотпорен материја

DEN 311.76

100% Полиестер.Увезени.Печатени полиестер платно е посебен ткаени, текстура со slubs.Светилки може да се доб

DEN 983.76

Marterial и Големина на : Туш Завеса: Полиестер pongee, 70 [Материјал на Бања Завеса] Направен од стручно избрани

DEN 588.00

Засилен buttonholes се одлични за секаков вид на прстени или куки.ЕДНОСТАВЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Секоја завеса с

DEN 403.20

Се обрне внимание на детали : метал buttonhole дизајн им овозможува на туш завеса кука да се влечат по волја д

DEN 191.28

100% Полиестер.Увезени.Ленстил ткаени туш завеса.Лен текстура создава разбраното, полиран изглед во ваша

DEN 2186.40

100% Полиестер.Карактеристики На Производот : .Секој туш завеса е изградена со премиум полиестер, водоотп

DEN 479.76

Големина : 70x70in среќа shamrock зелена туш завеса, исто така, погодна за спалната соба,дома декоративни и хоте

DEN 311.76

Покрај нашите фенси печатени туш завеса , Biscaynebay исто така нудиме разновидни производи со висок квалите

DEN 1876.80

100% Памук.Туш завеса со valance.Егзекутирани во 100% памук патка ткаенина обоена во нијанси на сино.На valance има

DEN 383.76

100% Полиестер 【Материјал и Големина】 : Полиестер, водоотпорен материјал, 72 инчи долго x 39 инчи широка.Каб

DEN 273.60

Секој туш завеса е изградена со премиум полиестер, водоотпорен материјал за максимална боја vibrancy и искл

DEN 448.08

100% Полиестер.Сочни Couture Цреша Туш Завеса карактеристики на флертувачки цреша печати, помина со Сочни Coutu

DEN 719.76

100% Памук.Увезени.Туш Завеси.Бања Оркестарот Од Печ Магија во Applique.Машина перат.Линија или Стан сува само

DEN 445.68

Солза отпорен и издржлив.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Присутни : На ткаенина туш завеса обезбедува

DEN 431.76

100% Полиестер.Совршен за деца, гостин & master бањи.ИЗДРЖЛИВИ : Направен со водоотпорен полиестер за години н

DEN 527.76

Погоден за стандард кади и бања туш areas Features : Лесно за чистење, лесно да го инсталирате, лесно да се грижи

DEN 1511.76

100% Полиестер.Дадете вашата бања преуредување на оваа единствена туш завеса.Убава рачно изработени лако

DEN 820.80

100% Полиестер.Увезени.Издржливи, стилски вафли текстура туш завеса.Со текстура вафли модел создава разб

DEN 503.76

ЕКОПРИЈАТЕЛСКИ МАТЕРИЈАЛ : 100% polyster ткаенина, меки и нема мирис, водоотпорен и перат.ДОЛГО ГОЛЕМИНА се ДО

DEN 478.80

Полиестер.Големина : 66x72 инчен / 165x180 см, може да се 12cm грешка, заради да се намали со рака.Материјал : нашат