.

.

Со попуст
3 Еез Долги Ракави Лигавче Set | Бебе Водоотпорен Bibs со Џеб Пакет | Дете Лигавче со Ракави и Трошка Catcher | Дамка и Мирис Отпор Игра Smock Престилка - Пакување од 3 | 12 Месеци-3

3 Еез Долги Ракави Лигавче Set | Бебе Водоотпорен Bibs со Џеб Пакет | Дете Лигавче со Ракави и Трошка Catcher

DEN 310.80

Од стока
Во магацинот

【Целосно Водоотпорен】- Состави од премиум лесни PUL ткаенина, целиот ракав лигавче е водоотпорен.Покрај дамки, нафта, и мирис, отпор, нашите bibs се BPA-free, phthalate-бесплатно, ПВЦ-бесплатно, винил-бесплатно, и олово-слободни. 【Фати Сите Џеб】- Ни трошка catcher го задржува храна и течности надвор од подот!Џеб исто така, може да се превртува на грб, претворајќи ракави лигавче во smock престилка. 【Сигурно и Удобно】 - за Разлика од Лепило рака кои лесно може да се извади од страна на деца, нашите прилагодливи назад вратоврска затворање обезбедува безбедна и обичај се вклопуваат, и без можно непријатност на врзување околу вратот.Не-сит elasticized ткаенината помага во спречување на храна од добивање до ракавите. 【Лесно Да се Чисти】 - Едноставно плакнење или избрише чисти, и се откажам сува отпосле. 【Одговара на 12 - 36 Месеци】- Мери 13" од рамо надолу, 14" низ градите, и 15.5" од рамо до ткаенината.Нашите лигавче ќе се вклопи во бебе и деца од 12 до 36 месеци.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 335.76

ЗЕМЕТЕ ХАОС НАДВОР ОД ОБРОК ВРЕМЕ!Со нетрпение очекуваме да јаде со твоите обуката повторно.Ние сме гор

DEN 119.76

•Нашите bibs се BPAfree, ПВЦбесплатно, винилбесплатно, phthalateслободни и оловослободни.Објектот мора да се вра

DEN 239.76

Обоена кадифен ткаенина бебе лигавче со Велкро затворање.Направена од ултрамазна микроmink полиестер.за

DEN 263.04

Без Памук Слој, Дамките И Мириси Ќе Не Држи.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема пр

DEN 167.76

Подарок За Бебето Му Дадете На Вашето Бебе Да Го Носат Овој Лигавче, Да Биде Симпатична Бебе, Па На Вашет

DEN 335.76

Удобно & Обезбеди на Нашите Целосна Ракав Bibs се дизајнирани со безбедна затегнувањедоказ назад затвора

DEN 263.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 239.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 239.76

✅СУПЕР ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ МАЗНА ПОВРШИНА се ПРОТИВИ на ДАМКИ И НЕ АПСОРБИРА ВОДА : Едноставно ја избриша

DEN 359.76

100% За Храна Одделение Силиконски.Увезени.Предвремени затворање.Машина за миење садови безбедно.НАПРАВ

DEN 406.80

PLATINUM ИЗЛЕЧИ – Bumkins користи највисок квалитет на лекување на процесот; Тоа не резултира во создавање на б

DEN 1144.56

5 h Constant Температура : 45℃ Пакет Листа : 1 x Thermostatic Bowl1 x Lid1 x USB Напојување Cord1 x Прирачник.Водоотпорен и Лесно

DEN 254.40

Обоена кадифен ткаенина бебе лигавче со Велкро затворање.Направена од ултрамазна микроmink полиестер.за

DEN 359.76

Кога се превртува на предната страна, џеб ќе имаат поширока отворањето и да бидат поефективни во држи св

DEN 153.36

На Прилагодливи Брзо Копче Се Користи За На Рамо За Да Го Отворите И Затворите, Кој Е Лесно Да Се Работи;

DEN 239.76

Обоена кадифен ткаенина бебе лигавче со Велкро затворање.Направена од ултрамазна микроmink полиестер.за

DEN 311.76

Стилски и издржлив силикони лигавче нема да ја иритираат вашето бебе или дете е чувствителна кожа.Нула

DEN 307.20

Опис на производот Влага заштита практичен придружник за почетници Во петтиот или шестиот месец од жив

DEN 287.76

100% Силикон.Увезени.Кука и Јамка затворање.Место чисти само.Сет од две водоотпорен, ги чисти силикони bibs.

DEN 173.52

Може Да Се Навива За Лесно Носење 100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Погоден За 13 Години Бебе.Пакетот Вклучу

DEN 287.76

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Покрај тоа, bibs може да се свитка до совршено во