.

.

Со попуст
YCJB Андроид 10.0 Автомобил Стерео Радио за Camry 8 50 55 2011-2017 GPS Навигација 9in екран осетлив на допир 2 Din Мултимедијални Видео Плеер FM Приемник со 4G 5G WiFi DSP Bluetooth Carplay,M600s

YCJB Андроид 10.0 Автомобил Стерео Радио за Camry 8 50 55 2011-2017 GPS Навигација 9in екран осетлив на допир

DEN 1480.80

Од стока
Во магацинот

0 Или Андроид 11. ♣Ако не сте сигурни дали радио компатибилен со вашиот автомобил, ве молиме да се јавите на продавачот преку е-пошта, испраќање на вашиот автомобил модел и годината на производство, како и слика на возилото централната конзола.0 Конфигурација : 1 GB / 2 GB / 4 GB RAM меморија, 16 GB / 32 GB / 64 /128 GB ROMResolution : 1080*600/1080 * 720/1920 * 1080 Screen Интернет : 4 G /5 G/ Wifi / USB / hotspot Screen : 2.Андроид Автомобил Стерео : најновите Андроид 10.Со ажурирани податоци во навигацискиот стан, нема да се изгуби повторно додека возите.Rear view camera(подарок).0 (музика и hands-free повици)/WLAN/4 G/1080 P видео/full РКА излез/USB/поголеми IPS екран на допир/огледало врска/воланот контрола/обратен image /Возило информации/Мулти-јазик/Plug and play, поддршка надворешни DVR/TPMS/OBD2/DAB+/Carplay/Цртичка Cam, итн.Авто Мултимедијален Плеер : 9-инчен или 10-инчен 2.0 или Андроид 11.Ефикасна quad-core : (M100 S : 4core Wi Fi 1+16 GB,M150 S : 4core WIFI 2+32 GB).Ултра-јасно видео репродукција, замислете визуелен празник!Можете да ги зачувате сите вашите омилени канали и да слушате вести, музика и емисии во секое време.5 D IPS калено high-definition капацитивни мулти-touch Digital медиа формат : Mp3 / Mp4 / Mp5 /WMA / JPEGSpecial функција : Bluetooth / built-in GPS / FM предавателот / мобилен телефон / MP5 player / радио тјунер / екран на допир / TVSpecial функција : вградениот звучник / микрофон / Wifi функција / support воланот контрола / 3 G / 4 G /5 G network DSP : Вграден-in Mirror линк : lphone / Android DAB : Support RDS : Support Rear приказ на камерата текст : support Steering тркала контрола : support Original радар се прикаже : support Front камера текст : support GPS навигација во сајтот : support Language : Поддршка за Европа, Америка, итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1479.36

Секоја цел вклучува детални завршувањето инструкции за home handyman.Недовршени, Изшкуркан да 220 Чакал и Подг�

DEN 838.80

Келнерка Изолирани Од Не ' Рѓосувачки Челик Гимнастик.Вакуум изолирани гимнастик со капак.Пијалоци ост�

DEN 748.80

Сите направени во Јапонија Врвот на Hokkaido подарок.Темата боја е Hokkaido е зима ноќното небо.Пауловнија кути�

DEN 215.76

Опис : Метал RY термички осигурач (термички отсечени, температура осигурач), кои користат топлинска чувст

DEN 158.64

Намалување на : копиле.Должина : 10Инчен.Идеален за острат воденичен или кружни пили.Вклучува голема удоб

DEN 691.20

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Се повлече На за�

DEN 455.52

Spiralite3000 Спирала Двојна Гром Менгеме.Се вклопува 2" Цревото ID.Кадмиум позлатен челик.Специјално дизајнир�

DEN 215.76

Примена : Се Вклопува Приколка Оска Центри Прашина Маска Маснотии Капи.Се воведе : ВозиВо Стил (Обично се

DEN 705.12

Го замени вашиот напукнато или скршено патникот страна Огледало стакло на дел од дилер цена.Пакет Димен

DEN 1016.64

Вистинска Кожа.Лесни трева Тренер биг на перформанси и издржливост.Запалам outsole обезбедува единствен п�

DEN 1077.84

Секој панел има цврсто дрво рамка за да се задржи здрав.Музеј на квалитетот giclee на платно, е отпечатен од

DEN 239.28

2 големи прегради за складирање и организација на пенкала, моливи и повеќе.Вкупната големина 7.25" x 5" x 3.5".Н

DEN 343.44

Материјал : Ова ткаени цвет кошница се ракаплетени од природни Seagrass материјали, без хемиски состојки, бе

DEN 756.00

100Pack w / Backings & Јасно Кеси.Ќе добиете 100 Индивидуални Душеци, Backings и Кеси.Киселина Слободни, Бела Core 4Ply Душе

DEN 154.56

Дијаметар : 5 / 16 инч.Должина : 1 инч.Материјал : Челик.Глава Стил : плоштад (сквер).Тема Тип : 18 (крупни).Дијам�

DEN 808.80

Компактен, ниска висина цилиндар дизајн е идеален за ограничени простори, каде што други цилиндри нема �

DEN 1512.00

Дизајниран да ја ЗАЖИВЕАТ Jofit прави луксузни спортски облека За Жените од Сите Големини од Мал (XXSmall) Плу

DEN 3379.20

Брзо позиционирање на вредноста копчето дизајн, може брзо да се прилагоди на големината на вилиците.Пре