.

.

Со попуст
MisterVac 5 x Правосмукалка Кеси Професионални Компатибилен со Kärcher A2901F, А 2901

MisterVac 5 x Правосмукалка Кеси Професионални Компатибилен со Kärcher A2901F, А 2901

DEN 434.40

Од стока
Во магацинот

Имајте на ум : вие ќе ја добие оригиналната Mister Vac правосмукалка кеси. 5 x правосмукалка кеси, руно, 5 слоеви.Премиум квалитет.Издржливи.Mister Vac квалитет на производот. 5 x правосмукалка кеси, 5-ply руно, задржувајќи плоча, еколошки degradable, за олеснување на животната средина и за нашите деца, ние не се користи PVC задржување на плоча. Врвен квалитет : Mister Vac за управување со квалитетот постојано се работи на натамошен развој и подобрување на квалитетот на правосмукалка кеси.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1593.60

За Почиста Прашина Торба : и Electrolux семејство (Electrolux, Волта, Торнадо и AEGElectrolux) на сите вакуум.Hepa филтер : за

DEN 2181.60

Ја елиминира потребата за висока цена за еднократна употреба хартиени кеси.Вклучува изграден во патент

DEN 1876.80

5 x правосмукалка кеси, руно, 5 слоеви Еколошки degradable задржување на плоча.За ублажување на околина и да пр

DEN 1996.80

Име : Правосмукалка хартиена кеса.За Кеси : за Еднократна употреба Кеси, обично y замена.Применливи модел

DEN 1701.60

Испразнете го резервоарот за вода брзо и ефикасно, без ослободување на штетни прашина на environment3.Answer : _____

DEN 187.44

DVC Генерички замена бренд.Филтер медиумите за правосмукалки со цел да се вклопи Kenmore 5055 и 50558 канистер мо

DEN 935.76

Компатибилен со Класичен Ц1, Заврши C2 и Заврши C3 правосмукалки 3 7 четвртиот прашина капацитет.Сина јака

DEN 420.48

Вакуум прашина торба.Стандард на дизајн 5 до 6 литри капацитет 3 по пакет.Вистински Vacmaster Дел.Опис на прои

DEN 628.32

1 Повеќе перформанси, подобра филтрација 2 Високи перформанси мултиодделение посебни Мини филтрација 3

DEN 365.52

2 Ply, Микро Филтер специјално Дизајниран за Комерцијална Употреба.Одговара : NSS М1 "Свиња" Преносни Правос

DEN 606.96

Високаперформанси на хартија за правосмукалки : патентиран хигиенски затворање, повеќе волумен благод

DEN 1332.00

Прашина торба големина е за 52.42.5 cm,и филтер големина е за 10.1*15.9 cm.Тип : правосмукалка делови.Вакуум дел ти

DEN 1764.00

Одговара : Kenmore Исправени, Канистер, Panasonic У2, Miele Z, Sanyo СТП1 правосмукалки 3 Kenmore 50688 У Им Алергија Вакуум Кес

DEN 1210.56

Евра Чисти UZ932, UZ934, Канистер Хартија за правосмукалки 99.7% МикроФилтрација Хартиени Кеси.Одговара на Мод

DEN 311.76

Up Start Компоненти Бренд.Ова е Up Start Компоненти Бренд замена дел, НЕ е ОЕМ производ.Сите се споменува на бре

DEN 1142.40

Тип : Правосмукалка Parts Vacuum Дел Тип : Bags Model Број : PANTNERBrand Име : POZEUse : за Тип : Правосмукалка Parts Vacuum Дел Тип : B

DEN 477.60

10 x правосмукалка кеси 5 слој руно Задржување плоча е еколошки degradable За олеснување на животната средина