.

.

Со попуст
1.2 v ААА, 700mah, Алкална refillable Батеријата

1.2 v ААА, 700mah, Алкална refillable Батеријата

DEN 302.40

Од стока
Во магацинот

"[Високо-квалитетни материјали] Направен од високо-квалитетни, трајни и еколошки материјали, кои не ја загадуваат животната средина.Челик школка може да ја спречи на батеријата од експлодира поради overpressure.". "[Долго траење на батеријата] Не се грижи за животот на батеријата повеќе, висока моќност прави на животниот век на батеријата подолго.". "[Ниска само-отпуштање функција] Ниско само-празнење во функција на дизајнирање, батеријата може да се уште ги одржуваат голем капацитет по 3 години на не-употребата.". "[Долго траење на батеријата] Голем капацитет, практично, повеќе прифатлива од илјадници алкални батерии, заштеда на огромни количини на пари!". "[Широк спектар на примена] Батерии може да се обезбеди постојан напон и најдобри перформанси во заеднички опрема како што се часовници, далечински контроли, играчки, електрични четки за заби, електрични shavers, електронски ваги, безжични глувци, и дигитални камери.Тип : НУ-MHNominal Капацитет : 700m Ah Model Број : AAA Батерија.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 307.20

Алкална пакет на 16 aaa големина на батерии.Најдобро се користи пред датумот на батеријата и меркурслобод

DEN 537.60

Полнење батерии имаат долг животен век и висока ефикасност, Идеален за употреба.Тој е компактен и батер

DEN 479.76

Модел:1.6 V NIZN ААА Rechargebale Капацитетот на Батеријата : 900mah Димензии : Висина 44.5 мм Дијаметар 10.5 mm.Мулти Упот

DEN 311.76

Високиот капацитет на батерија 1 година низок само празнење, задржувајќи 85% на сила по една година.Широк

DEN 1394.40

Стабилна празнење стапка, не ААА ` ` МЕМОРИЈА " батерија со никел лемење табови.Ниска CIST периодична работ

DEN 1490.40

KFid Fran 50 Пара AAA Батерија Позитивни Негативни Конверзија Пролет Контакт Nickeling Плоча 10mmx9mm UXCELL,нашата група

DEN 567.36

5volt перформанси алкални батерии; идеален за разни уреди, вклучувајќи игра контролори, играчки, рефлекто

DEN 203.76

Загарантирана да го заштитите уредот од штетна протекување.Ние бидете сигурни дека ја имате најновата,

DEN 119.76

Нашите # 1 најдолготрајни MAX.Штити од оштетување протекување за најмногу две години по целосно се корист

DEN 431.76

【Со висок Капацитет Од 1,5 V / 550m Wh Литиум ААА Акумулатори】 : напон на полнење aaa батерии е 1.5 v Постојана 1.5

DEN 2124.00

не "меморија ефект.Подолг живот во висока потрошувачка уреди од нормално алкални батерии."краток спој и

DEN 791.28

8пакет на Energizer Надополнување на Универзална 2000 m Ah Ni MH АА акумулатори.Светот е 1 батерија АА батерија нап

DEN 1756.80

Батеријата :Пакување од 2 AAA 1000m Ah NiМЗ акумулатори.Батериите можат да се полнат до 1200 пати кога целосно и