.

.

Со попуст
TTNDstore 10pcs 15x30mm Елени Шарм За Изработка на Накит Мода Earring Pendant Ѓердан Хривнија Шарм Diy Наоѓање

TTNDstore 10pcs 15x30mm Елени Шарм За Изработка на Накит Мода Earring Pendant Ѓердан Хривнија Шарм Diy Наоѓање

DEN 1399.20

Од стока
Во магацинот

100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Може да се користи за занаетчиски DIY проекти, домашни декорации, занаети, деца изработката, накит одлуки како што се прави обетки, ѓердани, anklet, закачам, нараквица, keychain, џемпер синџир, или мобилен телефон декорација.Тоа е едноставен и разбраното, но згодна и елегантен.Оваа убава дизајн може да се забележи вашиот изглед, фатете сите очи во толпата.Се вклопи во Европската змија синџир шарм белегзија или ѓердан е дупка шарм монистра ,или Било DIY рачно изработени занаетчиски.Идеален дизајн е одлична за вашиот личен разубавувањето.Неверојатно шарени глеѓ шарм пристигна, светла и единствен, тие ќе работат совршено за свој магичен дизајн,Објектот е точно како што е опишано,ве молиме бидете доверба да го купите.тоа е фантастично кога ќе го добие во.количина : 10pcs (ќе го добиете)големина : 15x30mm(W*L, approxiamte)боја : како picturematerial : цинк легура+злато позлатен+ емајл (олово и никел слободни, не штети на кожата)цел : накит одлуки, рачно изработени, материјали, ѓердан pendant, нараквица шарм, earring pendant, keychain шарм.итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 71.76

Погоден за лица, датум, шопинг и др.Божиќ Keychain,најдобриот подарок за вашите пријатели,семејство.5 cm,База

DEN 71.76

5 cm,База Дијаметар : 2.Рачно изработени објект,Пакување подарок торба,Секојдневни keychain,Брза испорака.Мат

DEN 71.76

закуп се чувствуваат слободни да ме контактирате за било какви прашања што ги имате, јас сум среќен да о

DEN 191.76

Дупка со Големина е околу 4.8 мм~5mm, компатибилен со Европскиот нараквици.Метал : Легури.Мед Пчела Љубов Цв

DEN 206.16

Боја : антички сребрен.Карактеристики : Материјал : алуминиум Боја : антички сребрен Тежина : 100 грама Пак

DEN 8760.00

Рака Полиран.Висок Лак Финиш.ТешкиДолжност Скок Прстен.Доживотна Гаранција.Оваа РакаПолиран Рејн Опфа

DEN 56.88

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 239.52

КОЛИЧИНА Пакетот вклучува 100 парчиња мини подуени срцето шарм.Доволно за да можете да ја користите.ВИСО

DEN 287.76

★СИМПАТИЧНА DIY ЗАНАЕТИ – Лигите шарм масовно вклучувајќи 100pcs различни висок квалитет, убава лигите шар

DEN 959.76

Тешко да се скрши, да се биде надвор од форма или биде изгребани., сите брендот и сјајот и shinning, особено по

DEN 12265.44

200 Парчиња Антички Бронза Мода Накит Одлуки Шарм Ѓердан Костим Џемпер Долг Синџир на Pendant 4XLA1071 Шупливи Ж

DEN 191.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 13464.00

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 161.28

Материјал : Цинк Легура (олово и никел слободни).големина : Мешани 1040mm (1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен).Количи

DEN 62.64

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 1063.20

Може да се држи до вашиот секојдневен живот.дебела и здрав изглед убав изглед синџирот е тоа така.Прекр

DEN 167.76

Мини големина : на алуминиумски лажица pendant шарм се мали, и тие веќе долго време се справува со што може д

DEN 2198.40

Можете да бидете готови производи како подароци од роднини и пријатели да се изразат благослови и грижа

DEN 1485.12

925 Фунта Сребро.Гарантира Автентичен од Logo Art дизајнер линија.Компатибилен со Пандора, Chamilia, Biagi & сите др

DEN 166.80

ПАКЕТ : 24pcs Злато Позлатен Глеѓ Мачка Месечината Ѕвезда Небесните Шарм.8 дизајн, 3 парчиња на секој дизајн

DEN 71.76

100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Божиќ Keychain,најдобриот подарок за вашите пријатели,семејство.Материјал :

DEN 7656.00

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 5208.00

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 11112.00

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 674.40

Пакетот Вклучува : 72pcs Тибетската сребро метал медицинска сестра шарм.) Погодни Прилики : добар подарок з

DEN 118.80

Одбележат вашето дипломирање со сувенири tassel!.Ќе љубов нашата 2012 дипломирањето tassels!Матурата е огромен