.

.

Со попуст
Cavka Винил Decal Кожата Замена за MacBook Pro 16 М1 Pro 14 Макс Air 13 2020 Ретината 2015 Mac 11 Mac 12 Мермер Дизајн Природни Шема Лаптоп Глам Печати Налепница Покрие Естетски Камен Сина

Cavka Винил Decal Кожата Замена за MacBook Pro 16 М1 Pro 14 Макс Air 13 2020 Ретината 2015 Mac 11 Mac 12 Мермер

DEN 696.00

Од стока
Во магацинот

Содржи 4 дел е : Врвот + Дното + Тастатура + Околу Тастатурата.Точната форма и мазна анти-отпечатоци удобно текстура.Mac Book decal направен од високо-квалитет и еко-пријателски Винил (PVC).Тоа е ултра тенок, водоотпорен, лесни, scratchproof, dustproof и издржливи покрие со стилски Дизајн за вашиот Лаптоп.Лесно да се примени и да се отстрани без да остават било леплива остатоци и површинските оштетувања.Ве молиме проверете Mac Book модел (Axxxx) на задната страна на вашиот лаптоп пред купување!.Компатибилен со Apple Mac Book Pro 16" (2021) М1 Pro / М1 Max - A2485, Mac Book Pro 14" (2021) М1 Pro / М1 Max - A2442, Air 13" (2020) - A2179, Apple Mac Book Pro 13" (2019) - A2159, Apple Mac Book Pro 16" (2019) - A2141, Apple Mac Book Pro 15" (2018/19) - A1990, Apple Mac Book Pro 13" (2020) - A2251, Apple Mac Book Pro 13" (2020) - A2289, Apple Mac Book Pro 13" (2018/19/20) - A1989, Apple Mac Book Air 13" (2018) - A1931, Apple Mac Book Air 13" (2018) - A1932. Apple Mac Book Pro 13" (2016/17) - A1706, Apple Mac Book Pro 15" (2016/17) - A1707, Apple Mac Book Pro 13" (2016/17) - A1708, Apple Mac Book Pro 15" (2012) - A1286, Apple Mac Book Pro 13" (2012) - A1278, Apple Mac Book Air 13" - A1369/A1466, Apple Mac Book Air 11" - A1370/A1465, Apple Mac Book Ретината 15" (2015) - A1398, Apple Mac Book Ретината 13" (2015) - A1425, Apple Mac Book Ретината 13" (2015) - A1502, Apple Mac Book 12" - A1534.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 191.76

Decals ќе се држиме до речиси сите неporoмазна површина како што се насликани ѕидови, прозорци, стакло, оглед�

DEN 107.76

ГОЛЕМИНА : 7x1.5 инчи.Секој ред доаѓа со бесплатни мустаќи decal.Лесно да се примени, инструкции се вклучени.Н

DEN 1068.00

ВИНИЛ DECAL (само вклопува Compaq 2510 P Тетратка) за пребарување нашата продавница за други лаптоп кожи.Дизајни

DEN 215.76

Земете овој мирис, highdefinition квалитет на слика кожата дом / канцеларија,тоа ви овозможува да се покаже ва�

DEN 455.76

Компатибилност : Специјално наменета за Microsoft Surface Pro 6 (2018+), Површина Про 5 ( / Нова Surace Про 2017+) усвојување н

DEN 477.60

Лаптоп Кожи & Decals 3 во 1 MBFB15 (37) Целосно Врвот Заштитна Фолија + Целосна Тастатура Заштитник Филмот + Дното �

DEN 720.00

Лесен за инсталација и отстранување.Без остаток лепак по отстранување.КОМПАТИБИЛЕН со Apple Mac Book Air 13" A2337 (

DEN 263.76

【УСЛУГА】 Лесензасе постигне пријателски дарежлив услуги на клиентите (VFENG) Стврднување слој технологи

DEN 2049.60

Ултратенки, лесни заштита за 2020 Mac Book Air 13инчен.Официјално лиценцирани Duquesne Универзитетот дизајн.Печате�

DEN 719.76

Компатибилен со HP Спектарот x360 Кабриолет (модел модел 13taw000).Високквалитет 3 M винил обвива.Индустријавод

DEN 478.80

ВИНИЛ DECAL (само вклопува Inspiron 15 / 1545) за пребарување нашата продавница за други лаптоп кожи.Дизајниран и

DEN 900.00

Кожата компатибилен со 14инчен 2021 Mac Book Pro.Високквалитет 3 M винил обвива.Индустријаводечки Живописни Бои

DEN 215.76

Таму може да биде мала варијација на бојата на производот и слика се должи на осветлување Продолжи вним�

DEN 263.76

Продолжи внимателно со употребата на чиста крпа и / или пластична картичка (јас.1 инчи да 15.Лаптоп кожата

DEN 1449.60

Кожата компатибилен со 14инчен 2021 Mac Book Pro.Високквалитет 3 M винил обвива.Индустријаводечки Живописни Бои

DEN 285.12

Водоотпорен Лаптоп Црна Карбонски влакна Винил Кожата Налепница Покритие За ASUX501 UX501 JW UX501 VW 15.6инчен.Ве м

DEN 143.76

Висок Сјај Професионални Винил.Вклучува лесно да се следат инструкциите.Decals може да биде поставен на би

DEN 239.76

Овие кожи заштита на вашиот уред од нечистотија, мали гребнатини & униние, зголемување на својот живот, а

DEN 167.76

Ако изберете "Креирај свој".Ве молиме да ни нудат вашата слика преку епошта, така што ние можеме да произ�

DEN 215.76

ВИСОК КВАЛИТЕТ Оваа Налепница за Лаптоп се направени со Висок Квалитет Vinly.HD Квалитет на Печатење, Лами�