.

.

Со попуст
Имаат Снегулка Деца Пластика Заштитна Компатибилен за Безжично Глувче

Имаат Снегулка Деца Пластика Заштитна Компатибилен за Безжично Глувче

DEN 479.76

Од стока
Во магацинот

Производот е направен под висока температура.Напојува со 2 AAA батерија.Контактирајте со компјутер преку bluetooth.Го заштитува вашиот мобилен телефон од гребење, прашина и ниска брзина влијанија.Високо квалитетни пластични.анти-удар usb безжичен глушец со Снегулка.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 359.76

Ракописниот текст, може да се користи на тесен десктоп.Тоа е во функција на автоматско нема сигнал исклу

DEN 383.52

✪СПИЕЊЕ ФУНКЦИЈА : за Да се заштеди енергија и за долгорочна употреба, безжичен глушец автоматски ќе вл

DEN 478.80

Компатибилен со лаптоп, десктоп, КОМПЈУТЕР, Mac Book и други уреди.Глувчето користи напредни 2.4 GHz безжична т

DEN 239.76

Безжичен Оптички Глушец 1000 DPI Компјутер USB Игри Глувче За КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Десктоп.Технологија дизајни

DEN 263.76

Преносни : Мини дизајн и стигнале линија му овозможува да биде во можност да се внимава каде и желба за у

DEN 405.60

Компатибилен со лаптоп, десктоп, КОМПЈУТЕР, Mac Book и други уреди.Глувчето користи напредни 2.4 GHz безжична т

DEN 791.76

6 копчиња : Напред / назад копче многу корисно; чувствувате избор за интернет сурфери, гејмери и на луѓет

DEN 263.76

【Молчи Кликнете Noiseless Глувчето】Би сакале да ја вршат својата работа без да се фали звук или вознемирув

DEN 763.20

6 DPI Нивоа Безжичен Маус : 4800 / 3200 / 2400 / 1600 / 1200 / 800 DPI, Plug & Play нема потреба да се инсталира драјверот.Мал USB На

DEN 359.76

1 Целоснатакопче 7 индивидуализира макро програмирање 2 Професионални игра чип.Алуминиум легура 3 D мета

DEN 479.76

Сликата е печатење под висока температура.Напојува со 2 AAA батерија.Контактирајте со компјутер преку bluet

DEN 1500.00

Опис : Компактен & Сјајна : компактна големина и преносни направете го тоа лесно да го користите дома, на

DEN 280.32

【 Молчи Кликнете и Прилагодливи DPI 】Посебно е бесшумна дизајн за право и лево и десно копчиња, направи д

DEN 287.76

Мазно, прецизно и достапни безжични оптички 3копче на глувчето.Прецизни песна, брз пренос на податоци бр

DEN 312.24

Прилагодливи DPI : 1000 DPI / 1600 DPI / 2400 DPI / 3200 DPI / 5500 DPI.Конекција : USB2.0 Производ големина : прибл 1277838mm / 53.071.49".К

DEN 239.76

Систем за Компатибилност : Windows 98 / ME / NT / 2000 / XP / Vista / Win 7 / Linux или Mac OS.Безжичен USB Оптичко Глувче Сле