.

.

Со попуст
Линии Сок Привремена Тетоважа со Мастило Полу Трајни за Возрасни Жена Мачка Мастило Сликарство Стил Современа Continuou Сина кои Изгледаат Вистински Мажи Жени во Град?

Линии Сок Привремена Тетоважа со Мастило Полу Трајни за Возрасни Жена Мачка Мастило Сликарство Стил Современа

DEN 371.76

Од стока
Во магацинот

Ве молиме овозможи мало отстапување во мерена големина.Прекумерна температурата и влажноста на воздухот ќе влијае на цврстината на тетоважата налепници. Лесен за употреба, водата за трансфер печатење, безболна.Новата тетоважа Технологија : тоа ќе навлезат во горниот слој на кожата (наречен епидермисот) и се развие во темно сина боја. Не се погодни за деца под 3 години.Совршена декорација : Постојат различни стилови на полу-постојани привремени тетоважи, која може да се користи на телото, погодна за секојдневно носење или партија облека, и многу погоден за ниско-јака или backless облека да се направи да изгледаат повеќе шармантен. Како што времето одминува, бојата на тетоважа постепено ќе потемни и црни дамки ќе почнат да се појавуваат.Совети : 1. Не се погодни за чувствителна кожа.Употреба (се препорачува да се користи пред да одите на спиење, таму ќе биде пријатно изненадување кога ќе се разбудите следното утро) : 1.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 381.60

26 долна облека за еднократна употреба; Зависат возрасни инконтиненција производи секогаш брод во дискр

DEN 478.80

Проверка на задната страна на ТВ уредот за да бидете сигурни дека вашиот VESA моделот е 75x75 или 100x100.Црна пр

DEN 859.20

Поголем Капацитет : Хард случај може да одговара на вашите jbl клип 4 bluetooth звучник совршено и има површина

DEN 288.00

Производ Вклучува : 3 пакет (Филтри се продава одделно.Филтер не се вклучени.Чисти, без иритација на кожа

DEN 1680.00

name" : "Точка Калибрација Тегови : Калибрација на телесната Тежина.Номинална Маса : 200mg.Калибрација Тежина

DEN 674.40

1.Има 8 различни опрема глави во производ пакет.Пред употреба, прочитајте производот прирачник внимател

DEN 189.60

DIY заварување проектот компонента 2" шупливи челична топка.Со заварчик ние снабдување на тешко да се нај

DEN 2179.20

Лесен за Инсталација За инсталација е многу лесно со мали димензии и мала тежина, опремени со алуминиум

DEN 191.76

Никогаш не грижи се за да го најдете вашиот далечински насекаде кога сакате да го отворите со вашиот ТВ,

DEN 143.76

[Компатибилен за] i Phone 13 / 13 Про, 6.1 инчи.Arae Екран Заштитник направени од најновите премиум квалитет 9 H Ри

DEN 131.76

Реверзибилна совети за подолго користење.Нетоксични и на база на вода.На мешање топката во внатрешност

DEN 726.00

Производите наведени се резервни делови и секое повикување на имињата на авто одлуки и возило модели се

DEN 4776.00

TOODLD рутер малку поставува 12 Парчиња 1 / 2 инчи месо тело е првиот рутер битови исклучителна пакет за почет

DEN 263.76

Материјал : задебелена леќа е направен од висок квалитет на стакло и добро заштитени со двојно rubbery рамк

DEN 575.76

ПРИМЕНА : Спортска облека за мажи се одлични да се носат за внатрешна / надворешна активности (трчање, ве