.

.

Со попуст
Вилбур Кертис G3 Систем 4 Станица Cappuccino (Два 5 Lb И Две 10 Lb Бункер) Лифт Врата - Комерцијални Cappuccino Машина - PCGT4300 (Секој)

Вилбур Кертис G3 Систем 4 Станица Cappuccino (Два 5 Lb И Две 10 Lb Бункер) Лифт Врата - Комерцијални Cappuccino

DEN 6093.60

Од стока
Во магацинот

Cappuccino машина дизајн го подобрува издржливост и стои до rigors на честа употреба.КЕРТИС НЕГА : Нашата Кертис Care® Програма обезбедува непроблематична операција во текот на животот на вашата опрема.User-friendly дизајн го прават тоа, неопходноста за храна услуга за професионалци кои бараат cappuccino машина.LCD Дигитален Дисплеј - Дополнителни светла и лесно да се види.ПОПУЛАРНИ АПЛИКАЦИИ : Комерцијална : cappuccino машина, cappuccino создателот, автоматски кафе мелница, cappuccino машина делови Ресторан : automatic cappuccino создателот, cappuccino машина за чистење, cappucino еспресо машина, комерцијални cappuccino создателот службата за Храна и Хотел : automatic cappuccino машина, cappuccino машинска опрема, комерцијални cappuccino машина, ресторан cappuccino machine PRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ : ФАЗА : 1 PH VOLTS : 120 V ЗАСИЛУВАЧИ : 15.Може да се постави за континуирано или дел контрола на издавање.Составни компоненти се конструирани за да се обезбеди тоа можат да го издржат ден-за-ден употреба бара од комерцијални храна услуга опрема.Ние го правиме ова преку нашата мрежа на Кертис Обучени и Сертифицирани Независни Услуга Техничари.G3 РЕКЛАМИ™ Дигитална Контрола Модул (G3/РЕКЛАМИ™) – Обезбедува прецизна контрола над сите критични меша и издавање функции.G3 РЕКЛАМИ Дигитална Контрола Модул (G3/РЕКЛАМИ) - Обезбедува прецизна контрола над сите критични меша и издавање функции.Напредни карактеристики го прават ова на еден од најпопуларните cappuccino на одлуки во комерцијални службата за храна индустрија.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 343.44

Материјал : Ова ткаени цвет кошница се ракаплетени од природни Seagrass материјали, без хемиски состојки, бе

DEN 2316.00

Категорија : Отпорници, Отпорник Мрежи, Низи.Mfr : YAGEO.Серија : TC124 Пакет : Лента и Ролна (TR).Дел Статус : Акт

DEN 2592.00

На Wattstopper вработување сензор содржи две релеи за контролирање на две независни осветлување товари или к

DEN 268.56

Нов и висок квалитет на Далечинскиот Управувач РК1145 Компатибилен за DENON AV приемник.Сосема нов, не треба

DEN 1016.64

Вистинска Кожа.Лесни трева Тренер биг на перформанси и издржливост.Запалам outsole обезбедува единствен п

DEN 691.20

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Се повлече На за

DEN 756.00

100Pack w / Backings & Јасно Кеси.Ќе добиете 100 Индивидуални Душеци, Backings и Кеси.Киселина Слободни, Бела Core 4Ply Душе

DEN 1068.00

УДОБНОСТ И КОНТРОЛА : Мултизоната биматеријал костец.ИНДУКЦИЈА ПОЈАЧАНИ : Сечење на рабови остане поост

DEN 744.00

Првиот Штрајк 22Karat Злато.Сет од 4 2019 Златни Орли PCGS MS70 FS Црното Злато Етикета.Оценување на MS70 од PCGS.Вклучу

DEN 1562.40

100 PCS СТАНДАРД ЕКОПРИЈАТЕЛСКИ БЕБЕ СИНИ 5 X7 ПЛИКОВИ.На коверти се точно измерени 5 1 / 4 x 7 1 / 4 инчи.Совршен з

DEN 288.00

За Да Се Обезбеди Задоволително Цел,Димензија На Опис.☆ Материјал : Вештачка Кожа☆ Боја : Сафир Blue Leather К

DEN 3264.00

Ретки Весници.Граѓанската Војна оригиналот.Ние правиме максимални напори за да се опише секој објект п

DEN 705.12

Го замени вашиот напукнато или скршено патникот страна Огледало стакло на дел од дилер цена.Пакет Димен

DEN 140.40

ОДГОВАРА : Топови Спортски Track & Field Snap Заклучување Замена одговара на ОЛИМПИСКИТЕ или Гил модели.БОЈА : С

DEN 2601.12

КАКО ТОА ФУНКЦИОНИРА.Нашата мисија започна со над 25 години да обезбеди убавина решенија за секојдневни

DEN 160.56

◆◆14 парчиња Нокти сет за нокти ножици Clipper Педикир и маникир за полнење Карактеристики : Погоден за дом

DEN 1555.20

100% Нов и висок квалитет.Сигурно се вклопуваат, лесно се применува & отстранети.Заштита на вашиот телефон

DEN 477.36

♡Се продаваат како Еден Панел : 1 панел52"W x 63"L цртан филм дрвја печатени завеса и 1 бонус појавување нереш

DEN 838.80

Келнерка Изолирани Од Не ' Рѓосувачки Челик Гимнастик.Вакуум изолирани гимнастик со капак.Пијалоци ост

DEN 158.64

Намалување на : копиле.Должина : 10Инчен.Идеален за острат воденичен или кружни пили.Вклучува голема удоб

DEN 1077.84

Секој панел има цврсто дрво рамка за да се задржи здрав.Музеј на квалитетот giclee на платно, е отпечатен од