.

.

Со попуст
Двојно Din Автомобил Стерео 9 Инчен Дигитален Екран Автомобил Аудио Плеер Со FM Радио За Hyundai Santa Fe 2006-2012 Plug And Play Со GPS Поддршка Огледало Линк/Воланот Контрола Двојна USB ?

Двојно Din Автомобил Стерео 9 Инчен Дигитален Екран Автомобил Аудио Плеер Со FM Радио За Hyundai Santa Fe 2006-2012

DEN 10064.64

Од стока
Во магацинот

Со цел да уживаат одличен квалитет на звукот за време на патувањето.Кога системот не успее, неуспехот светлината или проверете моторот, менувачот е за, и мотори контрола модул продавници вина информации во меморијата може да брзо и точно да се утврди локацијата на дефектот.Вграден-во Carplay и Андроид Авто : Изграден во Carplay и Android Auto , поврзаниот USB кабел или безжични Bluetooth и Wi Fi поврзани начин за Автомобил игра.На 48-бенд еквилајзер се прилагодени на вашиот вкус и слушање на животната средина, донесувањето на совршен звук ефект на вашиот автомобил.0 големина на Екран : 9 inch Screen Резолуција : 1280 X720&1280 X600 Power излез : 4*45 WWork Температура : -40℃-80℃Воланот контролна функција : Support Bluetooth Верзија : Support Radio Бенд : FM/RDSVideo Излез : Support Maps : Вграден-во offline maps WIFI : Support USB : Двоен USB interface Support Огледало-Link Support оригинални автомобил плоштадот плоча control Support WIFI, да се поврзете со мобилен телефон hotspot Support Bluetooth повик/Bluetooth музика/U disk Support Apple Андроид мобилен телефон interconnection Support возење recorder Support обратен image Product се вклучени : Machine Frame Power Cable USB Кабел*2 GPSRCAVideo текст cablelnstruction прирачник.Повеќе опции за персонализација : Поп,Рок,Џез,Класика,Рамна,Корисникот,Глас,итн.Музика ќе звучи јасно дури и на високи количини.Кога го користите обратен задните видната функција, на обратен видео сигнал е текст од соодветната порта на backline, и тоа автоматски ќе се префрлат на обратен визуелната состојба кога наназад, кој ви даде повеќе мир на умот кога наназад.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 359.76

Карактеристики : Материјал : пластични Боја : црна Пакет вклучува : 50 x Директно barbs 50 x Tee фитинзи 50 x Лактит

DEN 8270.88

Еден допир на снимање, висока ефикасност за класа, интервјуа, состаноци, предавања, итн.Висок степен на в

DEN 5639.76

Овој висок напојува засилувач обезбедува импресивна 12.6 V : 96 W RMSx4 во 4 ohms, 147 W RMSx4 во 2 ohms и 300 W RMSx2 во 4 ohm со Фр

DEN 575.76

ПРИМЕНА : Спортска облека за мажи се одлични да се носат за внатрешна / надворешна активности (трчање, ве

DEN 239.76

Тип : KSD301 95 целзиусови степени Термална Контрола Switch 110 V / 120 V / 250 V 10 A NC (Нормално Затвори), 6.3 mm игла.Нормал

DEN 189.60

DIY заварување проектот компонента 2" шупливи челична топка.Со заварчик ние снабдување на тешко да се нај

DEN 360.00

Откако ќе се обиде на LINHART четка за заби, вие никогаш не ќе се вратам!.Нашата мека, dual должината на влакнат

DEN 359.76

Изградена од тешки метали во црна / сребрена заврши.Секоја врата закачалка може да се одржи до 5 кг.Y&M дво

DEN 4776.00

TOODLD рутер малку поставува 12 Парчиња 1 / 2 инчи месо тело е првиот рутер битови исклучителна пакет за почет

DEN 477.12

Користи и инфрацрвена (IR) и радио фреквентен (RF) технологијаНе Постави или Програмски Потребен, Само се

DEN 859.20

Поголем Капацитет : Хард случај може да одговара на вашите jbl клип 4 bluetooth звучник совршено и има површина

DEN 3359.76

Инспириран од Моли Mantis, нашиот случај беше со цел да се отелотворуваат рамнотежата, флексибилноста, и пр

DEN 1010.16

Доаѓа со црна преносни здрав случај за лесно складирање, притисок и шок отпор На читање на дигитални LED д

DEN 1900.32

Пакет Димензии : 7 L x 9 H x 9 W (инчи).Пакет Тежина : 0.6 фунти.Земја на Потекло : Мексико.Дел Број : 705705...

DEN 263.76

Ова за нега на коса производ е направен од избришечиста најлон.Спецификација : Големина : Прибл.* Оваа к

DEN 359.76

Држи вашиот Fitbit полнење 3 безбедно место за време на тешки вежби.Нерѓосувачки челик тока се осигура ваша

DEN 911.76

Тоа не е само украс, но исто така се идеални подароци за вашите семејства, пријатели на Роденден, Housewarming,

DEN 12959.76

Задржи фабрика USB.Најновата верзија на Android 10 Оперативниот Систем, Rockchip RK3399 PX6 HexaCore CPU processor со 4 G RAM мемори

DEN 726.00

Производите наведени се резервни делови и секое повикување на имињата на авто одлуки и возило модели се

DEN 263.76

Материјал : задебелена леќа е направен од висок квалитет на стакло и добро заштитени со двојно rubbery рамк

DEN 131.76

Реверзибилна совети за подолго користење.Нетоксични и на база на вода.На мешање топката во внатрешност

DEN 239.76

Двојно патент преграда го прави полесно да се одделат валкани и чисти пелени или други мокри предмети М

DEN 1197.36

2' '(376mmx256mmx81mm) / (L * W * H).Tamaño надворешноста : 15' 'x10.2"(376mmx256mmx81mm) / (L*W*H)(Tamaño надворешноста : 15' 'x10.2' 'decuado став equipos

DEN 222.96

На 10pcs премиум квалитет TIG collets 13 N23 за 9 / 20 / 25 torches2.и, исто така, ќе се спроведе прецизен инспекции пред да з

DEN 724.80

На хартија поставата е подебел од редовни хартија, но сепак доволно флексибилен за да се свитка, што го п

DEN 1919.76

Witching час сенка палета 12 нијанси и јас секогаш ќе биде со вас рака огледало.Сенки Палета сенки во neutrals, по

DEN 674.40

1.Има 8 различни опрема глави во производ пакет.Пред употреба, прочитајте производот прирачник внимател