.

.

Со попуст
Портрет на Убава Африканска Жена Печатење на Сите Во Еден Двоен Слој Бенто Кутија за Возрасни/Деца Ручек Кутија Комплет Оброк Првично Контејнери

Портрет на Убава Африканска Жена Печатење на Сите Во Еден Двоен Слој Бенто Кутија за Возрасни/Деца Ручек Кутија

DEN 647.76

Од стока
Во магацинот

Голем Капацитет : Нашата симпатична едно парче бенто ручек кутија со 2 пластовидно контејнери и лажица,со големина е 6.Услуга : Вашата идеја е многу важно за нас,ако имате било какви прашања за бенто ручек кутија сет,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail и ние ќе ви одговори во времето.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 667.20

Лажица : 7 инчи (18cm), стапчиња за јадење : 7 инчи (18cm).Совршен за ручек кутија подарок за децата, дами и девој

DEN 455.76

Идеална храна контејнер не само за децата, како и возрасните лица или кои се на диета.Имаме полно работн

DEN 647.76

Сите во еден оддел дизајн може ефикасно да се спречи храна од мешање заедно,одделување на зеленчук,овош

DEN 477.12

Можете да направите вашите оброци пред време и запази ги во оваа бенто кутија, тогаш земи ги пред да брза

DEN 263.76

Мерки на претпазливост : ве Молам, разберете дека производот може да има мала боја разликата се должи на

DEN 1588.80

10 x Цртан филм овошје вилушка 【Изградена На Траен】деца и возрасни бенто кутија е дизајниран да се вклоп

DEN 645.60

Материјал структура : Пченица влакна+PP (двојноlayer дизајн+лажица+вилушка).Производ перформанси : Нашата б

DEN 191.04

Украсете го вашиот бенто colorfully со овие симпатична зајакот и панда зема.Додавање на овие зема на obento ќе н

DEN 623.76

Смешни шема печатени двоен слој бенто кутија е направен од страна на ПП пластичен материјал.Вклучуваат

DEN 647.76

Сите во еден оддел дизајн може ефикасно да се спречи храна од мешање заедно,одделување на зеленчук,овош

DEN 5866.56

Посебна рамки, независно од двојно слоеви.2 см, капацитет 1000ml Doubleслој спецификација : 19.Имајте на ум : Вие

DEN 335.04

ШИК ДИЗАЈН : Дизајниран со сите возрасти на ум, овој елегантен ручек кутија карактеристики на contoured надв

DEN 335.76

ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : ВЕ МОЛИМЕ ОДВОЈТЕ КАПАК ИСКЛУЧУВА КОГА СЕ КОРИСТИ ВО МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА, К

DEN 623.76

Поделбата за дизајн може да се спречи храна од мешање заедно, посебен зеленчук, овошје и закуски, да ги з

DEN 1631.04

Направен во Јапонија.Внатрешниот капак вклучени.Оваа бенто кутија карактеристики едноставен, но симпа

DEN 790.56

Оваа бенто кутија може да се користи, запечатени и ќе не дамка, за да се спречи било мирис во вашата торба

DEN 527.76

Практичен и елегантен бенто кутија, може да се одржи многу ручек или ужина, исто така, може да се користи

DEN 599.76

ТРАДИЦИОНАЛНИТЕ Јапонски Бенто Кутија!Класичен црвен и црн дизајн за да направи да се чувствувате како

DEN 396.00

Гума појас Rayon полиестер гума состав.Материјал информации : Бенто кутија тело полипропилен (max темп.Onigiri

DEN 1101.60

ОБРОКПРВИЧНО НАПРАВЕНИ ЛЕСНО : Тави и капаци гнездо заедно, магацинот уредно, и се microwaveable да се направи

DEN 645.60

Материјал структура : Пченица влакна+PP (двојноlayer дизајн+лажица+вилушка).Производ перформанси : Нашата б

DEN 5434.56

♥Одлична за работни ручеци / излети ♥ Класичен стил : Тоа е лесна за употреба и безбедни и стабилни.Тоа г

DEN 2071.20

1 Бенто box, еденпарче поделба, здрава и свежа, четиридвострано за заклучување 2 Микробранова / печка / де

DEN 588.00

Приоритетни материјал : Нашата бенто кутија е направен од PP материјал, издржлив.Перат и еднократно.Двое