.

.

Со попуст
Ефикасна Нерѓосувачки Челик Смена Чистење Алатка Нож За Лупење Descaler Риба Скали Grater Риба Scaler Риба Кожата Четка

Ефикасна Нерѓосувачки Челик Смена Чистење Алатка Нож За Лупење Descaler Риба Скали Grater Риба Scaler Риба

DEN 139.92

Од стока
Во магацинот

Секој се жали дека скалирање скали со традиционалните нож е кавга, па дури и внимателни оние кои имаат тенденција да се намали себе или ја расипам риба.Риба scaler scraper смена ви овозможува да се отстрани риба скали лесно и брзо без гужва, додека се заштити вашата рака совршено од тоа да биде изгребани.На sawtooth дизајн го прават овој риба скала отстранување четка полесно и посигурно да се отстрани тврдоглав скали, особено е тешко да се постигне места во близина на перки и стомакот.Лесен за употреба, почетниците пријателски, заштеда на време, и да не ја расипам риба кожата.Пакет Се Вклучени : 1* Риба Scaler.Пакет се Вклучени : 1* Риба Scaler Color : Silver Quantity : 1 Pc Material : Нерѓосувачки Steel Size : 8.75×1.25 Inches Everyone се жали дека скалирање скали со традиционалните нож е кавга, па дури и внимателни оние кои имаат тенденција да се намали себе или ја расипам риба.Риба scaler scraper смена ви овозможува да се отстрани риба скали лесно и брзо без гужва, додека се заштити вашата рака совршено од тоа да биде изгребани.На sawtooth дизајн го прават овој риба скала отстранување четка полесно и посигурно да се отстрани тврдоглав скали, особено е тешко да се постигне места во близина на перки и стомакот.Лесен за употреба, почетниците пријателски, заштеда на време, и да не ја расипам риба кожата.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 143.76

[Компатибилен за] i Phone 13 / 13 Про, 6.1 инчи.Arae Екран Заштитник направени од најновите премиум квалитет 9 H Ри

DEN 189.60

DIY заварување проектот компонента 2" шупливи челична топка.Со заварчик ние снабдување на тешко да се нај

DEN 1896.00

Материјал : PBT + ABS.Составена од тим на млади играчи, софтверски инженери, и производ дизајнери кои сакаат

DEN 1010.16

Доаѓа со црна преносни здрав случај за лесно складирање, притисок и шок отпор На читање на дигитални LED д

DEN 360.00

Откако ќе се обиде на LINHART четка за заби, вие никогаш не ќе се вратам!.Нашата мека, dual должината на влакнат

DEN 2263.68

Тешко, издржлив пластични кутии се идеални за чување на делови организирани.Дизајниран за употреба на 12

DEN 288.00

Производ Вклучува : 3 пакет (Филтри се продава одделно.Филтер не се вклучени.Чисти, без иритација на кожа

DEN 359.76

Изградена од тешки метали во црна / сребрена заврши.Секоја врата закачалка може да се одржи до 5 кг.Y&M дво

DEN 647.76

ЕЛАСТИЧНА ЛАТЕКС ПЕРНИЦА : Нашата Латекс Перници обезбедува лифт за грбот, стомакот и странични прагови

DEN 287.76

Децата ракавица клипови е многу лесен за употреба, стегната на ракавица кога ќе го користите, така што р

DEN 10064.64

Со цел да уживаат одличен квалитет на звукот за време на патувањето.Кога системот не успее, неуспехот св

DEN 5639.76

Овој висок напојува засилувач обезбедува импресивна 12.6 V : 96 W RMSx4 во 4 ohms, 147 W RMSx4 во 2 ohms и 300 W RMSx2 во 4 ohm со Фр

DEN 3239.76

Сите што ви треба вклучени Aquaseal морски епоксидна смола комплет вклучува смола 1 галон шише, hardener 1 галон

DEN 3359.76

Инспириран од Моли Mantis, нашиот случај беше со цел да се отелотворуваат рамнотежата, флексибилноста, и пр

DEN 12959.76

Задржи фабрика USB.Најновата верзија на Android 10 Оперативниот Систем, Rockchip RK3399 PX6 HexaCore CPU processor со 4 G RAM мемори

DEN 654.00

NPFH60 Замена на Висок Капацитет на Батерија, Литиум ЈОНСКА НеМеморија Дизајн.Батерии и полнач се опфатени

DEN 1010.16

Тоа е обично се користи во производство на инспекции за да обезбеди точни мерења на објекти...

DEN 359.76

Карактеристики : Материјал : пластични Боја : црна Пакет вклучува : 50 x Директно barbs 50 x Tee фитинзи 50 x Лактит

DEN 1197.36

2' '(376mmx256mmx81mm) / (L * W * H).Tamaño надворешноста : 15' 'x10.2"(376mmx256mmx81mm) / (L*W*H)(Tamaño надворешноста : 15' 'x10.2' 'decuado став equipos

DEN 131.76

Реверзибилна совети за подолго користење.Нетоксични и на база на вода.На мешање топката во внатрешност

DEN 478.80

Проверка на задната страна на ТВ уредот за да бидете сигурни дека вашиот VESA моделот е 75x75 или 100x100.Црна пр

DEN 191.76

Никогаш не грижи се за да го најдете вашиот далечински насекаде кога сакате да го отворите со вашиот ТВ,

DEN 674.40

1.Има 8 различни опрема глави во производ пакет.Пред употреба, прочитајте производот прирачник внимател

DEN 167.76

【Високи перформанси】 : Нашата 3 G HDSDI кабелот е некомпресирани дигитални сигнали, така што оригиналната