.

.

Со попуст
LVSHANG за Леново M10 FHD REL ТБ-X605FC /TB-X605LC (10.1) Таблета Случај Лесни Trifold Стојат КОМПЈУТЕР Хард Назад Coverwith Trifold & Auto Ситуација,Спиењето Таблета Случај Капак (Боја : Роза Злато)

LVSHANG за Леново M10 FHD REL ТБ-X605FC /TB-X605LC (10.1) Таблета Случај Лесни Trifold Стојат КОМПЈУТЕР Хард

DEN 723.12

Од стока
Во магацинот

1") Случај Таблета.Таблета Case Feature : - За Леново M10 FHD REL ТБ-X605 FC /TB-X605 LC (10.Полно работно тело за Заштита, на КОМПЈУТЕР материјал и Занаетчиски smanship.Компатибилност : Специјално дизајниран за Леново M10 FHD REL ТБ-X605 FC /TB-X605 LC (10.Ултра тенок и лесен тешко назад дизајн додава минимална масовно додека нуди вашиот уред голема заштита.концизен и дарежлив, не отстапува од вистинската дизајнот на таблет компјутер, се обезбеди одредена гаранција,Тоа е идеален подарок за девојки, жени, момчиња, мажи и пријатели на Божиќ, годишнини и родендени.Тоа НЕМА да работи за било кој друг модел на уредот.По-продажбата на servicet : Rotecting вашиот Таблет Случај од гребнатини, се намали и обезбедување на што полесен начин на живеење со нашиот квалитет кожа случај,било кој треба да се контактирајте со нас во секое време.Може да се прилагоди на вашиот повеќето удобно агол.Корица има флип способност да се трансформира на случај во гледање застане.1") Таблета Случај Покрие - PC тврд материјал, Ултра тенок и лесен тешко назад на вашиот уред голема заштита - Нудат одлична заштита од секојдневна употреба,Едноставен, но стилски - Стои Функција : Проп до вашиот таблет здрав , обезбедување на повеќето удобно агли, додека гледањето видеа или соочува време - Магнетни Затворање Дизајн : Флексибилен и да се обезбеди доволно да се одржи тоа се отвори или затвори - Совршено се вклопуваат за да леќи на камера и екран, лесен и брз пристап до сите buttons What е во Пакет : 1xdropproof Случај.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 335.76

Компатибилност Дизајниран исклучиво на Apple i Pad Воздух 1 / i Pad Воздух Случај.Солиден, двојноlayer случај вкл

DEN 191.76

ВАЖНО : ќе најдете две заштитни слоеви на TPU Филмови за напред и назад.Тие се додадени во текот на произво

DEN 191.76

1.【Компатибилност】 : Специјално компатибилен со Airtag.Содржи заштитни случај и клучен кука 2.【Материјал

DEN 1053.12

Специјално дизајниран за да овозможи автентични басуправувано звук, обезбедува моќен аудио квалитет .В

DEN 359.76

Тенок и лесен додадете без дел на вашиот i Pad Мини 6 2021 【ФУНКЦИОНАЛНА ТАБЛЕТ IPAD МИНИ 6 СЛУЧАЈ】Изграденаво

DEN 1464.00

Компатибилен со Airpods 1 и 2 Поддршка на безжични полнење.Оваа Airpods случај поклопецот е направен од висок кв

DEN 263.52

Тоа е пристап до сите функции и контроли со случајот на.9" (2018) i Pad воздух 2 1.9" (2015 / 2017) i Pad 10.Компатибилност

DEN 598.80

Идеално за гледање филмови.Префинет стил и заштита.Овој стилски случај одговара на секоја прилика, доде

DEN 309.36

【Компатибилност】Компатибилен со 2021 i Pad Про 11 3та Генерација (број на Модел на задната корица : A2377 / A2459 / A

DEN 167.52

【случај специјално дизајнирани за Apple Air Tag 2021】Направен од висок квалитет на меки силиконски,мала тежин

DEN 1103.76

Надворешни димензии : 20.69 inchs (500 * 260 * 43mm)Тежина : 1.Многу погодна за тимска и индивидуална употреба.17 inchs (530

DEN 694.80

Мултиview застане.Оваа Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани NHL мека кожа паричникот стил случај е

DEN 235.20

Функција : ☆ Овој Двоен слој случај обезбедува 360 целосна заштита за вашиот телефон Инсталацијата не е з

DEN 1168.80

Новото Fire HD 10 Таблета Случај : Наменета за Сите Нови Kindle Fire HD 10 s модел пред да го купите.Деца случај одгов

DEN 1320.00

Секоја радио случај е тестирана во текот на процесот на производство, за да бидат слободни на дефекти за

DEN 479.76

Компатибилност Наменета за Сите Нови HD 10 & HD 10 Плус Таблета & HD 10 Деца Про Таблета Најновиот модел(

DEN 527.52

Прецизни cutouts за Apple i Pad Воздух 1 / i Pad Воздух Случај.Модерен Дизајн Ултра Тенок Профил.СТП е против пролиз