.

.

Со попуст
10 Силиконски Лажица Одмор - Сива Лажица Почива Кујна gadgets, Кујна оркестарот Utensil носителот Кујнски прибор сет Кујнски прибор Лажица остатокот Готвење gadgets, Кујна Farmho

10 Силиконски Лажица Одмор - Сива Лажица Почива Кујна gadgets, Кујна оркестарот Utensil носителот Кујнски прибор

DEN 1356.00

Од стока
Во магацинот

Кујна essentials Кујна материјали Кујнски алатки Дома gadgets Лажица носителот Лажица Кујна gadget Готвење додатоци Кујна gadgets, Кујна оркестарот Utensil носителот Кујнски прибор сет.Машина за миење садови безбедно Кујна додатоци Лажица остатокот Готвење gadgets, Кујна Farmhouse кујна оркестарот Кујна essentials Кујна материјали Кујнски алатки Дома gadgets Лажица носителот Лажица Кујна gadget.Готвење додатоци. 10" Силиконски Лажица Одмор - Сива Боја.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 119.76

????[Задржи кујната уредната] : Кога ќе се направи повеќе задачи во кујната, можете да поставите лажици, гр

DEN 167.76

Помалку кавга дека користењето на хартиени крпи.ПОГОЛЕМ ГОЛЕМИНА ДРЖИ ДО (НЕ 4) 5 СЛОТОВИ ЗА ЛАЖИЦИ ИЛИ SPAT

DEN 5060.40

Трислој со висока температура на печење лак е да се носатотпорни, анти ' рѓа, лесно да се чисти, и монтажн

DEN 454.80

Оваа шпатула остатокот комбинира забава и функција, што го прави врвна кујна главен!.Еден магичен кујна

DEN 1550.40

Секоја лажица остатокот може да се одржи до четири прибор за готвење и тенџере капак одеднаш има место