.

.

Со попуст
GHVGCAD Стилски 7 Џебови Лен Памучна Ткаенина Ѕид Вратата Крпа Виси Складирање Торба Случај Дома Организаторот за Спалната соба Канцеларија, Гардероба (Боја : Мачка)

GHVGCAD Стилски 7 Џебови Лен Памучна Ткаенина Ѕид Вратата Крпа Виси Складирање Торба Случај Дома Организаторот

DEN 1689.60

Од стока
Во магацинот

Пакет Содржина: Ѕид Плакарот Виси Организаторот.Тие ќе ви помогнат да ја сортира и организира мали предмети, се создаде чиста и уредна соба, и да додадете боја на вашиот секојдневен живот.Многу погодна за чување на мали елементи во бањата.не само како дома организатор, но исто така и како домашна декорација.Висок квалитет за трајни и обновливи употреба.Лесно да се мијат и чистат.Применливи:Погоден за виси во спалната соба, купатило, кујна, канцеларија, плакар облека или железнички, совршен за продавница за мобилни телефони, далечински контроли, очила, накит, calfskin, чорапи, полначи, пошта, сметки, копчиња и други мали objects Material : cotton Package вклучува : 1 buc x Ѕид Виси Складирање Bag Only над содржина не содржат други додатоци.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 715.20

Висок квалитет на памук, лен материјал, заштита на животната средина, здравство, нема загадување на повр

DEN 1742.40

Тоа е направен од висококвалитет памук и лен крпа, која е еколошки пријателски, здрав и загадувањето сло

DEN 623.76

Памук и Лен.Производот има 6 складирање кеси, кои ефикасно се заштедува простор и е полесно да се организ

DEN 1389.60

✿ Голем простор за складирање со 5 џебови кои можат да бидат подредени и се чуваат, им помага да се задрж

DEN 240.00

За да се зголеми плакарот простор, виси организатор емора да има.Кога ќе се откажам Шест Полица Виси Пла

DEN 1560.00

Дрво.Накит Полица Дракула Ковчег Црна Дамка со пајажина чипка над црвен Сатен назад вклучува 2 ѕид куки 1

DEN 868.80

Лен Памук Ткаенини, Направени од Подебел Материјал,со Јп Обложена.Организатор Големина Околу 60 CM x 20 CM (Lx

DEN 184.56

На животната средина,стилски,лесен за употреба,а исто така и заштеда на простор.Може да се сместат предм

DEN 1094.40

Кујна Лименки Пијалаци За Складирање Кутија Конзервирана Пиво Фрижидер 4 Мрежа Решетката.Решетки Колич

DEN 575.76

2"L со 5 џебови, секој од нив големина 12.▶【Голем Капацитет со 5 Јасно Windows】над вратата виси носител е 49.Мож

DEN 2116.80

[ Материјал Опис ]Памук и лен.Оваа виси складирање торба е направен од дебела сите природни памук и лен т

DEN 1466.40

[Задржи соба уредната] Овој виси складирање торба ѕид може да ви помогнат подобро да ги сортирате и орга

DEN 551.76

Памук и лен.Материјал : џеб складирање организатор е направен од памук и лен природен материјал,кој е мн

DEN 551.76

Памук и лен.Материјал : џеб складирање организатор е направен од памук и лен природен материјал,кој е мн

DEN 407.76

【Водоотпорен】ЈП обложени внатре, водоотпорен и влага доказ, може да се печете директно со вода, лесно д

DEN 182.88

Квалитетот памук&лен ткаенини, цврсти, здрави и еколошки.Симпатична виси организатор, и практично и дек

DEN 314.40

Фиока Тип Полица Слободни Удирање ТВ Top Box Рек WIFI Рутер Складирање Кутија(Сива) 1 Употреба на здрави и еко