.

.

Со попуст
HTSM Акрилик Cookie Кошница Торба Шаблони за Шиење Владетел и Водичи за Ткаенина Мултифункционален DIY Quilting Владетел Практични Шиење Модел Алатки за Жените Роденденски ?

HTSM Акрилик Cookie Кошница Торба Шаблони за Шиење Владетел и Водичи за Ткаенина Мултифункционален DIY Quilting

DEN 924.00

Од стока
Во магацинот

Практична Употреба На : home машина за шиење обрасци може да помогне да се шие различни модели и се одличен додаток на вашиот почетен машина за шиење да се направи вашата домашна ткаенина изгледа богата и убава.Лесен за користење : Флексибилен за шиење техника за секој дом машина за шиење, можете да го користите сите споеви presser нога.9 cm Color : транспарентна Вклучуваат : 1 Buc* шиење владетел Одлична услуга : Како високо-квалитетни и одговорни продавачот, ќе сме 100% одговорни за производите.Колаче кошница торба шаблони направи вашиот шиење обработка полесно и повеќе забава.Ако постои било каков проблем со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас преку E-mail, без двоумење и ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.Ризик Набавка : не Ние вредност на нашите клиенти и да се надеваме дека ќе уживате во пријатен шопинг искуство.Јас ќе одговори во рок од 24 часа, и продавница ќе ви даде задоволителен одговор.За услуги на корисниците на нашата продавница ќе ви послужи 24 часа на ден, што сте 100% задоволни.Колку што се производ прашања, можете да ме контактирате преку е-маил.Цел : Proofreading образец алатка за остварување на сад mats Function : им Помогне на занаетчии шие сад душеци и јадење mats Material : Acrylic Size : 5/1.Издржлив Материјал : Овие шиење владетели и модели се направени од високо квалитетна дебели акрил, кој може да се види јасно преку транспарентен материјал, на тој начин што вашиот уметнички дела полесно.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 756.00

Сатенски хром финиш.Graduations : Број 35 – мм и 1 / 2mm двете страни.Двоен ред на millimeter бројки, и секој раб претста

DEN 287.76

Боја : Јасно,Црвена; Име На Производ : Сечење Од Владетел.Вкупна Големина : 45 x 12.3 cm / 17.7" x 4.8" (L*W).Нето Тежин

DEN 182.40

Се однесува на модели 7203 & 7202.Може да се користи како длабочината на мерач.долго и доаѓа со прилагодливи

DEN 314.64

Одбележаа двете страни, двете рабови.Дипломирал 1 / 16ths и рабови; 16" студ центри означени со црвена боја.Ре

DEN 366.96

НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК МАТЕРИЈАЛ : Користење на висококвалитетни нерѓосувачки челик материјал, фина израб

DEN 306.96

Ако не сте задоволни со нашата производ што сте го добиле, можете да испратите email на нас во секое време.О

DEN 140.40

Пластични владетел е издржлив и shatterproof.Двете страни функција покрена beveled рабови.Едната страна има Крал

DEN 239.76

Постојат некои ротирачки точки на владетелот и може да се подготви кругови со различни радиуси.[Геометр

DEN 453.36

Двоен систем за мерење на владетелот за подобри точноста на податоците.Дизајниран да се стега кутии, фо

DEN 1190.40

Нерѓосувачки челик изградба, трајни употреба.Knurled палецот завртка за матични заклучување.Појачани чели

DEN 962.16

【ЕДЕН СЕТ за ДА ги ЗАДОВОЛАТ ВАШИТЕ ПОВЕЌЕ ТРЕБА】За оваа шиење presser нога поставен,еден сет вклучува раз

DEN 119.76

Висококвалитетни материјали : Tshirt владетели се направени од високо квалитетни материјали, лесен во теж

DEN 1324.80

Функција : 1 5 во 1 : Шиење мерење алатка има повеќе функции, пет во една, неспокојот површини и работ, нема

DEN 1127.76

во CM.ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД.Fairgate Моден Дизајнер Правило Комплет во Cm Опис на Производот На Fairgate Моден Дизајн

DEN 720.00

На мали клипови се идеални gadgets, наменета за bobbins и може да се користи ☀ При користење на жица менгеме нос

DEN 849.36

Се движи скала на ногата за да означите паралелни линии.Столар алатка се користи за виткање оклопна бло

DEN 406.80

Двојна скала, мм и инчи.Столарија директно владетел, алуминиум легура се справи, тесни шиење, печат скал

DEN 1291.20

Оваа алатка владетел има фина производна технологија, мазна и рамна површина, јасно видливи скала, силн

DEN 287.76

18inch,Алатки 14x10cm / 5.Убаво комбинација алатка : нашата дијамант сликарство владетели се идеални за дијаман

DEN 1847.04

Точни дизајн на алатката владетел може да ви помогнат подобро да се заврши мерењето дизајн Алатката вла

DEN 191.76

Материјал : транспарентна акрил, силен и здрав.Овие цртање шаблони се дизајнирани со јасни, па можете да

DEN 328.08

Погоден за почетници или добрите и ви овозможува да направите свој занает.DIY лице заштитник образец за д

DEN 400.80

Мултифункција 5 во 1 Лизгачки Колосек.Совршен за крпеница, quilting, scrapbooking; карта во донесувањето одлуки; ха

DEN 306.72

Тоа е разноврсна и точни алатка за да се измери, се одбележи и да се создаде.Мултифункционални лизгачки

DEN 1788.00

Долг животен век : дијамант мрежа владетели се изработени од нерѓосувачки челик, и пенкалата е изработе

DEN 105.60

Се врежани на предната страна само.Пакет Димензии : 17.78 H x 0.508 L x 2.54 W (сантиметри).Пакет Тежина : 0.045 килогра