.

.

Со попуст
Поезија Кери high-end Професионални домашни миленичиња Нега 7.0 инчен милениче Ножици JP440C Челик, Бели (Set2)

Поезија Кери high-end Професионални домашни миленичиња Нега 7.0 инчен милениче Ножици JP440C Челик, Бели (Set2)

DEN 925.20

Од стока
Во магацинот

Деликатна завртка со дупчење и silencer дизајн,овие детали дизајни се покаже на high-end квалитетот на режа.Овде, во JIESENYU, ние специјализирани во обезбедување на најдобрите, професионални производи.Право раце професионални миленичиња чешлање сечење Режа,кои се користат за средување на смолкнување на целото тело косата на вашето домашно милениче.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 215.76

Лесни удобност се справува со нерѓосувачки челични ножеви.Сите целта 5 1 / 2 инчи ножици.За десната или ле

DEN 3095.76

СЕТ НА 24 LISTER ЗАВОЈ НОЖИЦИ 5.5" СО ЏЕБ КЛИП ОД НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ВИСОК КВАЛИТЕТ, ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ОД

DEN 791.76

Јапонски 440 C нерѓосувачки челик.Спротивставени се справи.Dual отстранлив Прст почива.Доживотна Гаранциј

DEN 492.00

Пакет се Вклучени : 1* Живина Scissor Quantity : 1pc Color : како picture Size : Ножот : 3.На смолкнување на сила е јак,остар,се

DEN 94.80

Лесни удобност се справува со нерѓосувачки челични ножеви.Сите целта 5 1 / 2 инчи ножици.За десната или ле

DEN 5133.60

【Карактеристики】Удобен и преносливо, Батерија mountable и Моќ pluggable.Ниско ниво на бучава, со поволни топлин

DEN 159.36

Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.6 инчи, ве Молиме оставете мала големина грешка

DEN 2581.20

ВФ10 Нерѓосувачки Челик.Еден Зглобот.Мазна, Напор Сечење На Смолкнување.Доживотна Гаранција.Случајот се

DEN 184.56

Големи рачки обезбеди удобен зафат за мали раце.Нерѓосувачки челични ножеви остане остри за прецизно н

DEN 2035.20

440 C Нерѓосувачки Челик.Мазна, Напор Сечење На Смолкнување.Мазна, Напор Сечење На Смолкнување.Доживотна

DEN 4077.36

Mpn : PEDD60003, Куче Големина : Мали, Средни, Големи, Пакет Оглас : Yes.Ултра Злато Shears 6 1 / 2 Кучето & Милениче Grooming46

DEN 150.96

ДДП 4.5" ОД НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ОСТРИ СОВЕТ КЛАСИЧЕН ШТРКОТ НОЖИЦИ КРАН ДИЗАЈН ЗА ШИЕЊЕ НОЖИЦИ ШИВАЧКА SHE

DEN 6000.00

ПолуКонвексни Жилет Остар Раб.Ниво 3 Висок Квалитет Kenchii Стриже.Молибден и Кобалт Легиран.Форумот Се Спр

DEN 354.48

Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Квалитетни Материјали : шарени зафат ножици се направени од не ' рѓосув

DEN 313.44

МултиБарањата Ножици : Совршен за сечење преку хартија, занает и канцелариски материјали, овие Westcott нож