.

.

Со попуст
Кожа Патување Humidor Sikar Случај Патување Sikar Подароци Навлажнувачки Навлажнувачки Humidor Патување Humidor Браун Носителот Преносни Патување Кутија Sikar Дрво Преносни Лесен,

Кожа Патување Humidor Sikar Случај Патување Sikar Подароци Навлажнувачки Навлажнувачки Humidor Патување Humidor

DEN 1774.80

Од стока
Во магацинот

Кафеава кожа Sikar случај, лесни, преносливи и простор за заштеда на дизајн е главна карактеристика на патување и активности на отворено.совршен подарок за секоја Sikar пушач.навлажнувачки humidor Sikar кутија.Патување humidor со голем капацитет дизајн може да се одржи 3 Sikars.на Sikar патување humidor е крајната туристички придружник.патување humidor додатоци.Кафеава кожа Sikar случај cedar дрво надеж, светлина мирис може да се задржи Sikar свежи и чисти, рачно изработени, кожа е повеќе издржливи.humidor браун патување додатоци за мажи.Мали и преносливо Sikar кутија со големина на 185mm*85mm*35mm, може да се стави тоа во одговараат на вашиот џеб или briefcase, компактен, елегантен и стилски.носителот Sikar случај патување.Оваа Sikar humidor ќе биде добар подарок за избор, кои може да бидат дадени на шеф, пријатели, сопруг, итн.јас верувам дека тие ќе се допаѓа многу.преносни Sikar подароци.Ако сте во потрага за подароци за вашите татко и пријатели кои пушат Sikars, зошто да не им даде практични, добро дизајнирани и безвременски кутија?на лесни и издржливи носителот комбинира форма и функција за заштита на скапи Sikars на вашите најблиски во текот на целиот ден долго.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2399.76

●ДОДАТОК СКЛАДИРАЊЕ→Тоа може складирање запалки, цигари секачи, па дури и цигари патување случај ●ГОЛ

DEN 4799.76

На послужавник, исто така, помага при организирање на вашите пуши.Ние сме чуваат сите посакувана Случај

DEN 815.76

76 во(надворешен),9.Вие исто така може да го користите како збирка да ги зачувате вашите пури.Оваа цигара hu

DEN 815.76

Пура Humidors Капацитет се Одржи 1025 пури,зависи од пури прстен големина,Транспарентни врвот прозорци за ле