.

.

Со попуст
SILPECWEE 20 Листови лак Ленти Сјајот Солидна Боја Лепило лак Налепници за Жените Помине Обвива Вистински Гел лак на Ноктите Ленти со 1pc Нокти Датотека

SILPECWEE 20 Листови лак Ленти Сјајот Солидна Боја Лепило лак Налепници за Жените Помине Обвива Вистински Гел

DEN 311.76

Од стока
Во магацинот

⑥ Применуваат јасна лак и оставете да се исуши.Користење со база на грб и topcoat.СОВРШЕН ПАКЕТ - 1 x 20 листови лепило лак ленти (искачување, sequins, marbling) + 1pc нокти датотека (Кога ќе примите тоа, можете веднаш дизајн ќе помине ).ПОГОДЕН ЗА ПРОФЕСИОНАЛЦИ ИЛИ АМАТЕРИ - Професионалци можат да креираат повеќе различни помине уметност за вашиот клиент.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН – Секој лак налепница има 14 ноктите и 7 различни големини, ќе се направи уникатен ноктите како професионален дизајнер. ② Оставете малку простор помеѓу ноктите со cuticle, не се применуваат на cuticle и кожи.▲ПОМАЛ Е ПОДОБАР ОД ПОГОЛЕМ ④ откине транспарентен покривање, се држи на налепницата на ноктите, и притиснете тоа правилно. ⑦ Направено!ПРАШАЊА кои имаат ПОТРЕБА од ВНИМАНИЕ : ① не допирајте вода во рок од три часа. ③ Споредете ги вашите прсти, со нокти налепница и го избере најдобриот големина за вашите нокти.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - На лак decals се самолепливи, може да се лепат директно на ноктите.Препорачливо е да се користат во текот на ноќта. ② Применуваат база на грб или јасна лак и оставете да се исуши.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 311.76

Широк апликации : Овие сјајот на ноктите обвива одговара за салон, помине уметност училиште и за домашна

DEN 167.76

Половина Помине Decals.Француски помине налепница.Само Лепило Помине Заврши Налепници.Јапонски помине на�

DEN 95.76

★☆Пакетот вклучува 5 листови различни змеј шема дизајни Помине Уметност Налепници.ние ќе реагираат на

DEN 65.76

Погоден за салон или домашна употреба.Големината на Секој Лист : 5.4 cm x 12.8 cm / 2.13 x 5.04 (Прибл.).Видови на прек�

DEN 167.76

Оваа Помине Уметност понудата е идеален подарок за вашите пријателки, вашата мајка, жена, итн.Бојата на �

DEN 167.76

Ноктите уметност налепници се супер лепило и лесно да се отстрани.Можат да се применат на УВ гел ноктите

DEN 823.20

【Прозрачна нокти налепници】:6 лист темата ноќта на Вештерките прозрачна нокти налепници,Модерен и с�

DEN 167.76

Како да го користите : 1.Единица брои тип : се Брои Moisten ноктите, се држи на patter во позиција.Погоден за проф�

DEN 165.36

[Божиќ Нокти налепници пакет] : ќе добиете 11 дизајни 3 D Божиќ помине уметност decals во еден пакет, вклучувај

DEN 119.76

Божиќ Стил : ноктите налепница е дизајниран во различни Божиќ стил модели, Дедо Мраз, снегулка, елен и ел�

DEN 311.76

Тие се идеален decors за мобилен телефон маски, честитки, Крајно симпатична и кул, да те направи уникатен и �

DEN 119.76

【Зима Божиќ дизајн】 : дизајнер е зима Божиќ нокти налепници вклучува снегулки, Новогодишни елки, пингв�

DEN 335.76

Користете Снешко помине decals да се создаде свој стил на ноктите и подобрување на убавината на ноктите...

DEN 2128.80

Исклучителна нокти налепници може да се користи лесно да се направи нокти повеќе убави.Предмет Тип : Нал

DEN 237.36

10 Листови Помине Лепило Јазичиња (24 јазичиња по лист), 12 Различни Големини Јазичиња во секој лист, одгова

DEN 191.76

Постојат многу модели за да го изберете Потврди decals се добро заглавени на тогаш покривање на ноктите на�

DEN 191.76

Совршен Сет : 24 листови црвениот цвет Божиќ налепници се совршен Новогодишни модни додатоци.Ги вклучува

DEN 71.76

⭐ПОВЕЌЕ МОДЕЛИ : Ова Помине Уметност Налепници вклучува различни модели и други есен елементи што е мод

DEN 90.96

Отстрани филмот на производот, отсечени шема и се фрлам во вода за 1020 секунди.Удобен : на нокти налепници

DEN 167.76

Големината на секој лист за 2.Големината на секој лист за 2.СЕКОЈА слика во оваа група постојат во десет к

DEN 42.48

Предмет Тип : Налепница & Decal.Материјал : Хартија.Боја : Шарени.Големина : 10.5 см*8.3 cm.Количина : 1 / 6 Листови.П�

DEN 167.76

【Лесен за употреба】:Оваа помине налепница се самолепливи и не бара лепак, Само го користите tweezer да лу�

DEN 134.16

Класичен ноќта на Вештерките модели и бои може да помогне во зголемување на фестивалот атмосфера и да ј�

DEN 143.76

Отстрани филмот на производот, отсечени шема и се фрлам во вода 1020 секунди 3.Широк Прилики : одмор помине

DEN 215.76

Ќе добиете 2 Листови Симпатична Помине Уметност Налепници, Супер симпатична и лесен за употреба!може да

DEN 107.76

5" X 3" лист.Тие може да се користи на природни или вештачки нокти 100% задоволството е загарантирано...

DEN 788.40

ohora е полуизлечи гел на ноктите е сосема неспоредливи со оние на пластични налепници или акрил лажни нок

DEN 254.16

Кора на лента надвор од пакување филм бавно и внимателно.Материјал : Изработени од квалитетни материјал

DEN 311.76

Количина : 1 компјутер налепница.Големина : 12.3 cm * 8.6 cm.Пакет Содржина : 1 Лист 3 D Daisy шарени цвет и лист шема �