.

.

Со попуст
Ресторан Пејџер Систем Caregiver Повикувајќи со Екран Примачот за Задача Број на Повикување/Далечински Управувач/5 Водоотпорен Повик Копчиња за Долга Низа Повик во Рес

Ресторан Пејџер Систем Caregiver Повикувајќи со Екран Примачот за Задача Број на Повикување/Далечински Управувач/5

DEN 2399.76

Од стока
Во магацинот

【Голем капацитет 3. Безжичниот повикување на систем за поддршка на надворешен аудио ако област бара погласни емитува.4. Разни Anypaing повик копчиња се избор.5. Радиодифузија содржина може да биде само "динг-донг" тон на ѕвонење, или "број XXX повик/услуга/сметка".6. Со далечински контролер за да заштедите време и да се подобри услугата efficiency Specification на екранот добијат : Големина : 205*90*30мм/p> Installation : откажам од страна на куки или поправи на маса од страна на doube еднострани tape Specification на Повик Копче : Водоотпорен Стандард : IPX67 Battery : CR2025 изградена-во battery Shape : Diamond Size : Дијаметар 2.2 инчен/56mm, дебелина 0.35 инчен/9mm Package вклучуваат : 1 x Екранот Receiver1 x Далечински Controller5 x Повик Buttons1 x Моќ Adapter1 x Прирачник за Корисникот.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 635.76

И примачот ќе направи звук за да ве известува дека вратата / прозорецот е отворен Притиснете го копчето �

DEN 16559.76

LCD дисплеј со спиење функција,ефикасно продолжување на времето на мирување.Со Пејџер Количина : 999 PCS...

DEN 17556.00

Поврзете ја единицата на КОМПЈУТЕР, испратите на бел распоред, и потоа да го исклучите и тој ќе функцион�

DEN 5999.76

Лансирањето на висока чувствителност, супериорен во однос на допир копчиња 03.За известување на келнери

DEN 5003.76

Широк Компатибилност ‑ Погоден за места каде постојат многу гости чека за услугата 1 км Врска на Далечи�

DEN 7439.76

Повик излез : 20db УВ / m Супер стабилна регистрација начин, без било неуредна код феномен.43 инчи(606011mm)...

DEN 6239.76

Батерија : Алкална Батерија 12 V 23 A.ЕМИ компатибилност : Во согласност со националните стандарди.Дали нек�

DEN 1833.60

Надворешните бел може да биде поврзан на 250ft далеку со 18 AWG кабел (500 ft / 16 AWG кабел) на NetbellKL сервер со соодв�

DEN 1771.20

Интелигентно поврзани со инфраред сензор, еден клик извршување, и откривање на човечки движења во секое

DEN 959.76

Совршен за употреба како предупредување, помош за стари лица, болни, бремени, децата и лицата со посебни

DEN 9234.00

За оние кои сакаат да се откажат од вмрежување на Netbell, тоа е, исто така, може да функционира како самосто�

DEN 256.80

Безжична Caregiver Пејџер : Погодно за двете caregiver и старите лица, пациентот или некој во неволја.Преносни СО�

DEN 1029.60

Издржливи и направен од високо‑квалитетни нерѓосувачки челик, тоа не е лесно да се биде оштетен и може �

DEN 2159.76

【Сигнал transmisson стабилна и долга дистанца】Го повикува системот за високо Антимешање и систем сигнал сп�

DEN 1154.40

Кога звукот е давање надвор , тоа може да се запре во секој момент, како сакате 32 мелодија или алармот се �

DEN 3119.76

Може да се закачи на покривот, со челична жица.не треба да извршам до чека за јадење easilycreate елегантен усл