.

.

Со попуст
DBiUI Завртка Extractor Сет за Оштетените Завртка на 6PCS Отстрани Одземени и Скршени Завртки Вежба Малку Сет Изработени од H. S. S 4341

DBiUI Завртка Extractor Сет за Оштетените Завртка на 6PCS Отстрани Одземени и Скршени Завртки Вежба Малку Сет

DEN 239.76

Од стока
Во магацинот

ПРЕЦИЗНИОТ ДИЗАЈН : DBi UI завртка extractor за полнење (#0, #1, #2, #2, #3, #4) може да се користи со било која вежба и да било големина на навртки или завртки.Само еден додаток е потребно да се заврши за дупчење и вадење, да ви помогне лесно да се извлече одземен, скршени, што се заглавени или оштетени завртки.СТАБИЛНА ИЗДРЖЛИВОСТ : целата конструкција е направена од H. S. S 4341#, кои имаат висока цврстина на 63hrc, донесе ефикасен и одржлив животен век на производот за вас.ЕДНОСТАВНО ПРАКТИЧНА настава : Одберете малку помала од оштетени завртка и вметнување на производот во воена вежба, тогаш лесно може да се отстранат оштетените завртка. (Ве молиме да се кандидира на вежба во обратна во текот на процесот.).ШИРОКО АПЛИКАЦИЈА : 6 одземени завртка цедење доаѓаат со индивидуални кутија, ги опфаќа повеќето од завртка големини ќе се сретне во текот употреба, многу погодна за разни машини поправка работа.ЕКСКЛУЗИВНИ УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : Ако за било какви проблеми се случи за време на вашето користење, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние дефинитивно ќе ви даде задоволителен одговор.DBi UI ОШТЕТЕНИ ЗАВРТКА EXTRACTOR СЕТ ЗА РАЗЛИЧНИ СКРШЕНИ ЗАВРТКИ.

Детални спецификации

Додатоци на производи