.

.

Со попуст
Hislaves Дом Салата Фитнес Опрема,Прилагодлив Електронското Пребројување Фитнес Gripper Прст Exerciser Рака Подобрувач

Hislaves Дом Салата Фитнес Опрема,Прилагодлив Електронското Пребројување Фитнес Gripper Прст Exerciser Рака

DEN 251.76

Од стока
Во магацинот

На gripper се справи со е направен од премиум TPR, која е не се лизга и многу удобно да зафат.Вграден-во LR44 копчето батеријата прави замена повеќе погодно.Згора на тоа, бројот може да се расчисти, што ќе ви овозможи да се повеќе интуитивно го набљудуваат број на вежби на ден.Опремени со 10-60 KG интензитет, што ќе ви овозможи да се прилагоди слободно.За почетник девојки, препорачливо е да се задржи канџите на сила на 5-20 КГ, за момчиња да се вежба потреби, 20-40 KG се препорачува, и за фитнес ентузијасти, контрола сила се препорачува да биде 40-60 KG.Овој зафат подобрувач е идеална рака рехабилитација и рака сила за обука алатка, кој е совршен избор за спорт, спортисти, музичари, guitarists, пијанисти, итн.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Вграден-во LR44 копчето батеријата прави замена повеќе погодно.Точка Име : Електронското Пребројување Gripper Material : PP, TPR, од не 'Рѓосувачки Steel Features : Автоматско Броење, Лесен за Употреба, Преносни, Рака & Зглоб Подобрувач, Лесен за Носење, Не-Slip Size : 17cm x 9cm x 3cm/6.Овој зафат подобрувач е идеална рака рехабилитација и рака сила за обука алатка, кој е совршен избор за спорт, спортисти, музичари, guitarists, пијанисти, итн.Опремен со електронски пребројување на чип, ова gripper има автоматско броење функција, и на горната граница број е 99999.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 719.76

Да се биде одговорен продавачот, клиентите задоволство е нашата цел, ако имате било какви проблеми или с

DEN 1079.76

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Контрола Топката Боја : Виолетова Должина : Окол

DEN 290.40

Прилагодлив На Зглобот Машина Сила Exerciser.Тоа Е Голем Спортски Тренинг И Фитнес Алатка За Употреба Дома И

DEN 239.76

ГОЛЕМИОТ ЗАФАТ помага развијат рака сила.Достапни во четири различни колоркодирани отпор нивоа и тие с

DEN 1440.00

[Мултифункционален опрема] е мултифункционален pushup станица која поддржува вертикална коленото надморс

DEN 2155.20

Четирипарче сет вклучува прилагодливи прст сила уред, контрола на топката, контрола прстен и петпрст об

DEN 247.20

[Работи принцип] врвка За околу топката користи gyroscope и слични астрономски движење принципи за генерира

DEN 1682.40

Составен на високо квалитетен челик материјал, анти ' рѓа, цврсти, трајни производи за долгорочна употре

DEN 215.76

Удобно за вас да зафат тоа, нетоксични и без иритација на кожата.Лесен, лесен и удобен за носење.Употреба

DEN 728.64

Изработени од екопријателски силикони, мека и издржлив, безбеден и без иритација на кожата.Специјално з

DEN 189.36

Вашите раце веројатно ќе добиете доста болно од користење на тастатура и глушец во текот на целиот ден и

DEN 191.76

Флексибилен, прилагодлив, погоден за сите возрасти.Вежби на прстите и раката сила.Контрола на мускулите

DEN 404.88

Стискаш на рачка за онолку долго колку или како и многу пати како што е наведено од страна на доверба лек

DEN 574.80

AccuНет ДОО.Работа на прстите со 11 lbs на отпор предвидено од страна на секоја пролет.Да се даде на вашата ст

DEN 1281.60

Овој едноставен и лесензакористење страна strengthener може да се користи од страна на секој гледа да се пост

DEN 2176.80

■Користење на контрола strengthener помага да го намалите стресот ■Вградени завртка покрие го прави безбеде

DEN 2061.60

Користење на контрола на топката за вежбање може да се намали нодули и стегање, олеснување на болки во м

DEN 182.16

Направени од TPR материјал, одлична еластичност и цврстина, добри допир чувствуваат, шупливи мека топкат

DEN 278.16

Ублажување на Болката : Рака терапија вежба топката може да се ублажат рака и заедничка болка, подобрува

DEN 1872.00

Задебелена зафат Пена, меки и удобни, пот‑абсорбента и не се лизга; додаде челични лимови осигурување, б

DEN 564.00

[Работи принцип] врвка За околу топката користи gyroscope и слични астрономски движење принципи за генерира