.

.

Со попуст
Електрични Obturation Пенкало Cordless Gutta Percha Obturation Систем Ендодонтско Загрева Пенкало со 2 Совети

Електрични Obturation Пенкало Cordless Gutta Percha Obturation Систем Ендодонтско Загрева Пенкало со 2 Совети

DEN 1415.76

Од стока
Во магацинот

1. Дизајниран за коренскиот канал пополнување. 2. Брзо и ефикасно, тоа може да ви помогне да ја завршат својата работа во рамките секунди. 3. Cordless и полнење, со полнење база, тоа ќе биде полесно за вас да работат. 4. Иглите можат да се sterilized со високи температури и висок притисок, одлично за повторна употреба. 5. Едноставна операција, ергономски дизајн, мазен и лесен во тежина, тоа ќе биде на сила-за заштеда на енергија и удобно да се одржи.Карактеристики : Материјал : ABS, од не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сина Моќност : 10 W Напон : AC 110 V, 50~60 Hz Пакет Големина : 17*13*4 cm Тежина : 0.2 кг Пакет Листа : 1 * Obturation Пен 2 * Пенкало Совети 1 * Полнење на База 1 * англиски јазик Прирачник за Корисникот.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2296.80

▲ На articulator е механички уред за стоматологија ▲ Направени од висококвалитетен материјал, издржлив и цв�

DEN 1202.40

Доаѓа со заградата и чип менгеме, може да се прилагоди на гледање позиција и менгеме филмови лесно.Преми

DEN 664.32

【Големина избор】 : Постојат многу големини за да го изберете, и да може да се стави било каде 【Ѕид Оркес

DEN 767.76

Модел:M8007+M8008 Поставени Вкупно 8pcs.Материјал : Смола,100% Сосема Нов,Врвен Квалитет.Вкупно : 10 Pcs.Јасно коре

DEN 256.80

【Повидок Дизајн】 : На работа dial плоча може да се види процесот на работа јасно 【Повидок Дизајн】 : На ра�

DEN 283.20

4) FE articulator : изработени од алуминиумска легура, кој може да се отвори и затвори устата, да стигнете до нап�

DEN 2064.00

Маска : Направен од bionic гумени материјал, боја е реална.Се надевам дека можете да ги купите сите што ви т�

DEN 532.56

СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН : Направи полесно за да го вметнете малите заби на ребра во забите.Тоа им помага да се �

DEN 1190.40

Затоа што тоа е прирачник за мерење, производ големина има мал опсег грешка од 0,51cm, ве молиме обратете се

DEN 1836.00

Кул КРИГЛА ПОДАРОК Идеи : Оваа новина Стоматолошки добра хигиена со цел керамички teacup подарок може да би

DEN 431.76

Ако не сте задоволни со купениот производ за било која причина, ве молиме контактирајте со нас директно

DEN 215.76

Помогне да ја користите за долго време ▶28 заби може да се отстрани и замени ◆ Го замени нови симулирани

DEN 215.04

☑Материјал : Стоматолошки Заби Dangle Обетки е направен од смола, тоа е лесно за одржување и идеален за дол�

DEN 359.76

Нашите производи се уникатен и трендовски дека се одлучиме не можете да најдете никаде на друго место.З�

DEN 456.00

Големина : 11oz=313ml,15oz=426ml(чашата е доволно голем за вашето секојдневно користење.).Материјал : Убава и силна

DEN 143.76

Материјал:100% сосема нов и висок квалитет.и еластичност,.Боја:4 боја да изберете, ќе ги задоволат вашите

DEN 763.20

✔ Силикони лицето маска, со потрошувачкацевка,симулирани орален пракса.Други додатоци : пластични глав