.

.

Со попуст
Практична Преносни Игри Механички Молчи Глувчето Пренослив Компјутер Додатоци G5 Жичен Прозрачна Глувчето

Практична Преносни Игри Механички Молчи Глувчето Пренослив Компјутер Додатоци G5 Жичен Прозрачна Глувчето

DEN 295.44

Од стока
Во магацинот

1. На ергономски глушец со смртоносна облини и совршен линии неспоредлив со друго оружје.изглед се помали и полесни, по повод одбележувањето на почетокот на една нова ера на високи перформанси игри. 2. Го задржува исконски облик, додека продолжува да се одржи оваа предност, додека намалување на телесната тежина, дозволувајќи им на играчите да работат побрзо и уживајте подобар игри искуство.Дизајнот на овој производ е оптимизирана за да се обезбеди поголем комфор за игри во прилог на традиционалната канцеларија ергономија. 3. Оваа ергономски глушец користи микро прекинувач точно да се изврши секој клик преку инфрацрвен зрак, Оваа форма на предизвика повеќе не бара традиционалните физички контакт, па нема враќа задоцнување, без случајни притискања на копчињата, и ќе ги носи повеќе детална контрола и непречено функционирање. 4. Повеќе флексибилни и создава помалку отпор, што ќе ви овозможи да се заврши побрзо и неспокојот лизгачки, а со тоа стекнување на поголема контрола.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1199.76

Тестирани за забранети супстанции.Висока Прецизност 7200 DPI Оптички Сензор : Нуди onthefly чувствителност на

DEN 1900.80

㊥OnTheFly DPI Префрлување : 4 Прилагодливи DPI Прекинувач : 3200,2400, 1600, 1200, контрола на вашиот сопствен брзина сло

DEN 575.76

Лесен за користење : Ова gaming mouse pad се напојува преку USB, plug and play, без возачот се бара.Рампа е 4mm дебели за да

DEN 407.76

[7боја светлото за дишење] Уникатен напукнување дизајн, комбинирање на 7 видови на блескави ЛЕД светла, и

DEN 423.60

Антилизга гумени долната спречува овој mouse pad од лизгање или движење.Игри surface The gaming mouse pad оптимизиран за

DEN 926.16

Ултра Мазна и Водоотпорен Површина : Микротекстура крпа површината подобрува овој голем mouse pad е во игра

DEN 311.76

57 во / 130*85*40mm Тежина : 4.Скролувајте 4 Тркала.БЛЕСКАВИТЕ LED СВЕТЛО ЕФЕКТ7 Боја автосе менува,Таа полека се д

DEN 383.76

【7 Програмирање Копчиња】Опремен со 7 MMO кориснички програмабилни копчиња, ова гејмерски глушец ги испо

DEN 213.36

Професионални оптичка технологија за позиционирање за повеќе прецизното позиционирање.4 во Фотоелектр

DEN 407.76

【ФУНКЦИОНАЛНА 5 КОПЧИЊА & ПОМАЛКУ БУЧАВА КЛИКНУВАЊЕ на ЗВУК】 Тоа е многу лесно да се движи во која било

DEN 381.12

【 Прекрасна Сина D VA Дизајн 】 Оваа глувчето користат популарните DVA цртан филм дизајн .Со позадинско осв

DEN 261.36

Супер меки и преносни.Никој лизга,антилизга гумени база држи во место цело време.На mouse pad можат да се пер

DEN 732.00

15 инчи) (800x300x4 mm / 31.15 инчи) (900x400x4 mm / 35.Мазна Површина и Не се Лизга База : Вашиот гејмерски gaming mouse pad е на

DEN 647.76

Тоа е совршено да се совпаѓаат со вашиот RGB глушец и тастатура и да добиете визуелно прекрасен приказ на

DEN 2141.76

1, 000 Hz безжична избирачки го оценувате Во двете жичен и безжичен режим обезбедување без губење на перфор

DEN 215.76

Звукот на Тишината : глувчето нуди истата кликнете чувствуваат со повеќе од 90% редукција на шум за кликн

DEN 273.36

1 * USB Приемник.4 GHz безжична трансмисија.Забавен и креативен подарок за вашето семејство, деца,confidante и при

DEN 2164.80

Xtreme Прецизност Ласерски Сензор, До 12,000 DPI.Мултизона индивидуализира RGB LED управување.RGB персонализација

DEN 717.12

Hyper издржливи материјали – Конструиран со високоодделение полимер за издржливост 60 милиони кликнете м

DEN 1948.80

55 инчен x12 инчен x0.Мазна Водоотпорен Површина : површина е направена на superfine влакна плетенка материјал,

DEN 599.76

Се надевам дека ќе момци се допаѓа.Компатибилност : Razer Death Adder V2 Про, Про ова тврдење, Viper Ultimate и Basilisk Крајн

DEN 1358.16

14 Осветлување Начини : RGB gaming mouse pad има 14 осветлување сцени, црвена, жолта, зелена, цијан, сина, виолетова,

DEN 285.36

Нема замор и болка по долго време игри на среќа.Долго Работат Време 2 парчиња на AAA батерии се овозможи о

DEN 791.76

Издржливи Stitched Рабови На RGB mouse pad има деликатна stitched рабовите, со што може да се спречи деформација и degumm

DEN 254.16

Карактеристики : Вертикална Ергономски Дизајн : Олеснување на зглобот болка, која е предизвикана од дол

DEN 551.76

Ви благодариме за вашиот избор и да ви посакам среќен шопинг!.【 Карактеристики】:14 RGB светлина на влада

DEN 767.76

Направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина материјал, водоотпорен, dustproof, и shockproof.Ранец дизајн, ги уб

DEN 957.60

ЦЕЛОСНО ВЕРТИКАЛНА ДИЗАЈН да Играат игри за долго време,Болка влошува секој месец?Нема други глувчето