.

.

Со попуст
ЦРВЕНО ВОЛКОТ Говорникот Жица Подигнат Адаптер Прстен Конектор за Chevy GMC Silverado Сиера 1995-2009, Buick 1995-2006, Кадилак 1988-1999

ЦРВЕНО ВОЛКОТ Говорникот Жица Подигнат Адаптер Прстен Конектор за Chevy GMC Silverado Сиера 1995-2009, Buick

DEN 815.76

Од стока
Во магацинот

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.GMC : Yukon / Yukon XL 2003-2006, Yukon Denali 1995-2006, Yukon XL2001-2002, Кањонот 2004-2010, Denali 2003-2003, Пратеник 2002-2008, Џими/Пратеник 1998-2001, Џими 1995-1997, Сиера Класичен 2007 Година, Сиера 19952006 Година, Savana 2003-2007 Година, Sonoma 1998-2004, S-15/Sonoma 1994-1997, Safari Мини Ван 1996-2005, Приградски 1995-1999. HHR 2006-2011. Одговара за Buick 2000-2004 Век, 2006-2007 Лакрос, 1995-1999 Le Sabre, 1995-2004 Парк Авенија, 2006 Рајнер, 1984-2004 Регал,2002-2006 Рандеву,1996-1999 Година Ривиера, 1995-1996 Roadmaster, 1987-1998 Skylark, 2006 Terraza.Кадилак Купе De Ville1988-1993, Кадилак De Ville1994-1995, Кадилак De Ville Concours1994-1995, Кадилак De Ville1990-1993, Кадилак De Ville1988-1989 Година, Cadillac Eldorado1996-1999 Година, Кадилак Escalade (ESV и EXT вклучени)1999-2006, Кадилак Fleetwood (вклучувајќи Brougham)1993-1996, Кадилак Севиља (конзола shift)1992-1995. Адаптери ви овозможи да го надградите вашиот фабрика/OE јазик да 6.5 инчи или 6.75 инчен резервни јазик.БЕЗ дополнителен дупчење само им била заклучена право да го задржи ОЕМ изглед.Добар квалитет ABS материјали дизајнирани.Соодветна дебелина, анти-бомбичка за намалување на вибрациите што ги задржи најдобрите звучни ефекти.Адаптер е линија до која се вклопуваат во оригиналниот слотови.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 479.76 -118 %

Ви благодариме за вашето разбирање и внимание.Спецификација : Материјал : Пластика Size : 150mm Боја : Зелен

DEN 285.60 -118 %

Одговара : Тојота 4Тркач : 1989 Наваму, Toyota Auris : 2007 Onwrads, Тојота Авалон : 1995 1999 Година, Toyota Avensis : 1997 Наваму, Toyo

DEN 71.76 -118 %

Замена за 1998 RAV4 Радио Жици се Подигнат.ОЕМ споредливи.Пред исти врски, нема потреба за спојување или сеч

DEN 2136.00 -118 %

Замена за 2005 Sequoia Радио Жици се Подигнат.ОЕМ споредливи.Пред исти врски, нема потреба за спојување или се

DEN 19128.48 -118 %

Влакна Тип OM3 Број на Влакна 24 Стандарди Сретна и ги Исполнува или го надминува минлив исхемичен напад

DEN 71.76 -118 %

Замена за 1989 година е корола Радио Жици се Подигнат.ОЕМ споредливи.Пред исти врски, нема потреба за спој

DEN 815.76 -118 %

Го замени Дел Број : 7 L5533 A226 T.Погодни за генетски модифицирани 19992006 ЕКИ Контрола.Премиум Квалитет : Евтин

DEN 71.76 -118 %

Замена за 2012 Camry Радио Жици се Подигнат.ОЕМ споредливи.Пред исти врски, нема потреба за спојување или сеч

DEN 1888.80 -118 %

Замена 1993 Тојота MR2 Радио Жици се Подигнат.ОЕМ споредливи.Пред исти врски, нема потреба за спојување или

DEN 23739.84 -118 %

Влакна Тип : OM3 Конектор Тип 1 : MPO и Женски Конектор 2 Тип : Pan MPO Женски.Отпор Својства : ПламенОтпорни.Станд

DEN 1459.20 -118 %

Замена за 1998 Camry Радио Жици се Подигнат.ОЕМ споредливи.Пред исти врски, нема потреба за спојување или сеч

DEN 153.60 -118 %

ИСКЛУЧИВО ЗА MAZDA 1989 & UP : Пирамидата Говорникот Жици се Подигнат е дизајниран за Mazda 1989 година и нагоре воз

DEN 478.80 -118 %

Приклучоци во да фабриката стерео кога инсталирате на понатамошно на фабрика стерео.Произведени со фаб

DEN 1511.76 -118 %

Компатибилен со незасилена ГМ возила.Го задржува On Star со прилагодлива за јачина на излез.Го задржува од

DEN 95.76 -118 %

Замена 2004 Експедицијата Радио Жици Се Подигнат.ОЕМ споредливи.Пред исти врски, нема потреба за спојувањ

DEN 71.76 -118 %

Замена за 2009 година е корола Радио Жици се Подигнат.ОЕМ споредливи.Пред исти врски, нема потреба за спој

DEN 71.76 -118 %

Замена за 2004 Sequoia Радио Жици се Подигнат.ОЕМ споредливи.Пред исти врски, нема потреба за спојување или се

DEN 71.76 -118 %

Замена за 1989 година Супра Радио Жици се Подигнат.ОЕМ споредливи.Пред исти врски, нема потреба за спојува