.

.

Со попуст
Работи на USB Тип-C Кабел за Податоци за Samsung Галакси Приказ 2 Брзо 5Gbps Брзини! 1.2 M/Ft 3.3

Работи на USB Тип-C Кабел за Податоци за Samsung Галакси Приказ 2 Брзо 5Gbps Брзини! 1.2 M/Ft 3.3

DEN 263.76

Од стока
Во магацинот

3 ft Нога Долго НОВИ Професионални USB-USB Тип-C Кабелот поддржува USB Брзо Полнење И Брзо Адаптивни Полнење 4.●Оваа солидна Полнење преку USB Податочен Кабел направи оваа совршена за двете патни и складирање.3 Ft)✅СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Оваа 3.●Полнење стапки се гарантира до 25 Watts, 5 Volt, 2.Докажано трае најмалку 3 пати додека други кабли, тоа може да се пофали наведнуваат толеранција 3 пати поголема.Тоа е еден HD филм или над 1000 песни на секој 5 секунди●ВИСОКА БРЗИНА на ПОЛНЕЊЕ - Користете било каков полнач за телефон, пренослив апарат или мулти-портен USB полнач за полнење Работи за новиот Mac Book, Chrome Book Pixel или друг USB-C уреди преку овој кабел. *КУПИ СЕГА ОГРАНИЧЕНИ РЕЗЕРВИ*.Службеното лице, заверена и тестирани за ЦЕЛОСНА USB Тип-C Стандарди, Полнење и Пренос на Податоци.Тоа е едноставно еден од најпознатите трајни најдолго кабли●ВОДЕЧКИТЕ USB ТИП - Побрзо и побезбедно полни со нашата напредна, професионални, гарантира технологија.Номинална за денес е во употреба, и во иднина полн USB Тип C спецификации.1 Засилувач, Брзо Полнење 4 и УЛ Наведени и во Согласност✅ДОДАТОЦИ : ●SUPERSPEED СИНХРОНИЗАЦИЈА - Пренос на податоци и од сите Работи за вашиот USB уреди со брзина до 5 Gbps.Автентично направени, квалитетот можете да им верувате.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 287.76

【Трајни & МетежотСлободен Дизајн】 Со 12,000+ пати се наведнуваат тест, посебно дизајниран за сексуално и р

DEN 215.76

✔USB Printer 2.0 Кабелот е идеален за поврзување на вашата тастатура, глувче, скенер, хард дискот, печатачот, с

DEN 215.52

Издржливи и брзо полнење.Пренос на податоци во USB 2.0 Брзина.Компатибилен со SANDISK Sansa Fuze,Sansa Приказ, Sansa C140, C1

DEN 263.76

0 активни repeater со премиум 5m / 16ft кабел.1 уредот без перформанси компромиси.Најчесто се користат за стекну

DEN 1608.00

【 Со голема брзина на полнење и синхронизирање】Овој В Држачи за Кабел за Брзо Полнење поддржува безбед

DEN 171.36

Тоа е вткаена со висококвалитетни материјали, мека и мазна, и поудобно да се носат.Две во едно, за полнењ

DEN 260.40

✔USB Printer 2.0 Кабелот е идеален за поврзување на вашата тастатура, глувче, скенер, хард дискот, печатачот, с

DEN 311.76

⚡Потврдена Целосна Брз Брзина на РАМЕН КОМПАКТЕН 3.3 ft кабел Компатибилен со вашиот Huawei P30 Лајт!...

DEN 840.00

Еластична ПВЦ јакна : флексибилни и не е лесно да се скрши, издржливи.Податоци диригент извртени пар (отп

DEN 311.76

⚡Потврдена Целосна Брз Брзина на РАМЕН КОМПАКТЕН 3.3 ft кабел Компатибилен со вашиот Samsung Галакси A42! ⚡Обе

DEN 359.76

Преку моќни 100 W USB C на двата краја, тоа може да ви наплати сите USB C мобилни телефони, таблети, лаптопи, па д

DEN 167.76

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г

DEN 71.76

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г

DEN 584.64

Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.Целосен метал случај, не ротари копчето, удо

DEN 239.04

USB 3.1 ТипC Машки Гром Завртка Терминал Pluggable Типот Block Конектор за Кабел.Конектор 1 : USB 3.1 ТипC Машки Приклуч

DEN 285.36

Најновата Генерација : Оваа надградба SINCODA Автомобил Контролната табла Планината Кабел дизајнот на пло

DEN 518.40

Опис на производот : nanocable 10.01.1205 USB Верзија : 2.0 Конектор 1 : USB A Конектор 2 : USB B Превозот Ширина : 24 см...

DEN 230.16

0 USB A Машки да Б Машки Кабел како замена кабел за поврзување на уреди со USB Тип Б Машки пристаништа како пр

DEN 1165.44

5 Pin GX16 Конектор Плетенка.Извиткани paracord,за 100cm долго во извиткани ситуација.Основната линија е 180 степен

DEN 311.76

3во1 Дизајн : Вклучува : 1x USB C, 1x Молња, 1x Микро USB C Полнење повеќето мобилни телефони на пазарот.Поддржува