.

.

Со попуст
Црна Кањонот Лили & Килибар Алое Вера Гел По Сонцето Грижа, 12 Мл (2 Парчиња)

Црна Кањонот Лили & Килибар Алое Вера Гел По Сонцето Грижа, 12 Мл (2 Парчиња)

DEN 1929.60

Од стока
Во магацинот

Мирис : Лили & Килибар (нежен но сепак остар женски мирис во форма со лили, се искачи, килибар, oakmoss и сандаловина).Црна Кањонот Алое Вера Гел е одличен за по сонцето грижа.- Витамин E и кожата климатизација масла се додаваат на нашата формула за да помогне да се лекува, состојбата и да се заштити кожата.Достапни во 1000 мирис опции.Кул или дури и замрзнување за додаде олеснување на иритација на кожата предизвикани од преголема изложеност на сонце. 12 Оз Шише (2 Парчиња).Мирис : Лили & Килибар (нежен но сепак остар женски мирис во форма со лили, се искачи, килибар, oakmoss и сандаловина).

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1677.60

Мирис : Смрека & Лаванда (Смрека, Лаванда, Орхидеи, Водни белешки и Freesia на Ветивер и Памук Цвет база).Црна

DEN 751.20

Soleil Ноар Vitamined Хидратантен ПоСонце за Заштита 50мл е vitamined хидратантен посонце грижа со антистареењето act

DEN 407.76

Опорави брзо од сонцето штета со нашата специјална формула изработени од природни и органски состојки

DEN 478.80

Пакет Се Вклучени : 1*Алое Вера Гел.Алое Вера гел е ултранежна нега на кожата производ, кој има смирувачки

DEN 407.76

Опорави брзо од сонцето штета со нашата специјална формула изработени од природни и органски состојки

DEN 251.76

Се протега на животот на вашиот тен и заптивки во влага за мазна, блескав тен.Содржи panthenol и алое.Услови к

DEN 239.76

Еднакво се применува и нежно масажа во кожата секоја наутро или во текот на денот.СМИРУВА, ЛЕЧИ & ја ХРАН

DEN 359.76

МултиЦел Гел за Кожата и Hair Our Алое Вера Гел има ултранежна формула која го смирува и хидрира сува кожа с