.

.

Со попуст
Линеарни Actuator Мини Електрични Водоотпорен со Монтажа голема Заграда 12v 60n Удар Должина 30мм Брзина 15mm

Линеарни Actuator Мини Електрични Водоотпорен со Монтажа голема Заграда 12v 60n Удар Должина 30мм Брзина 15mm

DEN 2184.00

Од стока
Во магацинот

-Материјал : Алуминиум.Description Voltage 12 V DC, мозочен Удар Должина 1.Линеарна actuator се направени од високо квалитетен алуминиум и АБС материјал, добро конструирани за долгорочна употреба; линеарна actuator доаѓа со крај-ограничување прекинувачи кои ќе го исклучи моќ на моторот кога уредот ќе стигне до крајот на мозочен удар за заштита на моторот.Пакет доаѓаат со хардвер за полнење да се направи монтажа лесно.1 кг/40g, компактна големина го прави идеален уред за роботика апликации и други проекти со тесниот простор и тежина барања.Нашите линеарна actuator со линеарна reciprocating моторни и издржливи удар идеален за интелигентни спектар худ, навивачите ножеви, кабинети, прозорец настроената, роботика, насловна автоматизација.Микро линеарна actuator е дизајниран со прекуструјна заштита, краток спој заштита, заштита од преоптоварување, overvoltage заштита. -Мозочен удар должина : 1.-Бучава : .Features Micro линеарна actuator-Боја : Сребро.-Максимално оптоварување : 60 N.2 инчен/30 mm.-Заштита класа : IP54 Оценет.2 инчен 30мм, Максимално Оптоварување 64 N/14lbs, Патна Брзина, Без Оптоварување 15mm/s, Заштита Класа IP54 Оценет.-Големина на : -Напојување : 12 V DC.-Должност Круг : 10%.Нашите наједноставниот микро линеарна actuator се напојува со 12 volts DC, ќе се Применуваат напон до уредот, и тоа ќе се прошири, се јават на поларитетот и тоа ќе се повлече.Линеарни активатори голема pushers за уреди, авијација, aerospace, симулација, комерцијален транспорт, се приспособат на хелмс тој заб и врати, лифт маси и други апарати кои се користат за прилагодување на ТВ антени, дек стол, прозорци и други апликации.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 263.76

Материјал : задебелена леќа е направен од висок квалитет на стакло и добро заштитени со двојно rubbery рамк

DEN 5639.76

Овој висок напојува засилувач обезбедува импресивна 12.6 V : 96 W RMSx4 во 4 ohms, 147 W RMSx4 во 2 ohms и 300 W RMSx2 во 4 ohm со Фр

DEN 405.36

Рака лосион шише може да се примени за да се бања,кујна,хотел,КТВ и повеќе.Ширина : 3 【лесен за употреба】

DEN 2380.80

ШИРОКА ПРИМЕНА : Овие украси може да ги красат Новогодишни Фестивал, висеше на Прозорци, врати, под таван

DEN 478.80

Проверка на задната страна на ТВ уредот за да бидете сигурни дека вашиот VESA моделот е 75x75 или 100x100.Црна пр

DEN 1919.76

Witching час сенка палета 12 нијанси и јас секогаш ќе биде со вас рака огледало.Сенки Палета сенки во neutrals, по

DEN 477.12

Користи и инфрацрвена (IR) и радио фреквентен (RF) технологијаНе Постави или Програмски Потребен, Само се

DEN 647.76

ЕЛАСТИЧНА ЛАТЕКС ПЕРНИЦА : Нашата Латекс Перници обезбедува лифт за грбот, стомакот и странични прагови

DEN 479.76

【ПРОМЕНЛИВА ГОЛЕМИНА】 : Popup перење попречи е 15.7x15.7x18.5 кога во исправена и 15.7x15.7x2 во кога се намалат.Негов

DEN 995.04

Серија : 14 AK.Заварување тип : Миг Факел.Материјал : Пластика.Поле на примена : заварување.Големина : Кабел :

DEN 1010.16

Тоа е обично се користи во производство на инспекции за да обезбеди точни мерења на објекти На читање на

DEN 955.20

пена.Направени од ЕВА пена, обезбедување на пловни и ниска апсорпција на вода.Нудиме голем отпор за ваше

DEN 189.60

DIY заварување проектот компонента 2" шупливи челична топка.Со заварчик ние снабдување на тешко да се нај

DEN 3909.12

Антивлажност боја и sealer.Пристап до резерви на точка на грижа.Направени од еукалиптус дрво.Вртливата caster

DEN 263.76

Ова за нега на коса производ е направен од избришечиста најлон.Спецификација : Големина : Прибл.* Оваа к

DEN 359.76

Држи вашиот Fitbit полнење 3 безбедно место за време на тешки вежби.Нерѓосувачки челик тока се осигура ваша

DEN 1900.32

Пакет Димензии : 7 L x 9 H x 9 W (инчи).Пакет Тежина : 0.6 фунти.Земја на Потекло : Мексико.Дел Број : 705705...

DEN 288.00

Производ Вклучува : 3 пакет (Филтри се продава одделно.Филтер не се вклучени.Чисти, без иритација на кожа

DEN 360.00

Откако ќе се обиде на LINHART четка за заби, вие никогаш не ќе се вратам!.Нашата мека, dual должината на влакнат

DEN 287.76

Децата ракавица клипови е многу лесен за употреба, стегната на ракавица кога ќе го користите, така што р

DEN 654.00

NPFH60 Замена на Висок Капацитет на Батерија, Литиум ЈОНСКА НеМеморија Дизајн.Батерии и полнач се опфатени

DEN 726.00

Производите наведени се резервни делови и секое повикување на имињата на авто одлуки и возило модели се

DEN 3239.76

Сите што ви треба вклучени Aquaseal морски епоксидна смола комплет вклучува смола 1 галон шише, hardener 1 галон

DEN 1329.60

Прозорецот планината е специјално дизајниран за wyze cam v3 Добиете прозорец планината може да им обезбеди

DEN 191.76

Никогаш не грижи се за да го најдете вашиот далечински насекаде кога сакате да го отворите со вашиот ТВ,

DEN 8270.88

Еден допир на снимање, висока ефикасност за класа, интервјуа, состаноци, предавања, итн.Висок степен на в

DEN 686.40

Притисокот е ослободена со дозволувајќи им на течност под притисок на проток од помошен премин надвор о