.

.

Со попуст
Mardi Gras Harlequin Обновливи Крпа Салфетки Меки и Удобни Вечера Табела Декорација

Mardi Gras Harlequin Обновливи Крпа Салфетки Меки и Удобни Вечера Табела Декорација

DEN 748.80

Од стока
Во магацинот

Материјал опис : Полиестер.Производ перформанси : Салфети се дневни потреби со чувство на обредот, кој може да се користи како декоративен ефект на трпезариска маса за подобрување на вкусот на животот и јадење искуство.Нашите производи се внимателно да се намали и пораби, и материјал е загарантирана, и боја нема да избледи и топката не ќе биде разрушен, го Користите на леснотија.Применливи сценарија : Погоден за употреба во хотели, семејства, банкети, домови и други места.Исто така, може да биде даден како прекрасен подарок за пријатели и роднини.Инструкции за перење : Рака мие при температура на водата под 45ºC, не се впие за долго време, и не кајгана.Посебна забелешка : сликата и големина се за повикување само.Мала разлика во вистинскиот производ е нормален феномен и нема да бидат вклучени во по-продажбата на обработка категорија.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето.Салфети може да ви даде добар јадење искуство.Нашите производи може исто така да бидат прилагодени модели, ве молиме, контактирајте ја нашата служба за корисници ако е потребно.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1063.20

Еко Пријателски Салфетки : Намалување на хартија отпад од страна на префрлување на нашите трајни крпа с�

DEN 1944.48

Велигденска Јајце Салфетки ноќта на Вештерките украси за Новогодишни декорации убава салфетки ноќта н�

DEN 1919.76

19 x 19 100% лен.Боја : ЦРНА.Машина перат;.Произведено во ЕУ.Во потрага за луксузен уште прифатлива салфетки н�

DEN 1056.00

Полиестер.Тие имаат цврсти, тесни ткаат и mitered рабови.Класичниот дизајн е одлична за мешање и поврзување

DEN 363.84

Ова елегантно блескава парче се состои од сјајна материјал направена со најголема совршенство.Пати ги m

DEN 311.76

Домот Hemmed Рабовите Лесна Изградба.Применливи Прилика г ºThese Крпа Салфетки Не Само што Се Добри За Настан

DEN 432.00

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфет�

DEN 554.40

Полиестер.Dachshund Везени Салфетки.Извезена Вечера Салфетки.Секој Салфетка е направен од 100% полиестер пла�

DEN 95.52

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфет�

DEN 90.00

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Жолта полиестер organza вечера салфетка 20" 1 парче.ПОСТАВЕН ДИЗАЈН : Оваа табела салфетка

DEN 575.76

Инкорпорирање на популарната бои и теми, DII носи свежи, иновативна линија на кујната и постелнина, tabletop, �

DEN 2268.00

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфет�

DEN 2328.00

Големина : 20 инчи x 20 инчи / 50.5 cm;ВКЛУЧУВА 6 ПРЕДМЕТИ крпа салфетки;Една страна печатење;Материјал : Полие�

DEN 1888.80

Обновливи И Може Да Се Мијат Повеќе Пати.Салфетка Крпа Наменета Да Се Спротивстави На Дамки И Брчки.Соод

DEN 95.52

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфет�

DEN 407.76

Ткаенини : ткаенина на кориснички крпа салфетки е 100% полиестер,кој е удобно,мека и издржливи,е една голе�

DEN 2342.40

Димензии : 20 инчи x 20 инчи Hemmed Машина Перат Обновливи Крпа Салфетки.Нашите обоени ткаенини салфетки во бо

DEN 431.76

100% Памук.Секој сет содржи 12 парчиња на мека, дише и удобно 18x18 инчен hemstitch вечера салфетки.Проверете наша�

DEN 719.76

Zoe Вечера Салфети се направена од луксузен мешавина од 35% памук и 65% чиста постелнина, handwoven во тежина и те

DEN 95.52

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфет�

DEN 369.60

Памук.МОРА да се ИМА DISHTOWEL во СОБАТА ЗА ОДМОР : Направени во Индија, сет од 3 dishtowel мерки 18 x 28", прецизен акц�

DEN 95.52

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфет�

DEN 1864.80

Приближна Големина : Маса Крпа 52" x 70" 132cm x 178cm; Салфетки 17" 45см (Секој); Placemats 45см x 33cm (Секој).Боја : Црвена & Б

DEN 95.52

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфет�

DEN 998.40

Американа Ѕвезди Печатени Крпа Салфетки Сет на 4 Нови Памук Црвено Бела Сина Дом и градина.Американа Ѕве

DEN 455.76

Големина : 20 X20 инчен(50.5 X50.5 см).Материјал : Направен од висок квалитет,Екопријателски полиестер(елеган�