.

.

Со попуст
LARVI Нога Обука Отпор Бенд Тензија Бенд,Фитнес Отпор Појас ,Нога Фитнес Опрема,Жените Плен Задник Бенд Фитнес Тренингот Отпор Појас на Ѕвонење Фирма Салата за Веж

LARVI Нога Обука Отпор Бенд Тензија Бенд,Фитнес Отпор Појас ,Нога Фитнес Опрема,Жените Плен Задник Бенд Фитнес

DEN 604.80

Од стока
Во магацинот

Изработени од не-токсични трајни латекс гума цевки, обезбедување на различно ниво плен задник бендови за различни потреби.Таа, исто така обезбедува само точниот износ на отпор да се укине, тонот и да се изгради вашиот совршен плен.Само 15 минути за 30 дена, ќе добиете секси бикини плен, нашите плен фитнес бендот се дизајнирани да првенствено се изолира и тренингот на glute мускулите.Лесно прилагодливи и поместена половината бендови додава екстра комфорт на вашата половината и на нозете.Дизајниран да целна 5 мускулни групи : abs, квадрицепси, hamstrings, телиња и glutes.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 698.40

Нога training Leg вежби можат да го подобрат cardiorespiratory функција, зајакнување на fascia и мускулите,Ефикасно исте

DEN 2475.36

Ве молиме да се разбере, ви благодарам.Издржливи, може да се користат со доверба.★[ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТ

DEN 480.00

Совршено Решение : во Потрага да го обликуваат вашиот плен и тонусот на вашите мускули, но не секогаш има

DEN 2878.80

Ова значи дека на функционален тренинг на ѕвонење на вашиот целото тело, и бидејќи вашиот мускулни груп

DEN 167.76

Напредни корисници може да започнете со користење на повеќе отпорни на фреквенција.Фитнес бенд е кодир

DEN 381.60

Материјал : полиестер памук + латекс свила Боја : било која боја, може да изберете било отпор : 120 фунти Гол

DEN 671.76

ПАКЕТ СОДРЖИНА : Отпор Бендови Семејство во Собата за 2 Лица со 2 Дополнителни Рачки (13pcs) и 100 % Природен Ла

DEN 2332.80

Ногата Кабли се достапни во 5 различни тензии за да се обезбедат дополнителни отпор и прогресија на ваше

DEN 230.16

Dual двострано лизгачи ќе планирам без проблеми на двете тепих и тешко подови.Лесен и пренослив за практи

DEN 191.76

Се ВОДАТ И ВЕЖБАЊЕ НАСЕКАДЕ : Лесни еластичен бендови се флексибилни и лесно да се носат.Тие се силни и с

DEN 719.76

Висококвалитетни трајни отпор појас, кожатаfriendly и удобен, проткаена со висок квалитет латекс и полиест

DEN 1015.68

Не гребење на латекс тензија цевка со остар предмет.Ние ставајте голем акцент на обработка и суровини.Т

DEN 885.12

Бендовите можат да се користат самостојно или наредени во било која комбинација за да се постигне оптим

DEN 972.00

Отпор бендови се одлична алатка за тон, телесната тежина, да се изгради сила и изградба на мускулите.Тие

DEN 674.40

Користете тензија јаже за да ги вежба мускулите, така што мускулите се секогаш во напнатост и замор, нај

DEN 1874.40

Прилагодливи Тежина : оваа Литургија може да се Прилагоди со Додавање на Вода, Додадете или Отстраните В

DEN 1562.40

Функција : 1 Поле на Примена : Погодна за обликување, ослободување shrugging и hunchback, ослободување на рамо discomfo

DEN 335.76

5 Боја на Собата : 5 различни отпор сила нивоа со 5 боја вклучени.Погоден за сите отпор ниво сакате и целот

DEN 280.80

Одлично за јога и Пилатес вежби Лесно да се ослободи тока има појас безбедно место се Задржи и тенок одг

DEN 863.76

9 инчи Пакет листа : 1 x хип појас 2 x нога ремени.Тие се удобни за носење и имаат добра нога корекција ефект

DEN 239.76

Тешки вратата сидро со силни Најлон Webbing & Neoprene Поместена 3 инчи во дијаметар мека пена работи одлично во