.

.

Со попуст
Брајан Ф. О'ByrneНАДВОР MULLINGAR Дебра Месинг (Деби) Петар Maloney/Џон Патрик Shanley 2014 Бродвеј Playbill

Брајан Ф. О'ByrneНАДВОР MULLINGAR Дебра Месинг (Деби) Петар Maloney/Џон Патрик Shanley 2014 Бродвеј Playbill

DEN 479.76

Од стока
Во магацинот

Ова е една убава февруари 2014 година playbill од Оригиналот Бродвеј продукција и СВЕТСКАТА ПРЕМИЕРА ангажирање на ЏОН ПАТРИК SHANLEY се игра "НАДВОР MULLINGAR" во Њујорк е Семјуел Џ. Фридман Театар. (Производство отвори јануари 23, 2014 и затвори 16-ти Март, 2014 година, по ограничен ангажирање на 61 изведби.) ...Актерите вклучени БРАЈАН Ф. О'BYRNE, ДЕБРА МЕСИНГ (што ја Бродвеј деби), ПЕТАР MALONEY и DEARBHLA MOLLOY ...КРЕДИТИ : Книга од страна на ЏОН ПАТРИК SHANLEY; Сетови дизајниран од страна на ЏОН ЛИ BEATTY; Костими дизајниран од страна на КЕТРИН ZUBER; Оригинална Музика, составен од FITZ PATTON; Режија на ДАГ ХЈУЗ; Произведени од страна на МЕНХЕТН ТЕАТАР КЛУБ ...ДЕТАЛИ : На 48 page playbill мерки 5 3/8" X 8 1/2" инчи и вклучува целосна производство кредити, фрли се во листата, синопсис на сцени, промотивни текст и bios-от на секој од актерите и членовите на креативниот тим, како и индивидуални главата снимки на секој од актерите членови ...СОСТОЈБА : Ова playbill е во одлична состојба и ќе направи прекрасен прилог на собирање на било театар aficionado или историчар.Оваа ставка ќе биде внимателно спакувани во заштитна, carded ракав и поддржани од страна на тврд картон.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1279.20

ТУЃО 1979 * RIDLEY SCOTT * SCIFI ХОРОР * СУВЕНИРИ ПРОГРАМА * C10 НАНЕ се КОРИСТИ!!ДОБИТНИК 1 ОСКАР!ДРУГ 16 ПОБЕДИ & 19 НОМИН

DEN 3600.00

Сертификат за Автентичност (ГРБОТ), под услов.Гарантира за живот.Сите налози се професионално испраќаат

DEN 15000.00

Скорпии Autographed Затемнување Турнеја Книга Програма.Потпишан од страна на целиот 1982 Линија 100% Автентичен

DEN 4800.00

Tim Mcgraw Autographed Турнеја Книга Програма.Потпишан од страна на Tim Mcgraw 100% Автентичен Потпис.Предмет на автенти

DEN 6600.00

Антракс Autographed Турнеја Програма.Потпишан од страна на целиот бенд.Уверение Автентични Jsa Грб # Ll40375...