.

.

Со попуст
P&J Тргување Мирис на Нафта | Топло Селски Шуми 2pk на 10ml - Миризливи Масла за Правење на Сапун, Diffusers, Свеќа Одлуки, Лосиони, Haircare, Лигите, и Дома Мирис

P&J Тргување Мирис на Нафта | Топло Селски Шуми 2pk на 10ml - Миризливи Масла за Правење на Сапун, Diffusers,

DEN 1233.60

Од стока
Во магацинот

Нашите Топли Селски Шуми - 2pk на 10ml Мирис на Нафта е формулиран од страна на нашиот господар мироварец за тесно да реплицираат на констатираните мирис на Топол Селски Шуми.Се користи како секојдневна мирис во DIY свеќи, diffusers, рачно изработени сапун, производи за нега на тело, лигите, и повеќе.Исто така, може да се помеша со други мириси за да се таложи за дома мирис, обичај мириси, бања бомби и повеќе.Ние нудиме над 150 мирисни масла кои се достапни во 10ml, 30ml, 100ml, и curated сетови.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1378.56

Се КОРИСТИ ЗА : За Свеќи, Бања Бомби, Восок се Топи, Воздух Два & Општа Употреба.РЕГУЛАТОРНАТА : меѓународн

DEN 2124.00

Пакет : 28g Сушени Цвет; Торба Големина : 15x7cm; Форми и бои на цвеќињата добро сочувани,одличен материјал за

DEN 2193.60

La De Da Дома Мирис Концентрирани Масло може да се користи за да се рефил вашиот восок потоплите.La De Da Дома М

DEN 491.52

Жива акценти од ноти на цитрус и бела какао се помеша со мистериозна белешки на cedarwood, сандаловина, и дел

DEN 54.96

1oz Шише Чиста Undiluted Мирис на Нафта.Се користи за правење Восок од Свеќи, ароматизација Производи, Бања & Т

DEN 1269.12

Мирисот на карамела го подобрува расположението и ја подобрува менталната фокус.Нашите карамел миризл

DEN 54.96

1oz Шише Чиста Undiluted Мирис на Нафта.Се користи за правење Восок од Свеќи, ароматизација Производи, Бања & Т