.

.

Со попуст
SP12136 Austroraptor Реални Птица-Како Velociraptor Јура Картон Исечок

SP12136 Austroraptor Реални Птица-Како Velociraptor Јура Картон Исечок

DEN 1012.80

Од стока
Во магацинот

КАРТОН ИСЕЧОК - голема реална слика за мерење 76 во х 34 во , на рапер ѕиркаат наоколу Dogg исечок ќе се стави насмевка на секој лик, исто како и човекот самиот!На lifesize standee со напредна графика е добра идеја да се создаде многу забавно и wow ефект на било каков настан!.ВРВЕН КВАЛИТЕТ CUTOUTS - Се печатат користејќи ништо, но најдобро материјали и печатење методи за да ги направи изгледа реално.ЖИВОТОТ ГОЛЕМИНА КАРТОН ИСЕЧОК - Бидете изненадени од славна личност исечок живот големина во висока дефиниција за печатење, пристигна во вашата трпезарија, дневна соба или влезот област да се направи многу забава!Со гордост се произведени во САД, професионално дизајнирана и отпечатена на оваа lifesize исечок ќе биде огромен хит на било роденден или дипломирањето партија.БЕЗ БРЧКИ НА ПРИСТИГНУВАЊЕ - Ние бидете сигурни дека за да се добие вашиот живот големина standee фото хартија во совршена состојба, како што ние бидете сигурни дека за безбедно пакување картон исечок.Лесно да се соберат и може да се користи повеќе пати.ВО LIFESIZE ОБИЧАЈ CUTOUTS - имаме неверојатен спектар на познати Личности, Историски Личности, Животни, итн за да одговараат на секој повод.Нашите cutouts навистина подобрување на некој настан, да се донесе хумор, како практична шега или за фото-можности.И тие се направи фантастични подароци, како и.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1792.80

ВО LIFESIZE ОБИЧАЈ CUTOUTS имаме неверојатен спектар на познати Личности, Историски Личности, Животни, итн за д

DEN 359.52

Вклучува : 36 ѕвезда cutouts да ги красат постери, изложен на студентски проекти, како награда за достигнувањ

DEN 287.76

Пакетот Вклучува : 45 gingerbread исечок, 8 симпатична gingerbread човекот дизајни и 1 джинджифилово куќа дизајн...

DEN 444.00

КАРТОН ИСЕЧОК голема реална слика за мерење 76 во х 34 во , на рапер ѕиркаат наоколу Dogg исечок ќе се стави н

DEN 1300.80

LIFESIZE ИСЕЧОК СПЕЦИФИКИ : 31"W x 70"H (Длабочина : 8").ОГРОМЕН ИЗБОР : Совршен За детски Роденден Партии, Специјал

DEN 926.40

И тие се направи фантастични подароци, како и.ВРВЕН КВАЛИТЕТ CUTOUTS Се печатат користејќи ништо, но најдоб

DEN 1200.00

ЖИВОТОТ ГОЛЕМИНА STANDEE Уживајте во живототголемина среќа, се смее, и возбуда со овој кул картон исечок stan

DEN 686.64

Големина : 4, 6, & 8 FT Широк.Печатени на Насловната Само.Печатени на Редовни Картон со Мат Финиш.Лесно Собра

DEN 1670.40

ИСЕЧОК СПЕЦИФИКИ : 45"W x 60"H (Длабочина : 8").ОГРОМЕН ИЗБОР : Совршен За детски Роденден Партии, Специјални На

DEN 1126.80

LIFESIZE ИСЕЧОК СПЕЦИФИКИ : 27"W x 72"H (Длабочина : 8").ОГРОМЕН ИЗБОР : Совршен За детски Роденден Партии, Специјал

DEN 1072.80

ИСЕЧОК СПЕЦИФИКИ : 45"W x 69"H (Длабочина : 8").ОГРОМЕН ИЗБОР : Совршен За детски Роденден Партии, Специјални На

DEN 1480.80

LIFESIZE ИСЕЧОК СПЕЦИФИКИ : 76"W x 45"H (Длабочина : 8").ОГРОМЕН ИЗБОР : Совршен За детски Роденден Партии, Специјал

DEN 405.60

Совршен за приеми, матурска украси или филм ноќ партија, на искра од овие ѕвезди се фрла на заслепувачка

DEN 551.76

LIFESIZE ИСЕЧОК СПЕЦИФИКИ : 29"W x 62"H (Длабочина : 8").ОГРОМЕН ИЗБОР : Совршен За детски Роденден Партии, Специјал