.

.

Со попуст
Pacon Екстра Пати Презентација Одбори P3783, 48 x 36, Бела, 6 Count

Pacon Екстра Пати Презентација Одбори P3783, 48 x 36, Бела, 6 Count

DEN 890.40

Од стока
Во магацинот

Удобен центар пати го прави презентации на лесен и едноставен за транспорт.Екстра пати згаснува штом презентација одбор е отворен.Идеален за наука, саемски манифестации, презентации и било кој тип на екран.Бело на предната и Природни Kraft на грбот.Одборот е 48"W x 36"H; огради до 12"W x 36"Х. Само да се СОЗДАДЕ, да ПАТИ И да си ОДАТ!Тоа е толку лесно како што.Удобен, екстра центар пати во овие одбори ги прави лесно да се носат и транспорт.Екстра пати згаснува брзо откако презентација одбор е отворен.Здрав картонот со мазна бела површина.Набори до 12"W x 36"H. Секој одбор е составен завиткани.Рециклираат.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 859.20

Поголем Капацитет : Хард случај може да одговара на вашите jbl клип 4 bluetooth звучник совршено и има површина

DEN 263.76

Ова за нега на коса производ е направен од избришечиста најлон.Спецификација : Големина : Прибл.* Оваа к

DEN 405.36

Рака лосион шише може да се примени за да се бања,кујна,хотел,КТВ и повеќе.Ширина : 3 【лесен за употреба】

DEN 686.40

Притисокот е ослободена со дозволувајќи им на течност под притисок на проток од помошен премин надвор о

DEN 3167.76

▶Задоволство Гаранција : бројот на производи што ветија од светот е толку голема што тие имаат сомнежи

DEN 1310.16

Карактеристики : Материјал : Metal Voltage : DC 12 VMaximum push / pull : Прибл.6 inch Weight : 990g Quantity : 1pc Package included1 x Линеарна Actuator

DEN 371.76

Ве молиме овозможи мало отстапување во мерена големина.Прекумерна температурата и влажноста на воздух

DEN 1680.00

name" : "Точка Калибрација Тегови : Калибрација на телесната Тежина.Номинална Маса : 200mg.Калибрација Тежина

DEN 1919.76

Witching час сенка палета 12 нијанси и јас секогаш ќе биде со вас рака огледало.Сенки Палета сенки во neutrals, по

DEN 988.56

15 x 15 x 5cm Пакет Тежина : 150g Факултативна Боја : Бела, Златен, Розова Пакет се Вклучени : 1 x Лице Стегне Машин

DEN 3663.84

Пакување големина : 32.Музика и филмови се игра брзо, но брзо повлекување под висок зголемување.Моќ / карт

DEN 1372.80

100% сосема нов и висок квалитет.функција : .Ви благодариме за изборот на нашите производи.Нашата продавни

DEN 4776.00

TOODLD рутер малку поставува 12 Парчиња 1 / 2 инчи месо тело е првиот рутер битови исклучителна пакет за почет

DEN 995.04

Серија : 14 AK.Заварување тип : Миг Факел.Материјал : Пластика.Поле на примена : заварување.Големина : Кабел :

DEN 1329.60

Прозорецот планината е специјално дизајниран за wyze cam v3 Добиете прозорец планината може да им обезбеди