.

.

Со попуст
30 Листови Злато Помине Уметност Налепници со 8 Листови Пеперутка Помине Уметност Налепници

30 Листови Злато Помине Уметност Налепници со 8 Листови Пеперутка Помине Уметност Налепници

DEN 360.00

Од стока
Во магацинот

Количина : 30 Листови 3 D помине уметност налепници самолепливи Ноктите Дизајни, Содржи различни модели : Пеперутка, Цвеќиња, Круна, Мачка, Снегулка Итн.Постојат повеќе опции да одговара и да креирате сопствени помине уметност.Количина : 8 Листови Пеперутка Помине уметност decals,секоја хартија мерки 4.1 x 3.1 инчи.Пеперутка налепници имаат многу убава и елегантна пеперутка и цветни дизајни, околу 700 пеперутки модели,можете да DIY дизајн свој стил.Лесен за Користење : На инструкции е вклучена во пакетот, ноктите Decals работи одлично на голи ноктите, тие ќе останат за долго време и не ќе излупете ги исклучите вашите нокти, уживаат во чувството на ноктите уметност.Здраво : Ноктите decals се изработени од еколошки материјали, не ограничувајќи се на било помине стилови, можете да го користите за безбедно(дури и за бремени жени).Широко се Користи : Овие злато помине уметност декорација е многу погодна за 3 D помине уметност, сјајот на ноктите уметност, уметности & занаети, празник украси, лице, тело, нокти, мобилен телефон случај, покана карта и слично.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 167.76 -113 %

Половина Помине Decals.Француски помине налепница.Само Лепило Помине Заврши Налепници.Јапонски помине на

DEN 65.76 -113 %

Погоден за салон или домашна употреба.Големината на Секој Лист : 5.4 cm x 12.8 cm / 2.13 x 5.04 (Прибл.).Видови на прек

DEN 254.16 -113 %

Едноставно се чисти вашиот ноктите,изберете вашиот префериран модел,да ги применуваат на вашиот ноктит

DEN 191.76 -113 %

Совршен Сет : 24 листови црвениот цвет Божиќ налепници се совршен Новогодишни модни додатоци.Ги вклучува

DEN 191.76 -113 %

Тоа е совршен за помине уметност декорација или каде што сакате од соба декорација, мобилен телефон слу

DEN 167.76 -113 %

Ноктите уметност налепници се супер лепило и лесно да се отстрани.Можат да се применат на УВ гел ноктите

DEN 119.76 -113 %

【Зима Божиќ дизајн】 : дизајнер е зима Божиќ нокти налепници вклучува снегулки, Новогодишни елки, пингв

DEN 237.36 -113 %

10 Листови Помине Лепило Јазичиња (24 јазичиња по лист), 12 Различни Големини Јазичиња во секој лист, одгова

DEN 254.16 -113 %

Кора на лента надвор од пакување филм бавно и внимателно.Материјал : Изработени од квалитетни материјал

DEN 215.52 -113 %

совршен за домашна употреба и ноктите салон.Нормално нокти чекори прво, чистење на површината на ноктит

DEN 167.76 -113 %

Како да го користите : 1.Единица брои тип : се Брои Moisten ноктите, се држи на patter во позиција.Погоден за проф

DEN 304.56 -113 %

10 видови помине големина налепници, кои можат да ги задоволат вашите различни декоративни барања.14 ЛИСТ

DEN 107.76 -113 %

5" X 3" лист.Тие може да се користи на природни или вештачки нокти 100% задоволството е загарантирано 3) Место

DEN 367.20 -113 %

Постојат многу модели можат да бидат слободно избрани.Погоден за домашна употреба и ноктите салон.Став

DEN 117.36 -113 %

Отстрани фолија и фолија модел треба да се држат до вашиот ноктите и сув.Со соодветна апликација, можете

DEN 143.76 -113 %

Овие таписерии помине украси се совршен начин да декорирате вашиот ноктите.Трим,чисти,и лак на ноктите;

DEN 167.76 -113 %

11 Листови со различни мотиви помине уметност тетоважа налепници.Нема повеќе комплексни сликарство и им

DEN 350.40 -113 %

✔ Трендсетер на Ноктите ПРСТ ОДГОВАРААТ на дизајнот на тимот е постојано истражување на најновите пом

DEN 143.76 -113 %

Отстрани филмот на производот, отсечени шема и се фрлам во вода 1020 секунди 3.Широк Прилики : одмор помине

DEN 119.76 -113 %

Божиќ Стил : ноктите налепница е дизајниран во различни Божиќ стил модели, Дедо Мраз, снегулка, елен и ел

DEN 213.12 -113 %

Тие можат да се комбинираат со сите гел лак и ноктите прав.Исто така, тие можат да бидат подароци за приј

DEN 191.76 -113 %

Постојат многу модели за да го изберете Потврди decals се добро заглавени на тогаш покривање на ноктите на

DEN 90.96 -113 %

Отстрани филмот на производот, отсечени шема и се фрлам во вода за 1020 секунди.Удобен : на нокти налепници

DEN 167.76 -113 %

【Лесен за употреба】:Оваа помине налепница се самолепливи и не бара лепак, Само го користите tweezer да лу

DEN 165.36 -113 %

[Божиќ Нокти налепници пакет] : ќе добиете 11 дизајни 3 D Божиќ помине уметност decals во еден пакет, вклучувај

DEN 167.76 -113 %

Се изразат со овие убави самолепливи налепници.Лесно да се примени, едноставно кора и се држи.Се примену

DEN 1828.80 -113 %

Широк спектар на употреба : самолепливи пеперутка цвет налепница decals се погодни за вас да уживаат DIY пом

DEN 335.76 -113 %

Користете Снешко помине decals да се создаде свој стил на ноктите и подобрување на убавината на ноктите...