.

.

Со попуст
Персоналните Шише За Вода Име Ознаки. 20% попуст - Пакување од 2 Labels - $13.40 - може да бидат Различни Имиња и Бои. Обичај Силикони Етикети за Шишињата.

Персоналните Шише За Вода Име Ознаки. 20% попуст - Пакување од 2 Labels - $13.40 - може да бидат Различни Имиња

DEN 1473.60

Од стока
Во магацинот

Персоналните силикони име етикети за шишиња со вода.Колку пати вашите деца добија своите шишиња помешано со друг детето шише во градинка?Се минимизира конфузија со користење на нашиот кориснички водоотпорен име етикети за шишиња со вода за да се направи разлика помеѓу вашето дете шише и други детските шишиња!Персоналните име ознаки за вода во шишиња и sippy чаши се одличен начин да се помогне да се обезбеди вашиот багаж да се вратат дома : ) Персоналните шише labels се одлични за користење на дневните, детски градинки, училишта, домови, и повеќе.СЕКОЈ ПАКЕТ ВКЛУЧУВА ДВЕ ЕТИКЕТИ, МОЖЕТЕ ДА ИЗБЕРЕТЕ РАЗЛИЧНИ ИМИЊА И БОИ.Кажете збогум за "постојани" маркери и хартиени етикети или налепници кои се фаќа исклучи и остави траги на вашите лични предмети.ИЗДРЖЛИВ (силиконски е отпорен материјал).Мерки (приближно) : 8. 100% ВОДООТПОРНИ, МИКРОБРАНОВА печка и машина за миење САДОВИ безбедно.СЕКОЈ ПАКЕТ ВКЛУЧУВА ДВЕ СИЛИКОНСКИ ИМЕ ЕТИКЕТИ, МОЖЕТЕ ДА ИЗБЕРЕТЕ РАЗЛИЧНИ ИМИЊА И БОИ.ФЛЕКСИБИЛНИ - ЕЛАСТИЧНА (тие се вклопуваат во различни видови на шишиња со тесниот отвор).ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ - ОБНОВЛИВИ.ЛЕСНО ДА се КОРИСТИ (само да се водат и ослободување за сит се вклопуваат околу отворањето на вашите шишиња). (зависи од името ќе се избере).Направени на КВАЛИТЕТ со СИЛИКОНСКА.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2102.40

Функција 1 : Безбедност И Мултифункција Функција 2 : Погодност 2.Вистинска Боја Може Малку Поинаква Од Сли

DEN 614.16

Екопријателски, нетоксични материјали прави хранење шише безбедни за бебиња да се користи.Патентирана

DEN 167.76

Тоа е, исто така, BPA free шише за вода.Реални 3 D ефект ќе направи да се чувствувате како речиси може да се сти

DEN 360.00

* Тест на потрошувачите спроведен на 200 деца и мајки во Италија, 2015 Храна за тивка и продолжува 1.бери Хран

DEN 480.00

ШИРОК ВРАТ Тоа е погодно да се стави мајчино млеко или прашкасти млеко во бебе шише.Тоа е во можност да с

DEN 1116.00

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 768.00

Обликувани како Градите, се чувствува како да Градите, затоа што бебињата сакаат на тој начин.На награду

DEN 2334.00

Идеален за подароци.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Коли

DEN 1364.40

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 336.00

Млеко Шише Покрие Млеко Шише Ракав ХранењеШише Торба Шише Изолација Покритие за Надворешна Дома Продав

DEN 335.76

Мека слама дизајн.Лесен и удобен за децата да пијат вода или сок.Запечатени дизајн спречува прашината о

DEN 143.76

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да се вратите оваа точка од која било пр

DEN 262.80

Патентирана истуридоказ слама минимизира мензи во движење.Залак вентил се отвора лесно на допир на мал

DEN 190.80

КРЕАТИВНИ ДИЗАЈНИ : Светли бои & ликови се направи ова шише превозникот екстра забава.Вашето дете е сигу

DEN 1151.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 359.76

Карактеристики јасно мини бебе шишиња со јасни брадавиците и обоени пресврт капи.Доаѓа во 3 пастелни бо

DEN 238.80

Корисна прилог јамка.Капа е Течењедоказ.Лесно да се чисти.Машина За Миење Садови Безбедно.Корисна прило

DEN 755.76

Chicco Baby Природата Стакло И Се Силикон Хранење.Шише 0%Bpa 240 Ml8 Oz 0 M+.Редовниот Тек.Посебна Карактеристика На Б

DEN 1020.00

Збирка од шест светлообоени Поблиску до Природата Бебе Шишиња.Градитекако брадавица форма за лесна и п

DEN 1226.40

Победник на 2015 Американски Бебе е Најдобро Награда за Најдобар Шише Избран од страна на Мајки.На Munchkin LATC

DEN 790.80

Вклучува : 6 (8 мл) сина боја шишиња.Двепарче внатрешни пропустливи создава позитивни струење за вакуумсл

DEN 897.60

Шест млеко Брадавиците може да се хранат 6 мали животни во исто време.Неговата примена предмет : јагниња,

DEN 599.76

ВОЗДУХОТСЛОБОДЕН за ХРАНЕЊЕ : Иновативни силикони торбичка колабира кога бебето пијалоци и намалување

DEN 503.76

Браун Pacidose и проф.Достапни во две големини, 06m и 618 милиони.Следат со удобно хранење искуство и за бебето

DEN 382.80

Стакло Чување Шишиња : Користете овие мали corked стаклени шишиња за да креирате сопствени партија услуги