.

.

Со попуст
Авто поправка на гуми поправка фалсификување клешти искра plug клешти автомобил искра plug жица отстранување клешти се повлече цилиндар кабел изолација се справи со с

Авто поправка на гуми поправка фалсификување клешти искра plug клешти автомобил искра plug жица отстранување

DEN 2200.80

Од стока
Во магацинот

Материјал : Направен од висок квалитет на челик и ПВЦ материјали, силни и издржливи.Дизајн : Две се повлече позиции направи тоа лесно да се отстрани искра plug жици.Вилиците : Специјално обликувани вилици земи го подигнете директно од страна или на страна.Се справи со : ПВЦ Пластични се справи со помага во спречување на електричен шок.Пакетот Вклучува : 1 x Искра Plug Жица Клешти.Основни параметри : Модел : Искра plug pliers Material : челик material Application опсег : искра plug pliers Name : Искра plug pliers Product големина : вкупната должина 29cm/се справи со должина 11cm/глава должина 18cm.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 191.76

Никогаш не грижи се за да го најдете вашиот далечински насекаде кога сакате да го отворите со вашиот ТВ,

DEN 1680.00

name" : "Точка Калибрација Тегови : Калибрација на телесната Тежина.Номинална Маса : 200mg.Калибрација Тежина

DEN 287.76

Децата ракавица клипови е многу лесен за употреба, стегната на ракавица кога ќе го користите, така што р

DEN 2184.00

Материјал : Алуминиум.Description Voltage 12 V DC, мозочен Удар Должина 1.Линеарна actuator се направени од високо квалит

DEN 1372.80

100% сосема нов и висок квалитет.функција : .Ви благодариме за изборот на нашите производи.Нашата продавни

DEN 911.76

Тоа не е само украс, но исто така се идеални подароци за вашите семејства, пријатели на Роденден, Housewarming,

DEN 3909.12

Антивлажност боја и sealer.Пристап до резерви на точка на грижа.Направени од еукалиптус дрво.Вртливата caster

DEN 479.76

【ПРОМЕНЛИВА ГОЛЕМИНА】 : Popup перење попречи е 15.7x15.7x18.5 кога во исправена и 15.7x15.7x2 во кога се намалат.Негов

DEN 1919.76

Witching час сенка палета 12 нијанси и јас секогаш ќе биде со вас рака огледало.Сенки Палета сенки во neutrals, по

DEN 143.76

[Компатибилен за] i Phone 13 / 13 Про, 6.1 инчи.Arae Екран Заштитник направени од најновите премиум квалитет 9 H Ри

DEN 1507.20

Тоа можат да бидат споени со различни АД и претставуваат различни дигитални централизирана набавка сис

DEN 724.80

На хартија поставата е подебел од редовни хартија, но сепак доволно флексибилен за да се свитка, што го п

DEN 359.76

Држи вашиот Fitbit полнење 3 безбедно место за време на тешки вежби.Нерѓосувачки челик тока се осигура ваша

DEN 139.92

Секој се жали дека скалирање скали со традиционалните нож е кавга, па дури и внимателни оние кои имаат т

DEN 3663.84

Пакување големина : 32.Музика и филмови се игра брзо, но брзо повлекување под висок зголемување.Моќ / карт

DEN 12959.76

Задржи фабрика USB.Најновата верзија на Android 10 Оперативниот Систем, Rockchip RK3399 PX6 HexaCore CPU processor со 4 G RAM мемори