.

.

Со попуст
Свеќа Зуи Плоштадот Плетенка Памук Свеќа Фитил #6 10 Јарди

Свеќа Зуи Плоштадот Плетенка Памук Свеќа Фитил 6 10 Јарди

DEN 167.76

Од стока
Во магацинот

Плоштад плетенка фитили се најдобриот избор за изработка на восок свеќи.Тие, исто така може да се користи во парафински и соја свеќи.На фитили се памук, олово-бесплатно, и не имаат табови.Го користат за до 6" со дијаметар од восок свеќи.За најдобри резултати препорачуваме да експериментира со различни големина фитили.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 462.96

【Безбедни и нетоксични】Оваа свеќа фитил е направен од висок квалитет на органски коноп, безбеден и еко

DEN 263.76

Содржи 100pcs 6.0 инчен CD 22 свеќа фитили,база кол : 0.79 инчен(2cm).обложени со природна соја восок,нашите pretabbed и

DEN 383.76

Оваа памук фитил е одлична за правење на свеќи.Тоа може да се обезбеди пријатна атмосфера за тремот и фе

DEN 191.76

Различни големини s може да се користи кај сите типови на свеќа системи.s се превосок и јазичиња совршен

DEN 664.80

79 инчен Материјал : 100% природен памук&Отпорност на Топлина пена Пакетот вклучува : 50x10cm предвосок од свеќ

DEN 263.76

ВисокоКвалитетни Материјали : Ова масло светилка сопственикот е направен од висококвалитет на метал, с

DEN 1663.20

Crocheting МИРИСИ СОЈА ВОСОК од СВЕЌА Релаксирачка ароматерапијата искуство од почеток до крај.НАПРАВЕНИ с