.

.

Со попуст
JHSJ Метал Бакар Месинг фолија Лист Percision Метали Суровини Materials4x100x150mm Месинг Плоча Плоча Месинг

JHSJ Метал Бакар Месинг фолија Лист Percision Метали Суровини Materials4x100x150mm Месинг Плоча Плоча Месинг

DEN 1908.24

Од стока
Во магацинот

Апликации : DIY проекти, градење на декорација, индустриски, електронски, опрема, и така on Product description Features : висока јачина, добар пластичност, добра weldability и.Како да се лесно да се формираат трајно.Употреба : Широк опсег на употреба како што се резервоарот за вода ремени, снабдување со вода и одводни цевки, медал јастуци, серпентина цевки, сложени мали производи,ракотворби, хардверски делови, музички инструменти,итн.Производ information Size : 4 X100x150mmthickness : 4mm Material : H62 Месинг plate Specification : било нула cut Note : 1.

Детални спецификации

any zero cut :
1. Due to the light and screen difference, the color of the item may be slightly different from the pictures. :
2. Please allow differences of due to manual measurement. :
Package Included:
1 x Brass Sheet Roll
Додатоци на производи
DEN 529.44

Има висока отпорност на топлина и на корозија, и има добар одговор на формирање ладно и лекување.Тоа мож

DEN 623.76

Димензии : 52 во.x 28 во.x 8 во.Бранеа Микрофибер Беж и Сива "Бидете Храбри Диви и Бесплатно" Планина Животни

DEN 815.76

100% Памук.Мерки 42" x 42" 100% памук Џерси Поврзана.Вклучува 1 опремени лист.Машина Перат & Dryable.ПРОИЗВЕДЕНО ВО С

DEN 1286.40

Должина : околу 1m.Ширина : прибл 10cm.Дебелина : прибл 0.1 mm.Совршен за EMI / RF Оклопна, Хартија Кола, Електричн

DEN 671.76

Џерси,Памук.ФлексибилниОдговара Креветчето Лист 2Пакет за Бебе Момче во Сини Ѕвезди & Ленти!Комплет во н

DEN 2638.80

За Довер Saddlery : Довер Saddlery само што нуди квалитет на производи за кои тие ќе ги користат за своите коњи, п

DEN 215.76

Совршено Одговара : Мерки 23" од 51".Највисок Квалитет : Проширува здрав еластична ремени да се цврсто држи

DEN 696.00

Нашите деца листови не се исклучок.Овие листови мерка на 28" x 52" и се дизајнирани да одговара на стандард

DEN 278.40

Обичај обработка.Материјал : 99.9% чист бакар.Панел големина : 100mm * 150mm * 3мм (должина * ширина * висина).Дебели

DEN 1511.76

Хотел клиенти се рангирани овие листови како мошне удобни, меки и мазни.Собори сува ниска 100 Проценти Ор

DEN 4800.00

Одличен изолатор.Добра отпорност на атмосферски.Огромна хемиска отпорност.Исклучително ниска триење.Д

DEN 262.08

Хемиски својства опис : Цинк е синабел метал.Совршен за да се намали за било форми како што сакате и да се

DEN 281.28

Измислицаfriendly ( лесно да се намали, вежба, пат и се наведнуваат).Сјајни и shinny површината.Водоотпорна и ув

DEN 657.60

Листата е за еден карбонски влакна панел (6"x24"x3 / 16").Панелот има еден слој на јаглерод со fiberglass поддршка з

DEN 372.00

Листата е за еден карбонски влакна со kevlar хибрид панел (12"x30"x1 / 32").Панелот има еден слој од карбонски влак

DEN 2603.04

6% и повеќе).А2 алатка челик има подобра отпорност на абење отколку O1 и W1 алатка челици, и се одржува добри

DEN 1723.20

Може да се користи за DIY.Висока јачина, силна пластичност.Широк спектар на употреба, можат да бидат обраб