.

.

Со попуст
VELIHOME Машина за Складирање Рек Мултифункционален Дрвена Полица Машина Држачот за Домаќинство, Кујна Материјали

VELIHOME Машина за Складирање Рек Мултифункционален Дрвена Полица Машина Држачот за Домаќинство, Кујна Материјали

DEN 1615.20

Од стока
Во магацинот

ABS+бамбус дрво, трајни, без мирис и не-токсични.Многу бои се на располагање, стилски и убави, и око-фаќање.Вметнете нож непречено, менгеме нож цврсто, и нож на носителот не ќе падне.Силна применливост, широк и тесен нож тип може да биде вметната по волја.Сплит и монтажни дизајн, чиста, грижете се-слободен и лесен.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 770.40

■【Заштита на животната средина, цврст материјал】 : Користете нерѓосувачки челик вграден прибор за јад

DEN 1444.80

Поради прирачник за мерење, а разликата на 12 cm е дозволено.√Пакетот вклучува : 1 x Кујна Решетката.Ако има

DEN 1236.00

Оваа полица е лесно да се соберат и да се расклопуваат, и е многу простор за заштеда.Време на испорака : р

DEN 525.36

Направени од премиум материјалот за трајни и практична употреба.Едноставна форма и дизајн, обезбедувањ

DEN 410.40

Лесно Виткање : Заштеда на простор, виткање и ставање е погодно.★Тоа исто така може да се задоволат инди

DEN 2519.76

Браун Современа Кружна Плоча Управување Со 20 Слотови.Карактеристики едно парче изградба плоча решетка

DEN 1651.20

Опис на производот❥Производ параметри : Материјал : не ' Рѓосувачки челик Size : 44. Може да биде лесно да с

DEN 263.76

Изработен од ABS пластика конструкција, погодна за туш гел, шампонот, измијте лосион.Совршен за користење

DEN 2272.80

Тркалезни и мазни рабови се безбеден и сигурен за користење,практична и едноставна.Овие полици, може да