.

.

Со попуст
Kikuichi Челик Никел Warikomi Дамаск 7-Инчен Santoku Нож

Kikuichi Челик Никел Warikomi Дамаск 7-Инчен Santoku Нож

DEN 6238.80

Од стока
Во магацинот

Челик Никел.Врежани со Kikuichi chrysanthemum лого.Рака мие.Оваа Kikuichi Никел Warikomi Santoku нож е Супер тенок и агилни.На Дамаск сечилото е појачани и тоа може да биде најмногу подвижен нож некогаш сте се одржи.Ножот е рачно изработен со Kikuichi chrysanthemum лого.7"Л.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2518.80

Пакетот должина на производот е 13.23 инчи.Пакетот ширина на производот е 2.99 инчи.Пакетот висина на произв

DEN 2399.76

Како Да се Одржи, Како нож ќе бидат избришани по суви средства за чистење.Се разбира, можете, исто така, �

DEN 2044.32

Кујнски нож го поставите остри кујнски нож.Се справи со : Одлично ружино дрво се справи, површина полира�

DEN 851.76

7" Santoku, Granton Работ Нож е дизајниран така бактерии, киселина, влага, масти и маснотии не може да навлезат во

DEN 1732.80

На мајстор за изработка сјае преку во секој производ.Усовршувајќи челици, не се препорачува како тие мо�

DEN 718.80

Seki Magoroku AB5120 ENG Карактеристики : Santoku нож Сатен заврши нерѓосувачки челик се справува...

DEN 4679.28

100% ЗАГАРАНТИРАНО На Kikusumi Platinum Гаранција гарантира 100% задоволство со Доживотна Гаранција против произв

DEN 3336.00

Јапонски Готвач / Кујнски ножеви Ikyu Бела 2 Црна Santoku 180mm од Јапонија Y11 *Бесплатен Превозот*.Тип : Јапонски

DEN 371.28

Santoku 7инчен парична казна раб.Висок јаглероден челик сечилото.Црна боја.Нож, Santoku 7Инчен парична Казна ра�

DEN 1260.00

Прифатлива, професионален квалитет 7инчен granton остро santoku ножза употреба од страна на професионални или

DEN 4578.00

51 / 2Инчен Santoku Нож за Сечкање, Режење, и Dicing.ПрецизностФалсификувани во Јапонија од страна на Реномирани

DEN 691.68

Јапонски стил се готви е нож наменета за сечкање, режење, dicing.Сечилото : Нерѓосувачки молибден vanadium чели�

DEN 3118.80

Сечилото е исто така подложен на Henckelss Friodur мразстврднување процес, што дополнително го зајакнува и штит

DEN 1937.52

Направена од највисок квалитет на материјали.Изграден за перформанси и издржливост.Направен во Ел Салв

DEN 741.36

Димензии : должина 275mm.Материјал : [Body] сечилото молибден специјален челик [Справи] ПОМ смола [Капа] 188 нерѓ

DEN 719.76

1.Добро Дизајниран Гради Зачукуваше Santoku Нож : Ова фалсификувани кујнски нож изданија храна лесно кога р�